Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ramzes za cukierka na godzine

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A zeby wszyscy widZieli ze ma nowy samochód wiec go postawił na parkowej alejce (z policji to mu wolno)

Opublikowano

akurat tam nie ma zakazu wjazdu, bo to pod przedszkolem jest,

Pany nie jedzie ktos jutro w strone Katowic, Częstochowy.... potrzebuje coś rzucić tam.

Opublikowano

Superba :wink:

Kurna mi też się ta nowa podoba... Ciemne kombi..

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

Powitać :hi:

widzieli jaką mam Modelke ;)

e94511008f424ae4d6d0aed1bf877f39.jpg

:good:
Opublikowano

Superba :wink:

Kurna mi też się ta nowa podoba... Ciemne kombi..

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

u mnie kolor nie gra roli :wink: teraz to już tylko jeden wymóg - kombi

czaje się na superba z firmy ale na razie nie chcą dać do sprzedaży

Opublikowano


TVN Turbo
Jakub Kornacki
Zakup kontrolowany

Tyś widział Jakuba..


Nowy superb w tym roku będzie bo teraz jest lifting, jak odbierze sąsiad nowego z salonu to będziemy testować. Teraz ma roczną Octavie 1.4TFSI na full wypasie, no jest fajna furka nie powiem.

Opublikowano

TVN Turbo

Jakub Kornacki

Zakup kontrolowany

Tyś widział Jakuba..

Nowy superb w tym roku będzie bo teraz jest lifting, jak odbierze sąsiad nowego z salonu to będziemy testować. Teraz ma roczną Octavie 1.4TFSI na full wypasie, no jest fajna furka nie powiem.

A kto to jest Jakub Kornacki?? :grin:

Opublikowano

No właśnie mówię że jakiś nowy Jakub Kornacki się pojawił :decayed:

Widzieli nową ofertę Virgin?

Dla przenoszących numer na stałe jest za 49zł 10GB i reszta full :arrow2:https://virginmobile.pl/oferta

Opublikowano

TVN Turbo

Jakub Kornacki

Zakup kontrolowany

Tyś widział Jakuba..

Nowy superb w tym roku będzie bo teraz jest lifting, jak odbierze sąsiad nowego z salonu to będziemy testować. Teraz ma roczną Octavie 1.4TFSI na full wypasie, no jest fajna furka nie powiem.

PABLO patrząc na ilośc Twoich sąsiadów których ciagle tu podrzucasz to chyba mieszkasz w jakimś apartamentowcu na manhatanie ...jaki masz numer mieszkania??? 49/ 10243 ?? ;)

Opublikowano

TVN Turbo

Jakub Kornacki

Zakup kontrolowany

Tyś widział Jakuba..

Nowy superb w tym roku będzie bo teraz jest lifting, jak odbierze sąsiad nowego z salonu to będziemy testować. Teraz ma roczną Octavie 1.4TFSI na full wypasie, no jest fajna furka nie powiem.

PABLO patrząc na ilośc Twoich sąsiadów których ciagle tu podrzucasz to chyba mieszkasz w jakimś apartamentowcu na manhatanie ...jaki masz numer mieszkania??? 49/ 10243 ?? ;)

Kolega z bloku obok dokładnie ;)

Dawno u mnie nie byłeś, zobaczysz jakie manhatany wybudowali pod nosem..

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Witam

Koledzy, mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce akumulatorów z Krakowa?

Opublikowano

Witam

Koledzy, mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce akumulatorów z Krakowa?

Na ul. kobierzyńskiej 112 - centrum akumulatorów Autoelektro przy przystanku przed Lidlem, dwie sztuki w minionym roku u nich kupowałem i montowalem ceny bardzo przystępne. Polecam

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Również ich polecam 3 lata temu kupowałem u nich.

Opublikowano

Znam to miejsce. Mialem plan tam podjechac, ale pomyslalem, ze moze ktos w Hucie kogos poleci

Opublikowano

Znam to miejsce. Mialem plan tam podjechac, ale pomyslalem, ze moze ktos w Hucie kogos poleci

Gruszka?? :wink:

Opublikowano

Znam to miejsce. Mialem plan tam podjechac, ale pomyslalem, ze moze ktos w Hucie kogos poleci

Co potrzebujesz?!?

Opublikowano

kobierzynska bralem 2 tyg temu aku bosch s5 77 amh 320 zl.

Opublikowano

Znam to miejsce. Mialem plan tam podjechac, ale pomyslalem, ze moze ktos w Hucie kogos poleci

Jak huta to Kerczi na ul. wąwozowej :wink:
Opublikowano

Jak nie chce Ci się jeździć na ruczaj to do Gruszki uderz albo na al. 29 listopada do Wąskiego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.