Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiscie ze 1.8 T bedzie szybsze niz 1.9 tdi, Żona ma racje ;) i nie chodzi tu o roznice 0.1 q pojemnosci silnika, 1.8T ma 150 km a w a3 nie wiem z którego roku macie a3 e, zakladam ze masz 105 km lub 110 km, poza tym 1.8T to najbardziej udana jednostka praktycznie bezawaryjna i z duzym potencjalem ;)

Lenox a to nie ma luźno wchodzić?

kto dzis pije bo mam wolny wieczor?

Zona akurat jest zdania że 1.9TDI szybciej się odpycha niż 1.8T bo ma większą pojemność ale mniejsza o to. Szukam osoby która da nam przekonać się że tak jest. Nie chodzi to o szybkość a żwawość :)

PS. Mamy 1.9TDI 90KM także tego..

Edytowane przez lucano

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Im więcej Nm tym auto żwawsze ;-)

Opublikowano

Tu żona...

Zawsze jeździłam dieselem bo mój tata tak chciał. Jestem kobietą jeżdżącą z fantazją i rozumem i potrzebuję mieć coś pod kopytem - nie szpanować, nie lawirować pomiędzy drugim autem a piątym i wyprzedzaniem na trzeciego(choć zdarzało się) ale potrzebuję nim jeździć bezpiecznie. Ma się zrywać na tyle żebym średniej klasy auto mogła wyprzedzić lub kolumnę aut zanim staną jak te głupie k...wy za zaśnieżonym tirem. Potrzebuję też auta aby mój uroczy mąż nie był ostatnim na światłach.

Pozdrawiam Joanna :P

Edytowane przez lucano

Opublikowano

To musi byc diesel. Dopiero bardzo mocne benzyny zrównają się Nm z dieslem.

Opublikowano

Tu żona...

Zawsze jeździłam dieselem bo mój tata tak chciał. Jestem kobietą jeżdżącą z fantazją i rozumem i potrzebuję mieć coś pod kopytem - nie szpanować, nie lawirować pomiędzy drugim autem a piątym i wyprzedzaniem na trzeciego(choć zdarzało się) ale potrzebuję nim jeździć bezpiecznie. Ma się zrywać na tyle żebym średniej klasy auto mogła wyprzedzić lub kolumnę aut zanim staną jak te głupie k...wy za zaśnieżonym tirem. Potrzebuję też auta aby mój uroczy mąż nie był ostatnim na światłach.

Pozdrawiam Joanna :P

Mam A4 1.8T 150KM 210Nm i jak na mój gust to auto ma wystarczająco dużo mocy do sprawnego przemieszczania się jak i przyśpieszania. Jak trzeba to 200km/h pojedzie bez problemu chociaż powyżej 140-150 jest już wg mnie za głośno.

Na poniższej stronie porównajcie sobie osiągi dowolnych aut:

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/porownanie/

oczywiscie ze 1.8 T bedzie szybsze niz 1.9 tdi, Żona ma racje ;) i nie chodzi tu o roznice 0.1 q pojemnosci silnika, 1.8T ma 150 km a w a3 nie wiem z którego roku macie a3 e, zakladam ze masz 105 km lub 110 km, poza tym 1.8T to najbardziej udana jednostka praktycznie bezawaryjna i z duzym potencjalem ;)

Lenox a to nie ma luźno wchodzić?

kto dzis pije bo mam wolny wieczor?

Zona akurat jest zdania że 1.9TDI szybciej się odpycha niż 1.8T bo ma większą pojemność ale mniejsza o to. Szukam osoby która da nam przekonać się że tak jest. Nie chodzi to o szybkość a żwawość :)

PS. Mamy 1.9TDI 90KM także tego..

na 99% 1.8T będzie żwawsze niż 1.9TDI

Opublikowano

jezeli nie 1.8T to musi byc diesel ktory bedzie mial w okolicach 400 Nm i okolo 180-200 km wtedy bedzie żwawo ;) przyjedzcie na spota to sie Was przewiezie...... w bagazniku hahaha

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi: siemanko

..... przyjedzcie na spota to sie Was przewiezie...... w bagazniku hahaha

Metody z pracy sprawdzone widzę :grin:

Opublikowano

Czyli mówicie że bardziej żwawsze będzie 1.9 TDI 130KM od 1.8T ?

Opublikowano

I kur... W dupe nowie klocki 1f08ff9bbeacd2d00babd44ae499a6e2.jpg32a199bb42f537a2e426e07ddc67ad32.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Siema Henki

Po

3b39286c1ba75b9a0c29ad2c2babec73.jpg

Upragniony relaks...dzisiaj bedzie mega ekonomicznie..,

P.s. FANTOMAS czekałem i nie mogłem sie doczekać wiec pojechałem dalej...

I kur... W dupe nowie klocki 1f08ff9bbeacd2d00babd44ae499a6e2.jpg32a199bb42f537a2e426e07ddc67ad32.jpg

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

I co bylo??

Opublikowano

Do końca nie wiem... prawdopodobnie prowadnice jarzma są krzywe. Na sucho chodzą elegancko ale w momencie dociągnięcia śrub przykręcając zacisk przestają fajnie chodzić i zacisk się nie rusza. Z jedną prowadnicą miałem problem przy wymianie tarcz i mogła się wygiąć przy wyciąganiu. Jedyne wytłumaczenie bo jak delikatnie popuszczę śruby na zacisku to całość ładnie zaczyna chodzić na prowadnicach. Tłoczek elegancko chodzi więc on odpada. Dzisiaj poczyściłem wszystko dokładnie... jutro z racji niedzieli i dnia kobiet też rozbiorę pod kamienicą i spróbuję popatrzeć na te prowadnice. Zjawisko opisane zauważyłem przy składaniu tego dzisiaj do kupy i nie miałem już czasu więc nie dociągałem na siłę.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dobra elsa zainstalowana odpala .utworzyłem konto, odpalam i za kzadym razem wyskakuje nieokreslony błąd: error 80004005 jak sobie z tym poradzić

Edytowane przez boseron

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

580e07807386c9eaf46786813fed8d00.jpg7c58e0b96e26b7a7420182021b4f761f.jpg

To jest jakiś cudak czy Panda Abarth ....?

Wyciekło z miski olejowej...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.