Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bagażnik strona prawa:)

Sprawdzałeś czy tak Ci sie wydaje???

Jak mam taki błąd??

08473e947ab48b70d92ee0962a3fbcdf.jpg

Bagażnik strona prawa:)

a dokładnie:

za boczną tapicerką bagażnika, strona prawa -strzałka-

N97_10865.jpg

A czego tam szukasz?? :whistling:

oooo dzieki bardzo...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się bawiłeś kodowaniem to potem tak jest :)

Opublikowano

a jak zdemoncic tapicerke???


nie bawilem sie...

Opublikowano

a jak zdemoncic tapicerke???

nie bawilem sie...

Sam widziałem ze sie bawiłeś
Opublikowano

Panowie moze mi ktos sprawdzic gdzie w passacie cc znajduje sie sterownik kamery cofania???

A co to forum VW?? :decayed:

N70_10435.jpg

Wyjąć wykładzinę podłogową z samochodu.

– Wymontować osłonę poprzecznego pasa nadwozia, Passat CC 2009► i CC 2010►

– Wykręcić dwie śruby -1- (6 Nm) i usunąć uchwyt mocujący -2-. – Wykręcić śrubę -3- (1.5 Nm).

– Usunąć za pomocą przyrządu odblokowującego -T10236- cztery zatrzaski -strzałki- i poluzować osłonę z mocowań w samochodzie.

Zamontowanie

– Zamontowanie odbywa się analogicznie w odwrotnej kolejności.

Przed montażem należy sprawdzić, czy zatrzaski nie są uszkodzone, a w razie potrzeby wymienić je.

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Z jakiego programu takie wytyczne bierzesz?

Opublikowano

Z jakiego programu takie wytyczne bierzesz?

Mam ukończony kurs z Paint-a w stopniu proff :decayed:

Opublikowano

Panowie moze mi ktos sprawdzic gdzie w passacie cc znajduje sie sterownik kamery cofania???

A co to forum VW?? :decayed:

N70_10435.jpg

Wyjąć wykładzinę podłogową z samochodu.

– Wymontować osłonę poprzecznego pasa nadwozia, Passat CC 2009► i CC 2010► →

– Wykręcić dwie śruby -1- (6 Nm) i usunąć uchwyt mocujący -2-. – Wykręcić śrubę -3- (1.5 Nm).

– Usunąć za pomocą przyrządu odblokowującego -T10236- cztery zatrzaski -strzałki- i poluzować osłonę z mocowań w samochodzie.

Zamontowanie

– Zamontowanie odbywa się analogicznie w odwrotnej kolejności.

Przed montażem należy sprawdzić, czy zatrzaski nie są uszkodzone, a w razie potrzeby wymienić je.

Ty jestes jak żaden...dzięki Koleś ;)))

To jeszcze jak juz masz Else włączona to podpowiedz proszę gdzie do rnsa wchodzi wiązka z tego sterownika bo forum passata to żal.pl

Tak apropo to ma ktos jakieś pewne linki do Elsy???

Opublikowano

A pokaż ten drugi błąd

Opublikowano

Drugi to cluster...wyświetla sie bo mam spolszczonego rnsa...wiec ten drugi jest do olania

Opublikowano

Drugi to cluster...wyświetla sie bo mam spolszczonego rnsa...wiec ten drugi jest do olania

To co za partacz spalszczał tego rnsa :kox:

Schematy masz na skrzynce :wink:

Opublikowano

Mam ukończony kurs z Paint-a w stopniu proff

Ale i tak mistrzem Paint`a jest KERCZI :naughty:

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Boseron kupi 17

Na krakowskie drogi to i tak za duże :P

Opublikowano

Mam ukończony kurs z Paint-a w stopniu proff

Ale i tak mistrzem Paint`a jest KERCZI :naughty:

A ja myślałem że to jego pasja.

Opublikowano

Panowie moze mi ktos sprawdzic gdzie w passacie cc znajduje sie sterownik kamery cofania???

A co to forum VW?? :decayed:

+1000 :)

To jeszcze jak juz masz Else włączona to podpowiedz proszę gdzie do rnsa wchodzi wiązka z tego sterownika bo forum passata to żal.pl

Tak apropo to ma ktos jakieś pewne linki do Elsy???

Widocznie musisz zmienić furę z powrotem na CCCO :)

Swoją droga też przygarnął bym działającą Else bo coś tam mam ale nie chce współpracować :kwasny:

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby, to co mam jest kox ;)

Opublikowano

Tak apropo to ma ktos jakieś pewne linki do Elsy???

ElsaWin v4.10 AUDI - 2013 podejdzie?

Opublikowano

Od którego rocznika??? I tylko audi??

Opublikowano

zaraz to odpale i popatrze


QKTBMU4.png

VW jest od 1970 :)

Opublikowano

Panowie,
ktos korzysta z opcji NETIA SPOT?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.