Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pojeździ sie na 18 zobaczy sie i zostawi sie te na zime a lato za rok sie kupi 19, spokojnie.... mnie sie ten wzor akurat bardzo podoba bardziej od tych gruszki, bo mają dluzsze ramie, wiecej przeswitu i wydaja sie optycznie na wieksze. nie oczekiwalem oklasków relax.... ma sie mi podobac ;)

nie stac mnie na drozsze wiec biore te w zasiegu :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber zadzwonił do mnie Paweł normalnie zamarłem :sad: ale okazało się że nie jest tak źle jak myślałem :wink:

Opublikowano

:hi:

Kuźwa przez nową robotę zapomniałem jak wygląda forum :facepalm:

Beta już na sprzedaż :arrow2:http://otomoto.pl/bmw-525-e39-C36260819.html

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Pablo dobrze Ci w żółtej koszuli ;)

Miodek gadalem z Marcinem w Twoim temacie.... nie robi takich rzeczy :/

Edytowane przez boseron

Opublikowano

:hi:

Kuźwa przez nową robotę zapomniałem jak wygląda forum :facepalm:

Beta już na sprzedaż :arrow2:http://otomoto.pl/bmw-525-e39-C36260819.html

18,500 to troche za dużo... Wystarczy że dopłacisz 15,000 to go wezmę...

ABG

Opublikowano

Pablo dobrze Ci w żółtej koszuli ;)

Miodek gadalem z Marcinem w Twoim temacie.... nie robi takich rzeczy :/

Jak by się przyznał policjantowi to jak strzał w piętę :grin:

Opublikowano

:hi:

Kuźwa przez nową robotę zapomniałem jak wygląda forum :facepalm:

Beta już na sprzedaż :arrow2:http://otomoto.pl/bmw-525-e39-C36260819.html

Ja juz zapomniałem jak ty wyglądasz dobrze ze mamy fb
Opublikowano

Siema, Póki co sobie poradziłem... prowadnice do wymiany bo za duży luz mają dla tego krzywo klocek ścina... zostawiam przy wymianie klocków wpadnie kompletny zestawik naprawczy i będę sobie dłubał.

Radek będziesz na spocie bo mam coś dla Ciebie :whistling:

Opublikowano

Bo 19-stka w miarę juz wygląda ;)

Cuber, a tak z ciekawości, ile sezonów Ty przelatales na 19 mając b8?

Opublikowano

Kuba widziałem dzis Twoją furmanke pod moim blokiem , ogldałem te Twoje 18tki z zimowym kapciem.....całkiem całkiem to wygląda jakie tam masz ET ?

Opublikowano
  • Autor

Bo 19-stka w miarę juz wygląda ;)

Cuber, a tak z ciekawości, ile sezonów Ty przelatales na 19 mając b8?

dwa :) z tego co pamietam ;)

Fantomas dzięki za pomoc ;) co do rolety brakuje mi jednego mocowania klipa takiego który powoduje ze roleta będzie dalej sięgała i była w poziomie ;) juz zamówiłem w ASO ;)

Opublikowano

pińcet piękny kawalerze ^_^

Opublikowano

:decayed: światełko w tunelu mi się pokazało na wyjazd do BT :decayed:

Opublikowano

:decayed: światełko w tunelu mi się pokazało na wyjazd do BT :decayed:

to wchodz tam i sie nie cofaj :wink:

Cuberos podobno czesciej Cie mozna spotkać w ASO teraz niz w firmie :naughty: co Ty chcesz odrzutowca z tego zrobic :P

Opublikowano

:decayed: światełko w tunelu mi się pokazało na wyjazd do BT :decayed:

to wchodz tam i sie nie cofaj :wink:

Cuberos podobno czesciej Cie mozna spotkać w ASO teraz niz w firmie :naughty: co Ty chcesz odrzutowca z tego zrobic :P

już raz przez ekipę krakowską miałem k.o. ....muszę uważać :D

Opublikowano

Radek będziesz na spocie bo mam coś dla Ciebie :whistling:

Bede ;)

Opublikowano

Kuba widziałem dzis Twoją furmanke pod moim blokiem , ogldałem te Twoje 18tki z zimowym kapciem.....całkiem całkiem to wygląda jakie tam masz ET ?

taa, bylem w przychodni dzieciecej - widzialem, ze sie przygladasz... myslalem, ze sie wladzy nie spodobalo jak zaparkowalem ;), to sa oryginalne felgi od A4, 8J ET47. imho lepiej by to wygladalo gdyby je wysunac tak z 10-12mm na zewnatrz, letnie mam 8,5J ET43 wiec sa dokladnie 10mm bardziej wysuniete. szukalem dystansow ale nie znalazlem nic sensownego z kulistymi srubami. na nastepna zime pewnie juz cos wpadnie.

btw - mam 4 opony letnie z tych felg. jesli mnie pamiec nie myli to 35 (lub 37) tydzien 2013 roku po przebiegu niecalych 20K km, Dunlopy sport maxx 245/40. jesli jestes zainteresowany to pomierze bieznik.

Napisano wczoraj, 23:33

Yoghurt, dnia 09 Marz 2015 - 22:50, napisał:

Cuber, dnia 09 Marz 2015 - 15:43, napisał:

Bo 19-stka w miarę juz wygląda

Cuber, a tak z ciekawości, ile sezonów Ty przelatales na 19 mając b8?

dwa z tego co pamietam

moim zdaniem mowienie, ze 18 w B8 wygladaja jak 16 w B7 to jednak troche przesada. jest na forum sporo samochodow na 18 i wygladaja calkiem spoko. Sam zreszta dosyc dlugo jezdziles na 18 i to auto wygladalo ladnie. Szczegolnie jak zawias jest sline albo jeszcze cos odrobine nizszego. dodatkowo mozna lekko wysunac te felgi dystansami (albo kupic cos z A5) i jest ok. wiadomo, ze 19 to 19 ale ja bym nie przekreslal 18.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

:decayed: światełko w tunelu mi się pokazało na wyjazd do BT :decayed:

to wchodz tam i sie nie cofaj :wink:

Cuberos podobno czesciej Cie mozna spotkać w ASO teraz niz w firmie :naughty: co Ty chcesz odrzutowca z tego zrobic :P

już raz przez ekipę krakowską miałem k.o. ....muszę uważać :D

Chodzi Ci o kilogram łiskacza w jacuzzi? :wink:

ABG

Opublikowano

:hi:

:decayed: światełko w tunelu mi się pokazało na wyjazd do BT :decayed:

to wchodz tam i sie nie cofaj :wink:

Cuberos podobno czesciej Cie mozna spotkać w ASO teraz niz w firmie :naughty: co Ty chcesz odrzutowca z tego zrobic [emoji14]

już raz przez ekipę krakowską miałem k.o. ....muszę uważać :D

Chodzi Ci o kilogram łiskacza w jacuzzi? :wink:

ABG

Też ;) ...

Poszedłem się pomoczyć w baseniku i do sauny wypocić trochę alko.....,a.......... wróciłem nadupany :grin:

Opublikowano

:hi::kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.