Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie wywaliło mi błąd:

Fault Found:
17965 - Charge Pressure Control
P1557 - 35-00 - Positive Deviation

oczywiście przyczyn może byc kilka: N75, walnięty któryś z przewodów lub zapieczone łopatki w turbo lub kto wie co jeszcze. Czy ktoś z forum robił kiedyś logi statyczne i dynamiczne? Podobno analiza logów może mocno podpowiedzieć co się dzieje i w którym miejscu. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje piszcie chciałbym cos więcej wiedzieć zanim oddam auto do mechanika. Z góry dzięki.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nam tez było ciepło dlatego druga cześć wakacji spędzamy na lodowcu... :))

Pozdro z Tyrolu

c7868b03680f9509e9a35736cb123506.jpg

e56927ffad3447a5cd593c1eea481a0a.jpg

Opublikowano

Panowie,

ma ktos mozliwosc sprawdzic forda po nr VIN?

z polski?

tak, teoretycznie z polskiego salonu

Opublikowano

Panowie,

ma ktos mozliwosc sprawdzic forda po nr VIN?

z polski?

tak, teoretycznie z polskiego salonu

podaj vin

Opublikowano

poszlo PW,

dzieki Robert!

Opublikowano

Witam

Panowie wywaliło mi błąd:

Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control

P1557 - 35-00 - Positive Deviation

oczywiście przyczyn może byc kilka: N75, walnięty któryś z przewodów lub zapieczone łopatki w turbo lub kto wie co jeszcze. Czy ktoś z forum robił kiedyś logi statyczne i dynamiczne? Podobno analiza logów może mocno podpowiedzieć co się dzieje i w którym miejscu. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje piszcie chciałbym cos więcej wiedzieć zanim oddam auto do mechanika. Z góry dzięki.

brudne turbo/kierownice. pojezdzij dynamicznie to sie przeczyszczą. to częsty problem i tego typu tematów w analiza vag itp jest mnóstwo. Do logów też jest instrukcja

Opublikowano

:hi:

Rz%C4%85d-robi-z-nas-idiot%C3%B3w.jpg

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Dante 100 lat

Opublikowano

Dancioch 100lat

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Dancioch 100lat

:drinks:

Dante 100 lat

:drinks:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dante Najlepszego i bezawaryjności Ci życzę :wink:

Opublikowano

:hi:

Sto lat Solenizant :drunk:

Opublikowano

:hi:

Sto lat Solenizant :drunk:

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny :wink:

Zatem STO LAT JUBILACIE :drinks:

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano
  • Autor

A ktoś jeszcze obchodzi imieniny ?

Opublikowano

ja moge :wink:

Opublikowano

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny

http://sjp.pl/solenizant

Opublikowano

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny

http://sjp.pl/solenizant

Podziękował :hi:;)
Opublikowano

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny

http://sjp.pl/solenizant

Podziękował :hi:;)

:thumbup1:

Dante, wszystkiego najlepszego!

Opublikowano

hehe :wink: dzięki Panowie :drinks:

Opublikowano

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny

http://sjp.pl/solenizant

Według słownika języka polskiego PWN z 2002 roku (w wersji papierowej z kilkumilionowym nakładem - a nie jakieś elektroniczne niewiadomo co) jest tak jak napisałem. Ale że nasz ojczysty język cały czas ulega procesowi ewoluacji - zmieniło się nieco. Nie oznacza to jednak, że moja forma jest niepoprawna. Mimo tego, że się przedawniła/zmieniła - to i tak jest mi bliższa i będę ją stosował :hi:

ABG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.