Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dwa raczej bym ich nie wpuścił do swoich jasnych skór...

A Ty masz skóry ???? a mówisz o wypoczynku :grin:

ja też i dlatego u nich nic nie robię :)

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Rozrząd robiłem pierwszy. Było minęło ale generalnie chłopaki spoko. Może któryś pracownik dawał działa.

może ....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I wiecej teczek zapakuje

a i wózek na beczki też mam taki niebeiski -tylko łożysko jest do wymiany :decayed:

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????
Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

a Ciebie pytałem :angry:

No i Ci powiedziałem...

Opublikowano

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Te,

Masz zegarek?

Opublikowano

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Te,

Masz zegarek?

nie kolega ma mi załatwić :kwasny:

Opublikowano

I wiecej teczek zapakuje

a i wózek na beczki też mam taki niebeiski -tylko łożysko jest do wymiany :decayed:

Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...

NO na dwie nogi będzie miała :decayed:

Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???

A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????
Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

a Ciebie pytałem :angry:

No i Ci powiedziałem...

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem

Te,

Masz zegarek?

nie kolega ma mi załatwić :kwasny:

Płyną :)

Opublikowano
I wiecej teczek zapakuje
a i wózek na beczki też mam taki niebeiski -tylko łożysko jest do wymiany :decayed:
Ile chcesz? Miałem Zonie kupic hulajnogę , ale paleciak bedzie praktyczniejszy...
NO na dwie nogi będzie miała :decayed:
Wąski dzwoniłeś do QS w mojej sprawie???
A co Ty robisz w QS ;-) ?

a co do nich masz ????
Nic, jedynie tyle ze sa przereklamowani

a Ciebie pytałem :angry:

No i Ci powiedziałem...

no to jak miałeś z nimi problem z łożyskami to PO CO pojechałeś robic rozrząd ???? nie rozumiem
Te,

Masz zegarek?

nie kolega ma mi załatwić :kwasny:

Płyną :)

Akurat zegarki przyleca

Opublikowano

ha ha haha haa haaaha



Akurat zegarki przyleca

chyba nie malaysia airlines

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

:hi: już po 11 :shock3:

Opublikowano

jakby ktos chcial motor....

Opublikowano

jakby ktos chcial motor....

Petarda

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin:

kurde to juz wiem skad patent w nowych autach na tłumiki "ala" sportowe

Opublikowano

Panowie, szukam zestawu do elektrycznej klapy bagażnika do B8 w dobrej cenie, ktoś? coś?

Opublikowano
  • Autor

Panowie, szukam zestawu do elektrycznej klapy bagażnika do B8 w dobrej cenie, ktoś? coś?

na alledrogo nie ma nic ciekawego ?

Opublikowano

Panowie, szukam zestawu do elektrycznej klapy bagażnika do B8 w dobrej cenie, ktoś? coś?

na alledrogo nie ma nic ciekawego ?

właśnie mało ciekawe są graty :kwasny:

jak nie potrzebowałem to było tego w bród i to w dobrej cenie a teraz :thumbdown:

za to jest coś takiego :)

http://allegro.pl/audi-a6-kombi-klapa-elektryczna-silowniki-klapy-4g-i5046756730.html

można tańsze zestawy nawet do A7 wyhaczyć niż do B8 :facepalm:

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

Shadow wszystkiego najlepszego :wink:

Opublikowano

taka sytuacja....

94c586ed8c92ca95d9c3c3bd85a979dc.jpg

Opublikowano

Boseron ty nie jesteś na wczasach zecy sobie zdjęcia robić .

Opublikowano

a wierz mi ze narazie duzo czytam.....

Opublikowano

Nie możliwe :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.