Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aż się zdziwisz :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No za darmo umarło...a do 19 gwint nie potrzebny...ta sama rozkmina co przy 18"

Wysłane z VW

Opublikowano

do mnie dzisiaj w końcu dotarły adaptery więc można składać do kupy :kox:

Opublikowano

jakie adaptery do czego ?

Opublikowano

do rozstawu chyba ;)

Opublikowano

Czołem, szukam kogoś z kablem do a4 b7 ogarniającego pare pierdół typu wyłączenie dźwięku niezapiętych pasów sprawdzenie logów silnika oraz wyłączenie zabezpieczenia wyłączającego zapłon w amerykańcu ;), jeśli ktoś był by miły pomóc z okolic Krakowa lub samego Krakowa to piszta Pw oczywiście zapłącę ile trzeba za taką mini diagnozę ;).

Opublikowano
  • Autor

myslałem o tych

http://allegro.pl/5x112-audi-18-a4-b8-a6-c6-225-45r18-i5123450744.html

4,5 to duzo dla mnie tak do 3 chciałem sie zmiescic

paskudztwo ........ i w dodatku podróba!

4,5 to wyjściowa ;)

Opublikowano

myslałem o tych

http://allegro.pl/5x112-audi-18-a4-b8-a6-c6-225-45r18-i5123450744.html

4,5 to duzo dla mnie tak do 3 chciałem sie zmiescic

to daj mu dziś 3 ,a w przyszłym miesiącu 1,5 :) do tego litr za odsetki i jak to mówi Cejrowski "rąsia" :)

dobre springi włożysz i będzie ładnie :good:

bier 19 ładnie będzie ,a i wzór jak najbardziej :naughty:

Opublikowano

Boseron adaptery zmieniające rozstaw bo daje koło z touarega :wink:

Opublikowano

......

4,5 to wyjściowa ;)

a to zmienia postać rzeczy :)

Opublikowano

Pany z ciekawostek powiem Wam ze , będąc poszkodowanymi w kolizji na parkingu osiedlowym na drodze wewnętrznej nie dostaniemy kasy z ubezpieczenia OC sprawcy....tez byłem zaskoczony, z uwagi na fakt iz jest to droga wewnętrzna nie działają ogólne przepisy ruchu drogowego zatem taka kolizja jest traktowana jak uszkodzenie mienia gdzie swoich praw dochodzimy na drodze cywilnej. czyli jestesmy w d...e

PoRD

Art. 1. 1. 2) Ustawa określa:

1) zasady ruchu na drogach publicznych, w strefach zamieszkania oraz w strefach ruchu;

(...)

2. Przepisy ustawy stosuje się również do ruchu odbywającego się poza miejscami wymienionymi w ust. 1 pkt 1, w zakresie:

1) koniecznym dla uniknięcia zagrożenia bezpieczeństwa osób;

2) wynikającym ze znaków i sygnałów drogowych.

(...)

Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga — szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

2. Przepis ust. 1 stosuje się odpowiednio do osoby znajdującej się w pobliżu drogi, jeżeli jej zachowanie mogłoby pociągnąć za sobą skutki, o których mowa w tym przepisie.

Dziękuję dobranoc.

Gdyby w takim wypadku ubezpieczyciel postanowił nie wypłacić kasy to wsadziłbym im w d... ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych i byłaby to ostatnia polisa OC w moim życiu jaką bym zapłacił

Pany z ciekawostek powiem Wam ze , będąc poszkodowanymi w kolizji na parkingu osiedlowym na drodze wewnętrznej nie dostaniemy kasy z ubezpieczenia OC sprawcy....tez byłem zaskoczony, z uwagi na fakt iz jest to droga wewnętrzna nie działają ogólne przepisy ruchu drogowego zatem taka kolizja jest traktowana jak uszkodzenie mienia gdzie swoich praw dochodzimy na drodze cywilnej. czyli jestesmy w d...e

...czyli innymi slowy mozna w zimie bezkarnie latac bokiem po parkingach ;)

A to już jest głupota w takim razie.

Można póki w okolicy nie pojawi się inne auto, pieszy, rower, pies, wydra, ufo i inne takie. Z chwilą gdy coś się pojawia również poza drogami publicznymi zaczyna obowiązywać PoRD

Opublikowano

:hi:

Bosy to ja Ci sprzedam swoje 18' za 3000 z oponami pasi :)

Opublikowano

Boseron słuchaj kolegów , kupuj ORI ;)

PS. Mam ori 19-stki do sprzedania :) 255/35/19 P Zero kapcie przynajmniej na dwa sezony jeszcze :)

Te tutaj ;)

a5664d1bdb42128cmed.jpg

A B8 sprzedajesz? Kolega coś szuka...

Opublikowano

Bosek, 18 to do B5 nie do B8, bierz 19 :-)

Opublikowano

Boseron kupi 17 ?

Opublikowano

Balony? A kysz :-)

Opublikowano

Boseron kupi 17

+1 hehehe

Miodzio Twojego kola lato nie pamietam

Opublikowano

Panowie moze mi ktos sprawdzic gdzie w passacie cc znajduje sie sterownik kamery cofania???

Opublikowano

Bagażnik strona prawa:)

a dokładnie:

za boczną tapicerką bagażnika, strona prawa -strzałka-

N97_10865.jpg

A czego tam szukasz?? :whistling:

Edytowane przez miodzio

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.