Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: mam prawą nową listwę na próg S-line do B8 :wink:

Opublikowano

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html

przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

A co ja mam powiedziec jak przesiadlem sie teraz z 15" na 18". I to jeszcze w B5. :D

Jest oczywiscie roznica w komforcie ale nie jakas bardzo duza, myslalem ze bedzie gorzej.

Mientka pytka jestes Boski i tyle :decayed:

Najbardziej przeszkadza mi plywanie w koleinach z racji szerszej opony. Tutaj jest ogromna roznica w porownaniu do poprzednich kol/opon.

Opublikowano

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html

przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

Ja takie kupiłem do siebie. Ale et 28 i 7,5 J.

Opublikowano

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html

przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

A co ja mam powiedziec jak przesiadlem sie teraz z 15" na 18". I to jeszcze w B5. :D

Jest oczywiscie roznica w komforcie ale nie jakas bardzo duza, myslalem ze bedzie gorzej.

Mientka pytka jestes Boski i tyle :decayed:

Najbardziej przeszkadza mi plywanie w koleinach z racji szerszej opony. Tutaj jest ogromna roznica w porownaniu do poprzednich kol/opon.

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

Opublikowano

Siemka :hi::kawa:

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html
przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest


Ja takie kupiłem do siebie. Ale et 28 i 7,5 J.

Zakładaj bom ciekaw jak będzie się prezentowała Twoja be sześć na nich :wink:

Opublikowano

Radek tylko ze u mnie kapcie 245 i 8.5j wieć jest dośc szeroko i koleiny tez średnio wybiera

Opublikowano

Radek tylko ze u mnie kapcie 245 i 8.5j wieć jest dośc szeroko i koleiny tez średnio wybiera

Ja też mam 8,5x18 i owszem może dziwnie się jeździ ale da się przyzwyczaić, może u ciebie to problem tych 245 bo ja mam 225, i tragedii niema :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi::kawa:

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html

przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

Ja takie kupiłem do siebie. Ale et 28 i 7,5 J.

Zakładaj bom ciekaw jak będzie się prezentowała Twoja be sześć na nich :wink:

Mam nadzieje, że wszystko podejdzie. Ostatnio jak mierzylem 17 to nie weszła mi na przód przez zacisk.. Jeszcze oponki i zawias. Chyba wpadnie ori. 1BE na ten sezon.

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to w B8 w zawieszeniu sportowym pomiędzy 18 a 19 różnicy praktycznie nie ma w moim odczuciu.....

Opublikowano

dzień dobry mówi Wasz Szef.

powiem Wam ze od wczoraj jezdze na 18 i komofort jazdy strasznie spdł , felgi idą do Ojca i nie wiem czy nie kupie sobie 17 tek .

np http://allegro.pl/audi-q5-a5-a7-a4-b8-a6-c7-17-5x112-oryginal-8r0-i5151217437.html

przemysle to jeszcze, moze to wina tego ze szeroka ta felga jest

A co ja mam powiedziec jak przesiadlem sie teraz z 15" na 18". I to jeszcze w B5. :D

Jest oczywiscie roznica w komforcie ale nie jakas bardzo duza, myslalem ze bedzie gorzej.

Mientka pytka jestes Boski i tyle :decayed:

Najbardziej przeszkadza mi plywanie w koleinach z racji szerszej opony. Tutaj jest ogromna roznica w porownaniu do poprzednich kol/opon.

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

Przecież wahacze w B6/B7 róznią się tylko jednym w porównaniu do B5. Nawet zwrotnice przekładają z amorami do B5 i auto wtedy siada niżej.

Radek tylko ze u mnie kapcie 245 i 8.5j wieć jest dośc szeroko i koleiny tez średnio wybiera

Na 8.5" 215 dobrze siedzi.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.

oki, poszukam :wink:

bo w tej chwili to sie czuje jakbym statkiem plywal :decayed:

ale ciesze sie ze postawilem na 18" a nie na 17 bo bym zalowal :)

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.

i przy okazji też górną z A6.

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.

i przy okazji też górną z A6.

tak jest szefie ;)

a pomożesz mi zalozyc? :decayed:

Opublikowano

Górną też mam, ale jeszcze nie założona :)

Opublikowano

nie pierdziel :P .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 ;)

przesadzasz :P

jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. ;)

w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć.

Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne.

i przy okazji też górną z A6.

tak jest szefie ;)

a pomożesz mi zalozyc? :decayed:

Jest garaż z kanałem to można działać ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.