Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OGr mojego lapka bym Ci podrzucił na czyszczenie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OGr mojego lapka bym Ci podrzucił na czyszczenie :wink:

hej, spoko, nie ma problemu. Przed latem przypomnij koleżance ze ma u mnie czyszczenie gratis.

Opublikowano

Ile Ci to czasu zajmie i kiedy masz czas ;-)

Opublikowano

Ile Ci to czasu zajmie i kiedy masz czas ;-)

Nie wiem jakiego masz swojego lapka i czy jest rewizja, czy trzeba całego lapka rozbierać na części. Teoretycznie w najgorszym przypadku zejdzie z dwie / trzy godziny. Podrzucisz dzisiaj to na jutro rano będziesz go miał.

Opublikowano

Asus seria x53 ale to na spokojnie w przyszłym tygodniu się zgadamy

Opublikowano

Górną też mam, ale jeszcze nie założona :)

jak to wygląda >?

Opublikowano

Asus seria x53 ale to na spokojnie w przyszłym tygodniu się zgadamy

Caluśki laptop do rozebrania :/ Wpadaj kiedy chcesz, w tym jeszcze mam czasu więcej jak coś. Nawet idealnie by mi pasiło dzisiaj wieczorem albo jutro ale to już jak chcesz.

Górną też mam, ale jeszcze nie założona :)

jak to wygląda >?

Tu masz fotki: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-rozporka-a6-c5-nadkola-s4-oslona-silnika-i-skrzyni/

Opublikowano

Popołudniem zadzwonię do Ciebie i się dogadamy ;-)

Opublikowano

Górną też mam, ale jeszcze nie założona :)

jak to wygląda >?

audi-a4-b5-rozporka-a6-c5-nadkola-s4-osl

Opublikowano

Popołudniem zadzwonię do Ciebie i się dogadamy ;-)

Pomiędzy 17 a 19 nie będę pod telefonem jak cos.

Opublikowano

Popołudniem zadzwonię do Ciebie i się dogadamy ;-)

Pomiędzy 17 a 19 nie będę pod telefonem jak cos.

Nie wiem o której wrócę bo mam trasę po pracy poza Krk. Najwyżej po 19zadzwonie
Opublikowano

spox

Opublikowano

Górną też mam, ale jeszcze nie założona :)

jak to wygląda >?

aha spoko

myslałem że inaczej to wyglada -a góra z A6 ? między kielichy ?

Opublikowano

Panowie......klamka zapadła...własnie sie dowiedziałem 15.04 zaczynam Kurs Oficerski w Szczytnie - znikam na 6 miesięcy z Krakowa :kwasny: nie wiem czy sie cieszyć czy smucić...bo nauki w c..j

tak ze w Bukowinie wypijemy ostatni raz przed :wink:

Opublikowano

Panowie......klamka zapadła...własnie sie dowiedziałem 15.04 zaczynam Kurs Oficerski w Szczytnie - znikam na 6 miesięcy z Krakowa :kwasny: nie wiem czy sie cieszyć czy smucić...bo nauki w c..j

tak ze w Bukowinie wypijemy ostatni raz przed :wink:

Sprzedawaj B8, co będzie stało ;-)

Opublikowano

bedzie kursowało 550 km co tydzień bo na weekendy mam zamiar wracać minimum co 2 tygodnie , no chyba ze mnie miejscowe krajobrazy zatrzymają :decayed:

Opublikowano

bedzie kursowało 550 km co tydzień bo na weekendy mam zamiar wracać minimum co 2 tygodnie , no chyba ze mnie miejscowe krajobrazy zatrzymają :decayed:

1100km miesięcznie to szkoda trzymać... pogoń dziada :P

Opublikowano

1100 to ja teraz robie :P


Panowie potrzebny używany wtrysk sztuk 1 do pasata rocznik 2009

Opublikowano

bedzie kursowało 550 km co tydzień bo na weekendy mam zamiar wracać minimum co 2 tygodnie , no chyba ze mnie miejscowe krajobrazy zatrzymają :decayed:

zostaw go na 16 będzie eko w trasie :wink:

Opublikowano

Panowie......klamka zapadła...własnie sie dowiedziałem 15.04 zaczynam Kurs Oficerski w Szczytnie - znikam na 6 miesięcy z Krakowa :kwasny: nie wiem czy sie cieszyć czy smucić...bo nauki w c..j

tak ze w Bukowinie wypijemy ostatni raz przed :wink:

daj adres, zajmę się żoną :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.