Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.

ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

edraven za to ze mnie bronisz sobie o Tobie przypomniałem :decayed: , na spocie bedziesz we wtorek albo podbij gdzieś w moją okolice


mnie ta elsa jeszcze sie ściąga masakra jak wolno a mam znośne 20 mb/s :kwasny:

Opublikowano

ale to 20Mb to okazja była?

czy normalnie po cenie kupiłeś

Opublikowano
  • Autor

ale to 20Mb to okazja była?

czy normalnie po cenie kupiłeś

to była promocja :)

Opublikowano

Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.

ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi.

To coś dziwnie zalecają bo na zakrętach będzie się mocno wykładać. 245 to na 9" bym dopiero zakładał

Opublikowano

ale to 20Mb to okazja była?

czy normalnie po cenie kupiłeś

nie no, promocja, bez tego bym nie wykupił ;)
Opublikowano

Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.

ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi.

A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi?

Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/

Opublikowano

Niby dlaczego? Ja miałem nominał 235 na feldze 7.5J...

Teraz mam 225 na tej samej feldze i jest punio.

Opublikowano

Ty miales grubo jak zawsze

Opublikowano

najlepiej wyglada 225 na 8j feldze wd mnie

Opublikowano

Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.

ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi.

A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi?

Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/

na przyklad w swiadectwie homologacji:

XDb0RyR.png

Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/

zgadzam sie ze to szeroka opona do tej felgi ale czy tam wywala na zewnatrz to nie wiem...

UO6Fj5j.png

Opublikowano

cd6ef0305438ddb3gen.jpg

a tu mój srodeczek po zmianach :P

Widzę uchwyt na komórkę. Gratulacje !

Oczywiście zazdraszczam.

Opublikowano

Tu miałem na mysli że opona 245 na koło 8j jest za szeroka nie zaglębiając sie już w kwestię ET felgi i odstawanie od piasty.

ok, teraz to ma sens ale akurat 245/40/R18 na felge 8J to konfiguracja zalecana przez audi.

A gdzie to czytałeś? Bo na wlepie nie dzielą opon ze względu na szerokość felgi. Jakaś książka obsługi?

Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/

na przyklad w swiadectwie homologacji:

XDb0RyR.png

Ciężko mi sobie wyobrazić 245 na 8J, wywala opone na zewnątrz obręczy i robi się balon:/

zgadzam sie ze to szeroka opona do tej felgi ale czy tam wywala na zewnatrz to nie wiem...

UO6Fj5j.png

widziałem taką oponę na takiej obręczy i źle to wyglądało,ale różne opony mogą różnie siedzieć na kole. Poza tym na chłopski rozum opona 245 mm na obręczy 8 cali + 203 mm gruba przesada chyba, podobnie jak opona 225 na obręczy 8,5J

Opublikowano

225 na 8,5j ze co ze za duzy naciąg będzie ?

Opublikowano

Jak ja widzę jak Wy sie dogadujecie to mi slabo...

Opublikowano

Jak ja widzę jak Wy sie dogadujecie to mi slabo...

.....akysz na forum paska

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi:

Jak ja widzę jak Wy sie dogadujecie to mi slabo...

Bo Łukasz jest przyzwyczajony że guma jest zawsze za duża :wink:

Edytowane przez lennox

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi::kawa: w końcu piąteczek... :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.