Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołego Alleluja ! :D

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś musi pracowac zeby ktoś miał wolne :/

Opublikowano

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Jak i tak koła do zmiany to szukał bym 320 z b7 ;) ....zupełnie inny hebelek w porównaniu do 312 'tki
A ja bym poszedł w 345....
A ja dziś jak bym zmieniał to bym zrobił 320 na 300 i szluz ;)....i by było git bankowo :)

Zeby miec 345 z przodu wypadaloby miec chociaz 300 z tylu i pod maska conajmniej 3xx

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Akurat mocne hamulce mogą sie przydać nawet przy 90km

Opublikowano

Akurat mocne hamulce mogą sie przydać nawet przy 90km

No dobrze ale nie moga byc wielkie hample na przodzie a na tyle seria bo tyl wyprzedzi przod ;-)

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Akurat mocne hamulce mogą sie przydać nawet przy 90km

No dobrze ale nie moga byc wielkie hample na przodzie a na tyle seria bo tyl wyprzedzi przod ;-)

Naciapane z kanalu...

True ;)

d464e65df3778e4aa83b45916d923f99.jpg

Opublikowano

Karol wybaczam ci

Opublikowano

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Jak i tak koła do zmiany to szukał bym 320 z b7 ;) ....zupełnie inny hebelek w porównaniu do 312 'tki
A ja bym poszedł w 345....
A ja dziś jak bym zmieniał to bym zrobił 320 na 300 i szluz ;)....i by było git bankowo :)
Zeby miec 345 z przodu wypadaloby miec chociaz 300 z tylu i pod maska conajmniej 3xx

Naciapane z kanalu...

Wierz mi ,że w byle dieslu powinny być takie zestawy ;)
Opublikowano

Karol wybaczam ci

a ja Tobie ten zły dotyk....

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Lubisz to

Opublikowano

Boję się Was :grin:

Opublikowano

Wesołych :wink:

Radek podrzuć co to za koło wypatrzyłeś

Opublikowano

Wesołych :wink:

Radek podrzuć co to za koło wypatrzyłeś

No wlasnie bo widzialem ze jest jakas akcja. Gwintu szukaj ;-)

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Wesołych świat wszystkim i mokrego dyngusa

Opublikowano

Wesołych :wink:

Radek podrzuć co to za koło wypatrzyłeś

No wlasnie bo widzialem ze jest jakas akcja. Gwintu szukaj ;-)

Naciapane z kanalu...

Nie mam na razie zadnego nowego kola na oku :P

Po prostu chce sprzedac swoje. ;)

Opublikowano

Boję się Was :grin:

Narysujemy ci penisa na ręce j i juz będziemy jak rodzina. Boski ci może nawet zatańczyć
Opublikowano

juz tancze.... lalala Arturo dla Ciebie ;)

zdrowie

Opublikowano

Psyt :)

...będzie to odczytane jako zniewaga jak....jednak odmówię :grin:

Z tym rysowaniem to jakaś akcja zorganizowana ...,czy test na psychę ?? :decayed:

Opublikowano

:hi::kawa: Z okazji lanego poniedziałku zalałem się wczoraj konkretnie :decayed:

Wąski miałbyś do kolekcji i pod kolor :wink:

http://allegro.pl/audi-90-b3-sport-2-3-r5-136km-stan-bdb-youngtimer-i5219746672.html

Edytowane przez bodowp

Opublikowano
:hi::)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.