Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mieszka ktoś z Was niedaleko Chrzanowa ? Pilny temat jest.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Panowie mieszka ktoś z Was niedaleko Chrzanowa ? Pilny temat jest.

Bywam w okolicy raz w tygodniu

Opublikowano

Panowie mieszka ktoś z Was niedaleko Chrzanowa ? Pilny temat jest.

Bywam w okolicy raz w tygodniu

Daj do siebie numer na PW

Opublikowano

Dzieki za spota. Cuber A6 fajna na żywo wyglada dużo lepiej niż na tym twoim avatarze [emoji6]

Opublikowano

dzieki za spota ;)

Opublikowano

Dzieki za spota. Cuber A6 fajna na żywo wyglada dużo lepiej niż na tym twoim avatarze [emoji6]

A mnie mówiłeś ze ciulowa i ze nie zamienilbys dlatego rezasz fotele u siebie...

Opublikowano

panowie potrzebuje sie dowiedziec co to za sprezyny

kolory mniejsze czerwony niebieskie a wieksze bialy bialy zielony innych oznaczen nie ma na nich, kolor czarny

Opublikowano
  • Autor

panowie potrzebuje sie dowiedziec co to za sprezyny

kolory mniejsze czerwony niebieskie a wieksze bialy bialy zielony innych oznaczen nie ma na nich, kolor czarny

Na forum masz opisane spręzyny i co oznaczają poszczególne kolory :)

Dzieki Panowie za spota :)

Fantomas , chyba przed Tobą złapali gościa przy Toyocie ;)

Opublikowano

dzieku za spota,

Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Opublikowano

Dzięki za spota :)

kosztowny bo 2 zł + 100 :/ gratis miłę towarzystwo, ustnik i 4 pkt payback :kwasny:



Fantomas , chyba przed Tobą złapali gościa przy Toyocie ;)

mnie...

Opublikowano

gdzie CIe ustrzelili ? :D suszarka?


dzieku za spota,
Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał :facepalm: Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?

Opublikowano

no suszarka, całe 29 więcej

no pod plazą, toyotą

Edytowane przez Homiczek

Opublikowano
  • Autor

no suszarka, całe 29 więcej

upsi.... widziałem ze kogoś ustrzelili tylko nie widziałem dokładnie kogo ;)

Homiczek , przecież tam prawie zawsze stoją .....

Opublikowano

Homiczek , przecież tam prawie zawsze stoją .....

ale mi sie wydawało że tam jest 70 a nie 50

pozatym nikt na janosiku nie zgłosił....

Opublikowano
  • Autor

Mówili przecież chłopaki na spocie ze dziś wszędzie stoją........... :P

Opublikowano

i tak dobrze że tylko stówa. pierwszy mandat od 14 lat ;p

Opublikowano

dzieku za spota,

Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Bedziemy modzic :P

Dzieki za szybki tescik ;)

gdzie CIe ustrzelili ? :D suszarka?

dzieku za spota,

Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał :facepalm: Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?
Objechal mnie ;)

Z rolki sie scigalismy, przy 160km/h byl 2-3 dlugosci auta przede mna.

No ale mam 40km i 110nm mniej ;)

I tak jest dobrze :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
I tak jest dobrze :)

No nie wiem ;)

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.