Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:


Panowie poszukuje geodety...
Co potrzebujesz?
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyznaczyć na nowo granice, słupki graniczne i wszystko to co potrzeba przed rozpoczęciem budowy...

Opublikowano

zdupczaj

Wiesz....tutaj centymetry robią wielka różnice....
Co Zuzia zarządała wymiaru na papierze i mapy gdzie tego szukać u ciebie.

To faktycznie ja się nie nadaje bo oczy już nie te a poza tym to [emoji85] [emoji86] [emoji87]

:grin:

Opublikowano

Jutro popytam w biurze i wyśle Ci PW

Opublikowano

Jedz do ASO i kup.

nie wiesz może czy się czeka czy mają, (śruby są oryginalne z serwisu niemieckiego)? Bo jak się czeka długo to pierdziele, każe zaspawać i odkręcić, a kasę jak się zdecyduje - wydać na nowe..

Opublikowano

Cieżko o taka nakładkę, miałem ten sam problem rozwiercania pomogło

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Panowie moja b8 dostała nowe tchnienie życia .....wskoczył program : ) inna jazda

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Już ładnie wstaje z dołu? :)

Opublikowano

Cieżko o taka nakładkę, miałem ten sam problem rozwiercania pomogło

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Panowie moja b8 dostała nowe tchnienie życia .....wskoczył program : ) inna jazda

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Już ładnie wstaje z dołu? :)

jak sie uporam z tym cholernym podcisnieniem to u mnie chyba tez pykniemy jakis programik :wink:

w czw jade do mechanika, zobaczymy czy sie uda cos zaradzic

Opublikowano

Jedz do ASO i kup.

nie wiesz może czy się czeka czy mają, (śruby są oryginalne z serwisu niemieckiego)? Bo jak się czeka długo to pierdziele, każe zaspawać i odkręcić, a kasę jak się zdecyduje - wydać na nowe..

Przede wszystkim nie koniecznie muszę trafić...tam tez jest kilka nieco różniących się śrub...chyba ze po numerze nadwozia są w stanie dobrać...oczekiwanie pewnie do 7dni max

Cieżko o taka nakładkę, miałem ten sam problem rozwiercania pomogło

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Panowie moja b8 dostała nowe tchnienie życia .....wskoczył program : ) inna jazda

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Już ładnie wstaje z dołu? :)

jak sie uporam z tym cholernym podcisnieniem to u mnie chyba tez pykniemy jakis programik :wink:

w czw jade do mechanika, zobaczymy czy sie uda cos zaradzic

Przecież miałeś sprzedać auto...

Wysłane z VW

Jutro popytam w biurze i wyśle Ci PW

Dzięki

Wysłane z VW

Opublikowano
Przecież miałeś sprzedać auto...

do wakacji jeszcze na 100% bede jezdzic tym autem (chociażby z tego wzgledu, ze na policji i w ubezpieczalni toczy sie jeszcze sprawa zwiazana z moim autem), poza tym program u naszego forumowego kolegi to nie jest jakis duzy wydatek ;)

Opublikowano
Przecież miałeś sprzedać auto...

do wakacji jeszcze na 100% bede jezdzic tym autem (chociażby z tego wzgledu, ze na policji i w ubezpieczalni toczy sie jeszcze sprawa zwiazana z moim autem), poza tym program u naszego forumowego kolegi to nie jest jakis duzy wydatek ;)

a po wakacjach kupisz moje b6 :wink:

Opublikowano
Przecież miałeś sprzedać auto...

do wakacji jeszcze na 100% bede jezdzic tym autem (chociażby z tego wzgledu, ze na policji i w ubezpieczalni toczy sie jeszcze sprawa zwiazana z moim autem), poza tym program u naszego forumowego kolegi to nie jest jakis duzy wydatek ;)

a po wakacjach kupisz moje b6 :wink:

być może :D

Opublikowano

Cieżko o taka nakładkę, miałem ten sam problem rozwiercania pomogło

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Panowie moja b8 dostała nowe tchnienie życia .....wskoczył program : ) inna jazda

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Już ładnie wstaje z dołu? :)

tak, ułożył się, wielkie podziękowania

Radekst mów za siebie bo mnie skasował jak za woły ;)

fantowski a co bys chciał kupic jak b6 sprzedaż, masz cos konkretnego?

Opublikowano

Superba :wink:

Opublikowano

A kto robił program?!?

Opublikowano

Gruszka

Opublikowano

Superba :wink:

bardzo fajny samochod
Opublikowano

A kto robił program?!?

TVN Turbo

Jakub Kornacki

Zakup kontrolowany

Opublikowano

widzieli jaką mam Modelke ;)

e94511008f424ae4d6d0aed1bf877f39.jpg

Opublikowano

widzieli jaką mam Modelke ;)

e94511008f424ae4d6d0aed1bf877f39.jpg

:good::)

wysłane z lte

Superba :wink:

Na bogato...:naughty:....

....3,6 :naughty:...jechałem z kumplem ostatnio....fajnie kurnik śmigał z tym motorkiem na pokładzie :slina:

wysłane z lte

Opublikowano

widzieli jaką mam Modelke ;)

e94511008f424ae4d6d0aed1bf877f39.jpg

Tak modelkę zamiast iść z dzieckiem do kina to każe jej pilnować auta zeby nie ukradli

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.