Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota!

Ta M4'rka :slina:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat :whistling: a ile razy machałeś blachą :wink:

Twoje ?

Opublikowano

c41ee335b85136b769264f1454c413cc.jpg

Długo wisiało. Kupiłeś ?

Opublikowano

Gabriel dzięki za pomoc.

I chłopaki za narzędzia i wsparcie logistyczne wraz z fachowymi poradami ;)

proszę nie ma sprawy :wink:

Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat :whistling: a ile razy machałeś blachą :wink:
Twoje ?
.... zawsze mozesz zlozyc papiery... juz nie ma ograniczen wiekowych ;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat :whistling: a ile razy machałeś blachą :wink:
Twoje ?
.... zawsze mozesz zlozyc papiery... juz nie ma ograniczen wiekowych ;)

nie o to pytam -jak bym chciał tam pracować to zapewne byłbym już na progu kariery :wink:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat :whistling: a ile razy machałeś blachą :wink:
Twoje ?
.... zawsze mozesz zlozyc papiery... juz nie ma ograniczen wiekowych ;)

nie o to pytam -jak bym chciał tam pracować to zapewne byłbym już na progu kariery :wink:
Ciagle zapominam jaki jestes stary

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

KOLEGA ;)

Opublikowano

Dzięki panowie za spota wczorajszego :)

Do wzięcia kierownica od A3 8P w stanie bdb+ 4 ramiona, multi w chromie, 2012r produkcja, numer części 8P0419091S. jak ktoś potrzebuje pisać to wyślę foty. uprzedzam, że nie pasuje do b8 :/ nie wiem jak z B7.

Opublikowano

Siema :hi:

Dzięki panowie za spota wczorajszego :)

Dokupiłeś szmatek ? :P

Panowie polećcie jakąś wulkanizację

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

A TAK NA PRAWDĘ ile razy zapłaciłeś mandat :whistling: a ile razy machałeś blachą :wink:
Twoje ?
.... zawsze mozesz zlozyc papiery... juz nie ma ograniczen wiekowych ;)

nie o to pytam -jak bym chciał tam pracować to zapewne byłbym już na progu kariery :wink:
dziadku ;)

ja to sie brzydze powolywaniem na wplywy, a fuuuu.........

Kerczi coś narobił?

http://www.tvn24.pl/wjechal-pod-prad-i-rozbil-jaguara,543933,s.html

Opublikowano

http://www.podrywaj.org/forum/mojej_kochance_wali_z_pochwy

:polew: :polew: :polew: :polew: Padłem :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW: :hi:

:facepalm::facepalm: strach pomyśleć na jeszcze jakie strony wchodzisz :grin::grin:

Opublikowano

Tranzit jeblem :) czego to ludzie nie opiszą

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.