Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.

No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac.

Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-)

Do wymiany:

- chłodniczka oleju z AWX-a,

- fmic,

- downpipe,

- turbo,

- mapsensor,

- pompa 11,

- wtryski,

, płyny,

, sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp.

, do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki,

- i masa pierdół

Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-)

Edytowane przez OGr

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej Piraci.....

Radek 2-3 długości ? moim zdniem było ze 100 metrów od rond do ronda więc nie wiem jakie auta mierzysz :decayed:

Dante staram sie jak mogę :)

Kerczi przykra sprawa.......zatem nie tylko BMW jest awaryjne.........a jaki Ty masz przebieg, o DSG do tej pory złego słowa nie słyszałem

Ale skrzynia jest ok, sterownik ogłupiał...

Opublikowano

Konsultowałeś z innym zakładem "nienaprawialność" sterownika? Bo z tego co kojarzę to mało jest sterowników których nie da się naprawić. Daj mi numer sterownika to popytam.

Opublikowano

Kerczi kupuj C7

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Konsultowałeś z innym zakładem "nienaprawialność" sterownika? Bo z tego co kojarzę to mało jest sterowników których nie da się naprawić. Daj mi numer sterownika to popytam.

Ja też pw z tym numerem poproszę ;)
Opublikowano

Dobra młody, zobaczysz kiedyś jak będziesz miał 400Nm jak spier@#la Ci trakcja na suchym jeszcze na trzecim biegu :D

Dobra dobra, i tak masz prze**** u Boskiego kolegow

udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.

No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac.

Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-)

Do wymiany:

- chłodniczka oleju z AWX-a,

- fmic,

- downpipe,

- turbo,

- mapsensor,

- pompa 11,

- wtryski,

, płyny,

, sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp.

, do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki,

- i masa pierdół

Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-)

O Jezusicku.

To moze jednak zostawie tak jak jest, najwazniejsze ze Boserona objezdzam :decayed:

Opublikowano

u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne ;) Patrz Homiczek wczoraj ;)

Opublikowano

Dobra młody, zobaczysz kiedyś jak będziesz miał 400Nm jak spier@#la Ci trakcja na suchym jeszcze na trzecim biegu :D

Dobra dobra, i tak masz prze**** u Boskiego kolegow

udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.

No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac.

Powyżej AWX-a szukuj dobrą kasę ;-)

Do wymiany:

- chłodniczka oleju z AWX-a,

- fmic,

- downpipe,

- turbo,

- mapsensor,

- pompa 11,

- wtryski,

, płyny,

, sprzęgło a najlepiej skrzynia DQS ze sprzęgłem 240, sanki itp.

, do tego trzeba to jakoś wyhamować - u mnie 320 jakoś sobie radzą, a to: zwrotki, zaciski, tarcze, klocki, płyny, półośki,

- i masa pierdół

Jak chcesz sprzedać auto to zostaw jak jest ;-)

O Jezusicku.

To moze jednak zostawie tak jak jest, najwazniejsze ze Boserona objezdzam :decayed:

;-)

Opublikowano

u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne ;) Patrz Homiczek wczoraj ;)

jakich kolegów......to tylko znajome twarze :wink: a tak na poważnie to faktycznie coraz więcej Policji na mieście bo ma byc bezpieczniej ......

Opublikowano

u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne ;) Patrz Homiczek wczoraj ;)

jakich kolegów......to tylko znajome twarze :wink: a tak na poważnie to faktycznie coraz więcej Policji na mieście bo ma byc bezpieczniej ......

Bezpieczniej ? Samo bycie nie pomoże. Ostatnio na Bora leciałem, jakiś debil starym trupem zaczął hamować, obróciło go bokiem i leciał tak w moim kierunku jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

Opublikowano

u boskiego kolegów każdy ma przeje.ne ;) Patrz Homiczek wczoraj ;)

jakich kolegów......to tylko znajome twarze :wink: a tak na poważnie to faktycznie coraz więcej Policji na mieście bo ma byc bezpieczniej ......

Bezpieczniej ? Samo bycie nie pomoże. Ostatnio na Bora leciałem, jakiś debil starym trupem zaczął hamować, obróciło go bokiem i leciał tak w moim kierunku jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

ale chcesz powiedzieć ze ilośc radiowozów powinna wpływac na wymiane opon u debila czy jak ?

Opublikowano

Nic nie mówię i to nie wpłynie. Jak się społeczeństwo nie zmieni to i policja nie zmieni, a w tamtym przypadku musiałem uciekać do przodu na czerwonym bo inaczej by na mnie wleciał.

Opublikowano

jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

A Ty jakbyś założył? :)

Opublikowano

jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

A Ty jakbyś założył? :)

Nigdy nie tworzyłem takich kombinacji.

Opublikowano

jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

A Ty jakbyś założył? :)
Po przekątnej
Opublikowano

jak stałem na czerwonym. Koleś mądry miał zimówki na przodzie a z tyłu letnie. :facepalm:

A Ty jakbyś założył? :)
Po przekątnej
Tak nie wolno :-P
Opublikowano

.

Edytowane przez Fugi

Opublikowano

Panowie gdzie w krk regenerują turbo za rozsądne pieniądze ?

Opublikowano

Pany BIALY sterownik jest nie naprawialny bo jest zalany w jakiś klejach....chłopy które naprawiają , specjalizują sie rownież w tych sterownikach sie niestety nie podejmują...temat zamknięty bo udało mi sie załatwić the new one sterownik ()

Panowie gdzie w krk regenerują turbo za rozsądne pieniądze ?

Trza do Jaworzna zadzwonić, znajdź kontakt i sie dowiedz... Ale chyba gra nie warta świeczki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.