Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no jesli twierdzisz ze lakiernik zrobi lepiej lub rownie dobrze polerke jak firma detailingowa to rzeczywiście nie ma co dyskutowac

Oczywiście że tak twierdze... Obsługa polerki to jedna z podstawowych umiejętności dobrego lakiernika. Skoro twierdzisz że Twój lakiernik słabiej ogarnie polerke niż firma detailingowa, to gratuluje lakiernika :good:

Swoją drogą ja chyba sobie kupię sprzęt i akcesoria i poprobuje samemu.

Prosze Radziu... Następna firma detailingowa będzie powstawać. Wybór specjalistów masz coraz większy :good:

Gratuluje pomyślunku :good:

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze, wiec podaj wreszcie jakis KONKRETNY przyklad kogos kto dobrze zrobi polerke, bo jak na razie to nic nie wnosisz do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, wiec podaj wreszcie jakis KONKRETNY przyklad kogos kto dobrze zrobi polerke, bo jak na razie to nic nie wnosisz do tematu.

Ogr... Jak skompletuje akcesoria... :polew:

Nie ma za co :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek co się rzucasz, przerabialem temat i pewne dużo ludzi tez. Lakiernik jak mu powiesz że ma malować tak żeby z pozostałymi elementami sie zgrywało to będzie więcej dłubał przy tym i zrobi tak że będzie dobrze. Pojedziesz do speca od deatailingu to Ci powie że lakiernik spierd@#ł malowanie i już nie ma jak tego skorygować. Juz dawno sie nauczyłem że lepiej całą robotę dawac jedej osobie niz jeździc po ludziach bo później zaczynają się szachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jednak w firmie zajmujacej sie profesjonalnie detailingiem zrobia to lepiej niz lakiernik.

w prawdzie lakiernika mam dobrego, ale nie jestem przekonany czy ogarnie dobrze polerke, przemysle jeszcze ;)

zapraszam do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek co się rzucasz

bo denerwuja mnie takie glupie komentarze..

zamiast wnieść cos konstruktywnego do tematu to lepiej pier**ic jakies farmazony.

Lakiernik jak mu powiesz że ma malować tak żeby z pozostałymi elementami sie zgrywało to będzie więcej dłubał przy tym i zrobi tak że będzie dobrze. Pojedziesz do speca od deatailingu to Ci powie że lakiernik spierd@#ł malowanie i już nie ma jak tego skorygować. Juz dawno sie nauczyłem że lepiej całą robotę dawac jedej osobie niz jeździc po ludziach bo później zaczynają się szachy.

to ze ma sie zgrywac kolorem to jest oczywiste :P

boje sie zeby nie zostawil swirli po sobie na lakierze.

no nic, spytam sie go czy rzeczywiście jest w stanie zrobic polerke tak jak sie nalezy, zeby pozniej nie bylo kwasu jak spierdzieli robote, bo jak nie jest pewny czy podola to niech lepiej sie nie zabiera za to wcale.

wydaje mi sie ze jednak w firmie zajmujacej sie profesjonalnie detailingiem zrobia to lepiej niz lakiernik.

w prawdzie lakiernika mam dobrego, ale nie jestem przekonany czy ogarnie dobrze polerke, przemysle jeszcze ;)

zapraszam do mnie :wink:

bede mial na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ty mnie młody nie wkurwiaj, bo jak ci doradzam jak by było lepiej, to twierdzisz , że się nie znam, że ty wiesz lepiej. Jak bronie swojego zdania, to uważasz pier**le farmazony... Po c**j się w ogóle pytasz, skoro wiesz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ładna pogoda, słoneczko, wyluzować lejce !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ty mnie młody nie wkurwiaj, bo jak ci doradzam jak by było lepiej, to twierdzisz , że się nie znam, że ty wiesz lepiej. Jak bronie swojego zdania, to uważasz pier**le farmazony... Po c**j się w ogóle pytasz, skoro wiesz lepiej?

wez sie meliski napij albo ziółek na uspokojenie bo cie cos za bardzo nerwy ponoszą, 'dojrzały i dorosły mężczyzno' :bag:

prosilem zebys podal jakis KONKRETNY przyklad a ty wolisz jakies glupie komentarze rzucac.

