Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem Ci Tyle...Wy i tak juz złamaliście ciszę wybrocza....

P.s. Jaki kandydat takie materiały reklamowe

14e7b6bb048651fcdfc0d46629c8612a.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin:

Opublikowano

będziesz się śmiał w niedziele wieczorem jak w końcu polska odzyska wolność :grin: :grin: , to ju.z macie jak w banku :D


KERCZI się boi podatków, płać i płacz :grin:

Opublikowano

będziesz się śmiał w niedziele wieczorem jak w końcu polska odzyska wolność :grin: :grin: , to ju.z macie jak w banku :D

KERCZI się boi podatków, płać i płacz :grin:

Nie boje sie, moja firma od 10 lat przynosi straty...tak ciezko sie prowadzi firmę w tym kraju :)))))))

Opublikowano

komorowski-na-weso%C5%82o.jpg


będziesz się śmiał w niedziele wieczorem jak w końcu polska odzyska wolność :grin: :grin: , to ju.z macie jak w banku :D

KERCZI się boi podatków, płać i płacz :grin:



Nie boje sie, moja firma od 10 lat przynosi straty...tak ciezko sie prowadzi firmę w tym kraju :)))))))

W końcu skończy się skur^%$^%two :grin: , Ty to wiesz i ja to wiem, to juz KONIEC :banan: :banan:

Opublikowano

nex jest cisza wyborcza, jesteś nudny i monotematyczny więc może lepiej zmień płyte :drunk: po c**j drążysz wciąż temat ?? ja to szczerze nie wiem czy iść głosować bo nie wiem na kogo.. i tu i tu widze zło

Opublikowano

dokładnie cisza ani mru mru, ja juz szampana mam :grin: :grin:

Opublikowano

chyba mózgojeba od czasu 1 tury :grin::wink:

Opublikowano

tyle zostało z mojej opony

15282396.jpg?1432409659

nlo i gdzie jest krzyż?

Opublikowano

Tak się kończy upalanie gumy pod remizą

Opublikowano

Padłem :))))

Przynajmniej nie ma teraz jak dojechać do wyborów :))

Opublikowano

Tak się kończy upalanie gumy pod remizą

Niestety. Za mocne paliwo, muszę tankować na auchan jak PABLO

Padłem :))))

Przynajmniej nie ma teraz jak dojechać do wyborów :))

Zapasiówa nówka sztuka już leży :grin: :grin:

Opublikowano

tyle zostało z mojej opony

15282396.jpg?1432409659

nlo i gdzie jest krzyż?

przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewie

Opublikowano

tyle zostało z mojej opony

15282396.jpg?1432409659

nlo i gdzie jest krzyż?

przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewie

Przecież to nie wybuch opony, opony miałem do wymiany bo maja juz około 4mm, a że złapałem kapcia i powietrze zeszło mi 15km od domu to jakoś trzeba było wrócić, zapasówkę założyłem dopiero po 5km kiedy już felga zdążyła obciąć pół opony :)

I to przednia oś.

Nie wiedziałem że opony są już w tak niskiej cenie

http://allegro.pl/opony-letnie-225-40r18-saetta-gr-bridgeston-krakow-i5313549574.html

Edytowane przez nex

Opublikowano

Nie bierz teraz tych opon...dziś wygra pisior to tak nam wszystkim najebie kasiory, że za tydzień kupisz Continentale albo Dunlopy

Opublikowano

kormorany są nawet po 230zł, ceny przed wyborami lecą :grin:

Opublikowano

Ktos sie wybiera na moto show?

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

:hi: siemka Pany

Powiem Ci Tyle...Wy i tak juz złamaliście ciszę wybrocza....

P.s. Jaki kandydat takie materiały reklamowe

14e7b6bb048651fcdfc0d46629c8612a.jpg

:grin:
Opublikowano

tyle zostało z mojej opony

15282396.jpg?1432409659

nlo i gdzie jest krzyż?

przednia oś ~ 100km/h - i miałbyś swój krzyż gdzieś na poboczu lub drzewie

Bez przesady, na niskim profilu nie ma tragedii, miałem wystrzał przodu w B5 na autobanie przy 140 i spokojnie jest do ogarnięcia chyba że będziesz jechał na zakręcie przy granicy przyczepności

Opublikowano

zaglosowali? bo ja tak.....

Kerczi taki mąż to skarb, popilnujesz mi tez zakupów

Pany odkad zmienilem rozrząd po odpaleniu auta coś wyje caly czas tak jakby plynu bylo malo od wspomagania a sprawdzalem wszystkie plyny norma. co to może być? moze jak są nowe paski i rolka napinacza to np lozysko alternatora jest bardziej napięte i wyje? nie mam pomyslu, nakbardziej na wolnych obrotach miedzy 900 a 1100 obrotów

Edytowane przez boseron

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.