Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nie powiecie mi ze Audi nie jest oklepane... :P

c4b93d235078b0b584acc2f44b50990f.jpg

Klepane na pewno .... :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych Świąt panowie :wink:

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Ja jeżdżę na 312 mm i różnica jest odczuwalna w porównaniu do 288 mm ale jakiegoś szału nie ma. Nie jeździłem na 320 mm więc nie mam porównania...
Opublikowano
  • Autor

Wesołych Świąt Panowie :) i Panie :)

Opublikowano

Wesołych i spokojnych Świąt .

Opublikowano

Święta święta ale nuda ....

Opublikowano
  • Autor

Święta święta ale nuda ....

hmmmm no to zdrowie ;)

Opublikowano

Ja juz skończyłem. Szwagier mi padł [emoji1]

a69b4aa23681dfc9fed6fc8a98723854.jpg

A to mój króliczek wielkanocny

Opublikowano

Ja juz skończyłem. Szwagier mi padł [emoji1]

a69b4aa23681dfc9fed6fc8a98723854.jpg

A to mój króliczek wielkanocny

A nie ten???be58883ebc0f2c13f0d8c3fd96e87e29.jpg

Żart??

7305af89b78959124acf9d08be8221c1.jpg

Opublikowano

Krakers ? Cos mi to mówi [emoji19]

0647582da3d5e2fc97cbda3cd91e2e9b.jpg

A ona dzisiaj tańczy dla mnie [emoji104]

Opublikowano

Wesołych Świąt Panowie i Panie , życzy Marcin z rodzinką!!!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Marcinie dziękujemy tobie i rodzinie

Opublikowano

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Jak i tak koła do zmiany to szukał bym 320 z b7 ;) ....zupełnie inny hebelek w porównaniu do 312 'tki
Opublikowano

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Jak i tak koła do zmiany to szukał bym 320 z b7 ;) ....zupełnie inny hebelek w porównaniu do 312 'tki
A ja bym poszedł w 345....
Opublikowano

Panowie,

szukam takich felg: 4F0601025AH

288319130-Sideshot_zps7f085593.jpg~origi

Opublikowano

:hi:

Chwile człowieka na forum nie bylo i tu taka rozpusta.

Zboki ;)

Ciesz sie ze nie widziałeś Inoxa...Jemu odrysowali na brzuchu

Mi przynajmniej odrysowali mojego. Matej z tego co słyszałem dzierżył w dłoni co najmniej kilka do przymiarki. ;)

A tak z innej beczki, Wszystkiego Dobrego Koledzy i Koleżanki na te Święta!

PS: Zdrówko! ;)

Edytowane przez lennox

Opublikowano

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życzę

Panowie chłop sprzedaje taki secik za 170 zeta. zastanawiam się mocno czy się opłaca, musiałbym zmieniać koła letnie i zimówki na większe ;)

"Do sprzedania mam wszystko to co na zdjeciach czyli:

- 2x tarcze nawiercane przod 312mm po ~24mm

- 2x tarcze ferodo przod 312mm po przebiegu ~3000km mają ~25mm

- 2szt. zaciskow wypiaskowanych i gotowych do malowania

- 2szt. jarzma pod hamulce 312mm (rowniez wypiaskowane)

+ srubki i resztki klockow."

Jak i tak koła do zmiany to szukał bym 320 z b7 ;) ....zupełnie inny hebelek w porównaniu do 312 'tki
A ja bym poszedł w 345....
A ja dziś jak bym zmieniał to bym zrobił 320 na 300 i szluz ;)....i by było git bankowo :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Wesołych Świąt Panowie ;-) no i zdrówko bo widzę, że nie tylko ja odpowiednio korzystam ;-)

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

zdrowie Koledzy , dzis zrobiłem sobie prezent STS wygrana "koło" :P 12 na 13 spotkań trafionych :kox:


Ramzes pierwsza d*pa.......oj nudziłby sie z Nią .........

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

Wesołych Świąt Panowie!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.