Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi: Panowie mam pytanie, czy kleił ktoś szybę w Krakowie? Znalazłem ostatnio małego pajączka na szybie i wole to skleić niż wymieniać szybę. Także jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakiś zakład który się tym zajmuje będę wdzięczny. Pozdrawiam :)

Drewniana 11 Nordglass polecam

http://www.nordglass.pl/pl/krakow-i,a93.html

Robiłem tam A3 i w sumie zrobione ok ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Witam :) spocik dzisiaj standardowo o 20?

Nie ma któryś na zbyciu jakis dystansów 5x112? Potrzebuje jakieś w granicach 10-15mm i koło 30mm :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja mam 2x17mm. ze srubami puszcze za 100 pln.

Opublikowano

Siemka :hi: Panowie mam pytanie, czy kleił ktoś szybę w Krakowie? Znalazłem ostatnio małego pajączka na szybie i wole to skleić niż wymieniać szybę. Także jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakiś zakład który się tym zajmuje będę wdzięczny. Pozdrawiam :)

Drewniana 11 Nordglass polecam

http://www.nordglass.pl/pl/krakow-i,a93.html

polecam ! robiłem u nich i śladu nie ma

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

Witam :) spocik dzisiaj standardowo o 20?

Nie ma któryś na zbyciu jakis dystansów 5x112? Potrzebuje jakieś w granicach 10-15mm i koło 30mm :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja mam 2x17mm. ze srubami puszcze za 100 pln.

17 troche za duzo, podejzewam ze i tak koło 11mm będę potrzebował wiec bardziej mi sie opłaca mniejsze kupić i toczyć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bedzieszna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Lenoxik a Ty się tak nie bujaj po Limanowskiego ;)

Opublikowano

słońce wyszło więc inoxlans musi być + ekiera + umps umps pumpen duse umps umps

Panowie nieskomplikowany programik do fakturowania usług co polecicie ?

Opublikowano

http://www.programer.com.pl/DoPobrania/Default.aspxFit Faktura - używam od 6 lat

Panowie nieskomplikowany programik do fakturowania usług co polecicie ?

RADJASPER BARDZO PROSZĘ UZUPEŁNIĆ PROFIL!!!!!!

Opublikowano

a ja robilem i w nordglass i tydzien temu w pilington na mostowej 22 i tu i tu super wyszlo, ale ja wymienialem szybe, wiem ze ubytek do srednicy mobety 5 zł są w stanie zalać ze sladu praktycznie nie ma.

kto dzis na spocie bedzie.

Inox slyszalem ze byles z Ojcem na basenie i pod prysznicen prawie sie wywrociles tylko Ojca za czlonka zlapales..... a widzisz.... jakbys byl z matką to bys sie wy.. bał ;)

Opublikowano

Inox slyszalem ze byles z Ojcem na basenie i pod prysznicen prawie sie wywrociles tylko Ojca za czlonka zlapales..... a widzisz.... jakbys byl z matką to bys sie wy.. bał ;)

Oj Matej Matej :facepalm:

słońce wyszło więc inoxlans musi być + ekiera + umps umps pumpen duse umps umps

Ja to nie mam czym się lansować. Za to Cubrową furę to z daleka widać i takim to by się pobujał...

A tak w ogóle... Matej bo Fantomas się z Ciebie śmieje

Opublikowano

fanta miałbyś dobre na zimę :naughty::naughty:

10421201_955882084432727_519517761003413

:polew::polew:

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota :)

Opublikowano

dzięki za spota, na następnego przyjade dopiero po 15 września, znikam na 5 miechów :/ trzymajta się ;) Koledzy.... Przyjaciele

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota, na następnego przyjade dopiero po 15 września, znikam na 5 miechów :/ trzymajta się ;) Koledzy.... Przyjaciele

oj to nie wiedziałem że to już....... ehhhhh szkoda

Opublikowano

dzięki za spota, na następnego przyjade dopiero po 15 września, znikam na 5 miechów :/ trzymajta się ;) Koledzy.... Przyjaciele

oj to nie wiedziałem że to już....... ehhhhh szkoda

Jakbyś wiedział że to już to byś mu mniej dzisiaj cisnął ? :D

Opublikowano

fanta miałbyś dobre na zimę :naughty::naughty:

10421201_955882084432727_519517761003413

:polew::polew:

0_1_45561_Tos_dojebal__przez_alfred77.gi

:decayed:

dzięki za spota panowie

Opublikowano

Dzieki za spota

Opublikowano

O 22 koniec? oO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.