Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

580e07807386c9eaf46786813fed8d00.jpg7c58e0b96e26b7a7420182021b4f761f.jpg

To jest jakiś cudak czy Panda Abarth ....?

Wyciekło z miski olejowej...

Cudak jak sie patrzy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystarczy popatrzeć na rejestrację i wszystko wiadomo :facepalm:

Opublikowano

z grilla to nawet ma coś z audi;)

Opublikowano

Panowie, będę potrzebował kogoś kto aktualizuje MMI 3G high. Aktualizacja oprogramowania, wyłączenie blokady odtwarzania DVD podczas jazdy, mapy, ewentualnie spolszczenie.

Opublikowano

z grilla to nawet ma coś z audi;)

Z łesek z ledami to nawet bardziej niż tylko coś

Wysłane z VW

DANTE....No wiesz co???

76061fd1fe18372916741f010acb6b50.jpg

Opublikowano

Panie, jak sie nazywa ten spec z Wieliczki od felg? Czaja?

Opublikowano

Panie, jak sie nazywa ten spec z Wieliczki od felg? Czaja?

Dokładnie...ale terminy dluuuugie...

Wysłane z VW

Opublikowano

goscie z biskupic renowacje felg tez ogarniaja?

Opublikowano
  • Autor

goscie z biskupic renowacje felg tez ogarniaja?

Tak ale oni to zlecają komuś.....

Panowie, będę potrzebował kogoś kto aktualizuje MMI 3G high. Aktualizacja oprogramowania, wyłączenie blokady odtwarzania DVD podczas jazdy, mapy, ewentualnie spolszczenie.

Marcin NAVIPOL :)

Opublikowano

Do końca nie wiem... prawdopodobnie prowadnice jarzma są krzywe. Na sucho chodzą elegancko ale w momencie dociągnięcia śrub przykręcając zacisk przestają fajnie chodzić i zacisk się nie rusza. Z jedną prowadnicą miałem problem przy wymianie tarcz i mogła się wygiąć przy wyciąganiu. Jedyne wytłumaczenie bo jak delikatnie popuszczę śruby na zacisku to całość ładnie zaczyna chodzić na prowadnicach. Tłoczek elegancko chodzi więc on odpada. Dzisiaj poczyściłem wszystko dokładnie... jutro z racji niedzieli i dnia kobiet też rozbiorę pod kamienicą i spróbuję popatrzeć na te prowadnice. Zjawisko opisane zauważyłem przy składaniu tego dzisiaj do kupy i nie miałem już czasu więc nie dociągałem na siłę.

Mam w garażu komplet 288 jak coś.

Panie, jak sie nazywa ten spec z Wieliczki od felg? Czaja?

Dokładnie...ale terminy dluuuugie...

Wysłane z VW

Nie ma teraz takich długich terminów bo troszkę się rozbudowali.

Radek, dojechales? Zapomnieliśmy jeszcze sprawdzić jedną rzecz z tyłu. Odezwij się na PW.

Edytowane przez OGr

Opublikowano
Radek, dojechales? Zapomnieliśmy jeszcze sprawdzić jedną rzecz z tyłu. Odezwij się na PW.

tak, tak, dojechalem, musialem sie jeszcze zatrzymac na dotankowanie i dopompowanie :wink4:

Jeszcze raz dzieki za pomoc i mile towarzystwo :drinks:

20150308_231138.jpg

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Następnym razem dojrzejesz do szerszej felgi i wezszej opony :-) Będzie git :-)

Edytowane przez OGr

Opublikowano

wpływ Batalionu widzę :decayed:

Opublikowano

Nie śpimy lecimy do domu

Opublikowano
Radek, dojechales? Zapomnieliśmy jeszcze sprawdzić jedną rzecz z tyłu. Odezwij się na PW.

tak, tak, dojechalem, musialem sie jeszcze zatrzymac na dotankowanie i dopompowanie :wink4:

Jeszcze raz dzieki za pomoc i mile towarzystwo :drinks:

20150308_231138.jpg

c9950110adb6.jpg

Opublikowano

Powitać :hi:

20150308_231138.jpg

No no Radziu autko pięknieje....

Opublikowano

wpływ Batalionu widzę :decayed:

Eee, no co Ty :-)
Opublikowano

wpływ Batalionu widzę :decayed:

Eee, no co Ty :-)

Powiedział bym że Fanty i OGra :D

Opublikowano

DANTE czemu sie nie chwaliłeś?

Opublikowano

DANTE czemu sie nie chwaliłeś?

czym się miałem chwalić? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.