Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po 1 nie mam czasu a po 2 funduszy bo pakuje siano w mieszkanie

Co na to straż?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to z Nami smiga Dante jeszcze ........no i dobrze na ori zawiasie bedzie wyglądała jak obniżona jak tyle Chłopa wejdzie :P

Opublikowano

po 1 nie mam czasu a po 2 funduszy bo pakuje siano w mieszkanie

Co na to straż?

mówią że jak znam Gruszkę to ni ma problema :kox:

Opublikowano

:decayed:


co Wy byście bez tego gościa zrobili ? :)

Opublikowano

fanta mnie sie podoba tylko trzeba zejsc w dół i wystarczy

to jednak zostaje 18"?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

fanta mnie sie podoba tylko trzeba zejsc w dół i wystarczy

szkoda lakieru na automat :P

no to z Nami smiga Dante jeszcze ........no i dobrze na ori zawiasie bedzie wyglądała jak obniżona jak tyle Chłopa wejdzie :P

a Grucha w bagażniku ?

Opublikowano

Panowie, bede oddawac auto do lakiernika na malowanie kilku elementow i przydałoby sie odświeżyć tez elementy ktore nie beda malowane, wiec szukam kogos kto ogarnie korekte lakieru, ktos cos?

tak tak, wiem - Gruszka. Juz do niego pisalem ale jest zawalony terminami, wiec szukam kogos innego.

Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać? Chyba że szkoda Ci tych kilku złotych dołożyć komuś, kto się na tym zna i szukasz okazji jak jeden z naszych kolegów?

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

tym bardziej ,że po malowaniu i tak będzie polerkę robił ;)

Opublikowano

Panowie, bede oddawac auto do lakiernika na malowanie kilku elementow i przydałoby sie odświeżyć tez elementy ktore nie beda malowane, wiec szukam kogos kto ogarnie korekte lakieru, ktos cos?

tak tak, wiem - Gruszka. Juz do niego pisalem ale jest zawalony terminami, wiec szukam kogos innego.

Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać? Chyba że szkoda Ci tych kilku złotych dołożyć komuś, kto się na tym zna i szukasz okazji jak jeden z naszych kolegów?

Grozisz mu?

Opublikowano

Grozisz mu?

Nie... Chciałem obrazić lakiernika :whistling:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać?

moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze.

Chyba że szkoda Ci tych kilku złotych dołożyć komuś, kto się na tym zna i szukasz okazji jak jeden z naszych kolegów?

tego juz komentowac nie bede.

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

gdzieś kiedyś Kerczi pisał chyba i ich polecał :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Dla mnie najlepsi w Małopolsce

Opublikowano

potwierdzam , tez u Nich regenerowałem w B7 koszt 1200 zł ze zdaniem starej


natomiast w BMW regenerowałem w Mielcu , koszt 900 zł i tez byłem bardzo zadowolony

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Dla mnie najlepsi w Małopolsce

u kogo??

Opublikowano

Turbotec

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.