Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koza :decayed::decayed::decayed::wink::wink::wink:

Może boseron szykuje furę na cross country :wink: A na aktualny stan dróg to i tak allroad by się najbardziej nadawał ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

narazie zostają.... Tato je bierze do Q5 na zime, ja poszukam czegos z ET wiekszym lub wezszą felge np 8J,

Jak go posadzisz to z przodu się koło kapkę schowa.

a niby dlaczego?
Opublikowano

Pany pokazać tu zdjęcie z boku jak leży -35/30 najlepiej na 19"

Opublikowano

wlasnie, mysle nad eibach pro kit i zastanawiam sie ktore kupic?

nie ma to jak zasiąść przed duzym tv na dobry meczyk Chelsa - PSG

Opublikowano

Ja też się zastanawiam które!?

Opublikowano

Jak go posadzisz to z przodu się koło kapkę schowa.

a niby dlaczego?

Przy wielowahaczu to raczej się nie schowa

11043155_1053542837994631_38702897057142

Opublikowano

wlasnie, mysle nad eibach pro kit i zastanawiam sie ktore kupic?

nie ma to jak zasiąść przed duzym tv na dobry meczyk Chelsa - PSG

Ty nie pierdziel o eibachach sro w kit ani o meczyku na dużym ekranie, tylko za zlot zapłać, bo według tego co Jarko dziś aktualizował, to nawet zaliczki nie wpłaciłeś... Pamiętaj, że w tej kwestii okazji nie upolujesz...

ABG

Opublikowano

wlasnie, mysle nad eibach pro kit i zastanawiam sie ktore kupic?

nie ma to jak zasiąść przed duzym tv na dobry meczyk Chelsa - PSG

Ty nie pierdziel o eibachach sro w kit ani o meczyku na dużym ekranie, tylko za zlot zapłać, bo według tego co Jarko dziś aktualizował, to nawet zaliczki nie wpłaciłeś... Pamiętaj, że w tej kwestii okazji nie upolujesz...

ABG

:grin:

Opublikowano

wlasnie, mysle nad eibach pro kit i zastanawiam sie ktore kupic?

nie ma to jak zasiąść przed duzym tv na dobry meczyk Chelsa - PSG

Ty nie pierdziel o eibachach sro w kit ani o meczyku na dużym ekranie, tylko za zlot zapłać, bo według tego co Jarko dziś aktualizował, to nawet zaliczki nie wpłaciłeś... Pamiętaj, że w tej kwestii okazji nie upolujesz...

ABG

:grin:
[emoji14]olew:
Opublikowano

wlasnie, mysle nad eibach pro kit i zastanawiam sie ktore kupic?

nie ma to jak zasiąść przed duzym tv na dobry meczyk Chelsa - PSG

Ty nie pierdziel o eibachach sro w kit ani o meczyku na dużym ekranie, tylko za zlot zapłać, bo według tego co Jarko dziś aktualizował, to nawet zaliczki nie wpłaciłeś... Pamiętaj, że w tej kwestii okazji nie upolujesz...

ABG

naucz sie ze Szef wszystkich Szefów nie płaci :P

Opublikowano

naucz sie ze Szef wszystkich Szefów nie płaci :P

dlatego zapłać bo czekam tylko na Ciebie :P

Opublikowano

właśnie zapłaciłem :)

Opublikowano
  • Autor

naucz sie ze Szef wszystkich Szefów nie płaci :P

wiem :):decayed:

Opublikowano

czekałem kiedy Zielony sie odezwie :naughty:


o kur.a czyli tu jest więcej Szefów

Opublikowano
  • Autor

ważne ze PSG przeszło dalej w LM :)

Opublikowano

ważne ze PSG przeszło dalej w LM :)

ooo tak, należało im sie zdecydowanie, grali w 10 tke

tylko ze kupon przez to nie wszedł :kwasny:

Opublikowano

czekałem kiedy Zielony sie odezwie :naughty:

o kur.a czyli tu jest więcej Szefów

Same tu szefy, nie ma komu chu*u powiedzieć...;)

Opublikowano

:hi:


Same tu szefy, nie ma komu chu*u powiedzieć... ;)

Uderz w stół... :decayed:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html


przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

Opublikowano

narazie zostają.... Tato je bierze do Q5 na zime, ja poszukam czegos z ET wiekszym lub wezszą felge np 8J,

Jak go posadzisz to z przodu się koło kapkę schowa.

a niby dlaczego?

A niby dlatego że tak się dzieje i dlatego też zbieżność się od razu robi ;-)

Jak go posadzisz to z przodu się koło kapkę schowa.

a niby dlaczego?

Przy wielowahaczu to raczej się nie schowa

A niby co mam u siebie ;-) ? Chowa się chowa.

Edytowane przez OGr

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.