Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225 na 8,5j ze co ze za duzy naciąg będzie ?

Jaki tu naciąg ? 215/40 jeżdżę na lato na takiej szerokości i lekko się naciąga dopiero.

Masz tu 225/40 na 8.5J:

8.5_225_40_R18_Continental.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

47cc8305ed89ce4759ce1a8580e26ede.jpg

Tak to wygląda u mnie 18" 8,5 j

Opublikowano

To chyba nie powiecie że tak powinno być jak jest u Dantego ?:D

Opublikowano

Racja :D

Opublikowano

To chyba nie powiecie że tak powinno być jak jest u Dantego ?:D

Dokładnie tak .

Rant felgi chroni rant opony :grin:

Opublikowano

no mozna i tak...

EuroGolfProject0353.jpg

Opublikowano

no mozna i tak...

EuroGolfProject0353.jpg

Tu już bez odbojów się nie pojeździ ;-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...

0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Opublikowano

Tylko ty jeździsz do marketu Jaguarem :facepalm:

Opublikowano

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Opublikowano

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Ostatni wyraz to słowo klucz

Opublikowano

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Ostatni wyraz to słowo klucz

Chcesz wiedzieć jak to się skończyło w jego przypadku? Powiedział ze musiał sobie subaru kupić żeby jeździć nim do sklepu

Opublikowano

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)
Ostatni wyraz to słowo klucz
Chcesz wiedzieć jak to się skończyło w jego przypadku? Powiedział ze musiał sobie subaru kupić żeby jeździć nim do sklepu

O kur....11 ubezpieczenie?!? ;)

Opublikowano

Witajcie,

Mam nietypową prośbę :)

Spieram się z moją żoną na temat przyspieszenia autem z silnikiem 1.8T w LPG. Mamy w tej chwili A3 1.9 TDI i szukamy auta które zapewni większą frajdę z jazdy. Niestety moja druga połówkanie jest przekonana do tego, że 1.8T będzie mocniejsze dlatego że ma mniejszą pojemność od 1.9 TDI. Szukam śmiałka który by nas przewiózł + dał poprowadzić swoją furę aby mogła się przekonać że między tymi autami jest przepaść w możliwościach. Czy znajdzie się toś taki kto na najbliższym spocie zabierze nas na przejażdżkę? :)

Pozdrawiam

Opublikowano

oczywiscie ze 1.8 T bedzie szybsze niz 1.9 tdi, Żona ma racje ;) i nie chodzi tu o roznice 0.1 q pojemnosci silnika, 1.8T ma 150 km a w a3 nie wiem z którego roku macie a3 e, zakladam ze masz 105 km lub 110 km, poza tym 1.8T to najbardziej udana jednostka praktycznie bezawaryjna i z duzym potencjalem ;)

Lenox a to nie ma luźno wchodzić?

kto dzis pije bo mam wolny wieczor?

Opublikowano

cześć Panowie :

1. ciekawostka :

http://motormania.com.pl/newsy/nowosci-rynkowe/co-ma-audi-e-bike-worthersee-do-motocykli/

2. pewne auto do 10 000 żł ( jak najmłodsze - moze byc golas) ?

3. auto z "jajem" do 15 000 - dla młodzieży ?

gdy by ktoś cos ... pisac tu lub PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.