Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wszystkim rekinom finansjery :hi:

hahaha

+ 1mln :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na onecie mniej info poczytałem niż tu :decayed:.....dobrze ,że najlepsze lata hipoteki mam za sobą :decayed:...teraz zostało już tylko spłacanie po kursie raptem trochę wyższym niż brałem [emoji14]olew: ....

wyszłane z lte

Opublikowano

byłby ktoś chętny na wyjazd w dniu jutrzejszym na stok do Jaworzyny Krynickiej? :wink:

Opublikowano

kupie zderzak przod i tyl do B5 przedlift kolor LY9B i wygluszenie maski, ktos cos?

Ja mam wygluszenie maski

Pw Ci naskrobalem ;)
Opublikowano

kupie zderzak przod i tyl do B5 przedlift kolor LY9B i wygluszenie maski, ktos cos?

Ja mam wygluszenie maski

Pw Ci naskrobalem ;)

Yo, o tego gościa mi chodziło jak gadaliśmy: http://www.mobil-tech.pl

Opublikowano

czesc

Opublikowano

Siemka wszystkim rekinom finansjery

siema płotko


kupie zderzak przod i tyl do B5 przedlift kolor LY9B i wygluszenie maski, ktos cos?


Ja mam wygluszenie maski

Jak widać panika na rynku już ruszyła zaczyna się wyprzedaż aktywów :evil:

Opublikowano

Siemka wszystkim rekinom finansjery

siema płotko

kupie zderzak przod i tyl do B5 przedlift kolor LY9B i wygluszenie maski, ktos cos?

Ja mam wygluszenie maski

Jak widać panika na rynku już ruszyła zaczyna się wyprzedaż aktywów :evil:

Jako gruby gracz na rynku mam do zbycia 4 boczki do B8 :D i listwy std lakier srebrny kpl.

Opublikowano

Dolar po 3,73zł - nieźle frank namieszał a tydzień temu sprzedawałem 8k po 3,62zł :facepalm:

Ale kupiłem po 3zł :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

EEEE cienko ja Golfa sprzedaję żeby na kredyt było :decayed:

Opublikowano

EEEE cienko ja Golfa sprzedaję żeby na kredyt było :decayed:

ja na razie wystawiłem tylko fotelik dziecka .....zawsze to coś...auta mi szkoda ...:grin:

Opublikowano

Panowie zasuwajcie po pożyczkę do Pabla :wink:

Opublikowano

Panowie zasuwajcie po pożyczkę do Pabla :wink:

Pożyczek to ja mam dość puki co :grin: ale dobrze wiedzieć że Pablo Providenta założył :decayed:

Opublikowano

Panowie zasuwajcie po pożyczkę do Pabla :wink:

Pożyczek to ja mam dość puki co :grin: ale dobrze wiedzieć że Pablo Providenta założył :decayed:

Zarobił na frankach więc powinien pomóc :grin:

Opublikowano

EEEE cienko ja Golfa sprzedaję żeby na kredyt było :decayed:

ja na razie wystawiłem tylko fotelik dziecka .....zawsze to coś...auta mi szkoda ... :grin:

jaki fotelik ?

Tak piszą

http://www.tvn24.pl/kredyt-we-frankach-zniszczyl-mi-zycie,506594,s.html

Opublikowano

Panowie zasuwajcie po pożyczkę do Pabla :wink:

Pożyczek to ja mam dość puki co :grin: ale dobrze wiedzieć że Pablo Providenta założył :decayed:

Teraz trzeba franki sprzedać :decayed:

Niech idzie dolar do góry nawet do 4zł tylko ręce zacierać jeśli mamy kogoś z rodziny za granicą :kox:

Ale z drugiej strony elektronika idzie w górę jak złotówka taka słaba jest.

Opublikowano

PABLO nie tylko elektronika , nie tylko

Opublikowano

Jak by ktoś gdzieś szukam Golfa 7 GTI ewentualnie GTD

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

SIEMIAN ma

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.