poza tym czytaj ZE ZROZUMIENIEM, od samego poczatku pytalem czy ma ktos namiary na jakiegos ogarnietego czlowieka od polerki (a nawet dodatkowo ponowilem pytanie cobys wreszcie mogl je zrozumiec, ale jak widac nie przynioslo to zadnego efektu), ty napisales przez ten czas 7 postow w ktorym nie bylo odpowiedzi na moje pytanie, tylko jakies glupie odzywki.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z ciekawostek powiem Wam ze , będąc poszkodowanymi w kolizji na parkingu osiedlowym na drodze wewnętrznej nie dostaniemy kasy z ubezpieczenia OC sprawcy....tez byłem zaskoczony, z uwagi na fakt iz jest to droga wewnętrzna nie działają ogólne przepisy ruchu drogowego zatem taka kolizja jest traktowana jak uszkodzenie mienia gdzie swoich praw dochodzimy na drodze cywilnej. czyli jestesmy w d...e

PoRD

Art. 1. 1. 2) Ustawa określa:

1) zasady ruchu na drogach publicznych, w strefach zamieszkania oraz w strefach ruchu;

(...)

2. Przepisy ustawy stosuje się również do ruchu odbywającego się poza miejscami wymienionymi w ust. 1 pkt 1, w zakresie:

1) koniecznym dla uniknięcia zagrożenia bezpieczeństwa osób;

2) wynikającym ze znaków i sygnałów drogowych.

(...)

Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga — szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

2. Przepis ust. 1 stosuje się odpowiednio do osoby znajdującej się w pobliżu drogi, jeżeli jej zachowanie mogłoby pociągnąć za sobą skutki, o których mowa w tym przepisie.

Dziękuję dobranoc.

Gdyby w takim wypadku ubezpieczyciel postanowił nie wypłacić kasy to wsadziłbym im w d... ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych i byłaby to ostatnia polisa OC w moim życiu jaką bym zapłacił

Gabriel powróce do tematu bo nie dokończyłem......nigdzie tu gdzie wymnieniłes nie ma mowy o realizaji kolizji drogowych, tylko w szczegónych wypadkach gdzie istnieje zagrożenie dla zdrowia i zycia ludzkiego lub drugi przypadek jezeli ktoś nie stosuje sie do znaków drogowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jak juz bedziesz mogl rozmawiac to oddzwon, bo takie pisanie to w dupe se wsadz, pagadajmy jak prawdziwi mezczyzni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkretne dyskusje a nie tylko bełkot o felgach i ich rozmiarach :kox: Dajesz Mariusz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


takie pisanie to w dupe se wsadz

:good:


wez sie meliski napij albo ziółek na uspokojenie bo cie cos za bardzo nerwy ponoszą, 'dojrzały i dorosły mężczyzno' :bag:

:brawo:


poza tym czytaj ZE ZROZUMIENIEM, od samego poczatku pytalem czy ma ktos namiary na jakiegos ogarnietego czlowieka od polerki (a nawet dodatkowo ponowilem pytanie cobys wreszcie mogl je zrozumiec, ale jak widac nie przynioslo to zadnego efektu), ty napisales przez ten czas 7 postow w ktorym nie bylo odpowiedzi na moje pytanie, tylko jakies glupie odzywki.

:brawo:

Nie chce mi się z Tobą gadać... Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Auto jest Twoje więc zrób sobie z nim co zechcesz. Chciałem podpowiedzieć, co zrobić żeby efekt był dobry a nie wydawać mnóstwa kasy. Konkretnie zrobiłem to już w pierwszym poście (niech zrobi to Twój lakiernik - przypis autora) ale chyba odebrałeś to jako głupi komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze skoro jestes takim 'doroslym, dojrzalym i powaznym facetem' to bedziesz wolal normalnie porozmawiac niz cisnac pyskowke na forum, no ale.. :)

I powtarzam, czytaj ze zrozumieniem. ;)

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe Panowie Easy :)

Juz za 3 dni Bukowina :D:decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzcie se pod prysznic [emoji129]

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od samego poczatku pytalem czy ma ktos namiary na jakiegos ogarnietego czlowieka od polerki (a nawet dodatkowo ponowilem pytanie cobys wreszcie mogl je zrozumiec, ale jak widac nie przynioslo to zadnego efektu), ty napisales przez ten czas 7 postow w ktorym nie bylo odpowiedzi na moje pytanie, tylko jakies glupie odzywki.


Jesli chodzi ci o firme u nich robiłem w B8 http://www.danoncardetailing.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...