Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza tym dzwonił do mnie ostatnio Boseron ze służbowej komóry i strasznie nalegał na taki przydział do pokoi. Coś tam mówił że jeden chrapie, drugi się na forum awanturuje... Kurcze, nie pamiętam o kogo mu chodziło :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja sie cieszę ze nie ma piętrowych łóżek jak wtedy bym dotykal podłogi [emoji1]

Opublikowano

Ja sie cieszę ze nie ma piętrowych łóżek jak wtedy bym dotykal podłogi [emoji1]

Na parterowym tez nie dotykasz....

Opublikowano

Daje radę

Opublikowano

Lato dzisiaj wpadło...

a414ddab07ea09f9f24906c26811e260.jpg

1248fc9d5535479e3e4b5a644143d42b.jpg

Opublikowano
https://www.facebook.com/motogopl?fref=nf

bardzo fajnie robią, gdym sam nie troszczył się o detailing u siebie to na pewno bym z nich korzystał. Dodatkowo w ofercie mają wiele ciekawych kosmetyków motoryzacyjnych.

wreszcie jakies konkrety, dzieki :thumbup1:

Jesli chodzi ci o firme u nich robiłem w B8 http://www.danoncardetailing.pl/

:hi:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Poza tym dzwonił do mnie ostatnio Boseron ze służbowej komóry i strasznie nalegał na taki przydział do pokoi. Coś tam mówił że jeden chrapie, drugi się na forum awanturuje... Kurcze, nie pamiętam o kogo mu chodziło :)

Ty.... Koleszko..... dwa pokoje zawsze lepsze niz jeden, w jednym pijemy walimy i zygamy a w drugim spimy.... aha i zapomnij o dysze na Hutnika
Opublikowano

Lato dzisiaj wpadło...

a414ddab07ea09f9f24906c26811e260.jpg

1248fc9d5535479e3e4b5a644143d42b.jpg

Tak samo wpadło

Opublikowano

Tylko pamiętaj, śpi się na łóżku :)

Opublikowano

a poza tym zostaniemy do niedzieli jak piątek bedzie kox

Karol odrazu lepiej, to 18 czy 19?

Opublikowano

a poza tym zostaniemy do niedzieli jak piątek bedzie kox

Karol odrazu lepiej, to 18 czy 19?

Ani to ani to...20"

Żałuje teraz ze nie poszedłem w 21" bo jeszcze jest miejsca

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Lato dzisiaj wpadło...

a414ddab07ea09f9f24906c26811e260.jpg

1248fc9d5535479e3e4b5a644143d42b.jpg

Tak samo wpadło

Jaka koza

Opublikowano

Lato dzisiaj wpadło...

a414ddab07ea09f9f24906c26811e260.jpg

1248fc9d5535479e3e4b5a644143d42b.jpg

Tak samo wpadło
Jaka koza

Nie pojeździe i nie utwardzone...

Opublikowano

Lato dzisiaj wpadło...

a414ddab07ea09f9f24906c26811e260.jpg

1248fc9d5535479e3e4b5a644143d42b.jpg

Tak samo wpadło
Jaka koza
Nie pojeździe i nie utwardzone...

Śo?

Opublikowano

No trzeba troche przejechać zeby auto usiadło a dwa ze jest teraz w trybie comfort...

Opublikowano

No trzeba troche przejechać zeby auto usiadło a dwa ze jest teraz w trybie comfort...

Ta pojezdzic, ta komfort

Opublikowano

No trzeba troche przejechać zeby auto usiadło a dwa ze jest teraz w trybie comfort...

Ta pojezdzic, ta komfort

Ta Brioszki

Opublikowano

No trzeba troche przejechać zeby auto usiadło a dwa ze jest teraz w trybie comfort...

Ta pojezdzic, ta komfort
Ta Brioszki

Ta mamusia

Opublikowano

Ta ale spam

Opublikowano

ta.... 235/40/18.... ma sie ten sokoli wzrok.... nie mylic ze słuchem bo tu słabo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.