Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według słownika języka polskiego PWN z 2002 roku (w wersji papierowej z kilkumilionowym nakładem - a nie jakieś elektroniczne niewiadomo co) jest tak jak napisałem. Ale że nasz ojczysty język cały czas ulega procesowi ewoluacji - zmieniło się nieco. Nie oznacza to jednak, że moja forma jest niepoprawna. Mimo tego, że się przedawniła/zmieniła - to i tak jest mi bliższa i będę ją stosował

nie ma problemu - jesli akceptujesz tylko PWN, prosze bardzo -> http://sjp.pwn.pl/sjp/solenizant;2575789.html

btw - bardzo podoba mi sie Twoj komentarz na temat sjp.pl - "elektroniczne niewiadomo co". przypominam sobie, ze rowniez pietnowales bledy ortograficzne tutaj pare razy, pwn ma dla Ciebie kolejnego hint'a:

http://sjp.pwn.pl/so/nie-wiadomo-co;4474774.html

:naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto jutro wybiera się na spota?

Chętnych na ramki klubowe, smyczki i naklejki 3D zapraszam jutro na spota.

Opublikowano

Dante najlepszego i bezawaeyjnosci

Opublikowano

Witam

Panowie wywaliło mi błąd:

Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control

P1557 - 35-00 - Positive Deviation

oczywiście przyczyn może byc kilka: N75, walnięty któryś z przewodów lub zapieczone łopatki w turbo lub kto wie co jeszcze. Czy ktoś z forum robił kiedyś logi statyczne i dynamiczne? Podobno analiza logów może mocno podpowiedzieć co się dzieje i w którym miejscu. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje piszcie chciałbym cos więcej wiedzieć zanim oddam auto do mechanika. Z góry dzięki.

brudne turbo/kierownice. pojezdzij dynamicznie to sie przeczyszczą. to częsty problem i tego typu tematów w analiza vag itp jest mnóstwo. Do logów też jest instrukcja

Sprawdziliśmy dzisiaj ze znajomym po kolei przewody i na szczęście okazało się że jeden był nieszczelny wymieniłem przegoniłem auto i narazie jest ok. Turbo wróciło diagnoza - nieszczelny przewód podcisnienia.

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
  • Autor

Kto jutro wybiera się na spota?

Chętnych na ramki klubowe, smyczki i naklejki 3D zapraszam jutro na spota.

Ja zapewne się pojawię :)

Kerczi kiedy wracasz?

Boseron a gdzie Ty jesteś ? => http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/4198621,krakow-znamy-policjanta-roku-2015-w-malopolsce-zdjecia-wideo,id,t.html

Opublikowano

Cubros wracam w piatek...

Opublikowano
  • Autor

Cubros wracam w piatek...

ok :) daj znaka jak bedziesz :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Według słownika języka polskiego PWN z 2002 roku (w wersji papierowej z kilkumilionowym nakładem - a nie jakieś elektroniczne niewiadomo co) jest tak jak napisałem. Ale że nasz ojczysty język cały czas ulega procesowi ewoluacji - zmieniło się nieco. Nie oznacza to jednak, że moja forma jest niepoprawna. Mimo tego, że się przedawniła/zmieniła - to i tak jest mi bliższa i będę ją stosował

nie ma problemu - jesli akceptujesz tylko PWN, prosze bardzo -> http://sjp.pwn.pl/sjp/solenizant;2575789.html

btw - bardzo podoba mi sie Twoj komentarz na temat sjp.pl - "elektroniczne niewiadomo co". przypominam sobie, ze rowniez pietnowales bledy ortograficzne tutaj pare razy, pwn ma dla Ciebie kolejnego hint'a:

http://sjp.pwn.pl/so/nie-wiadomo-co;4474774.html

:naughty:

Ależ malutki się czuje przy Twojej wielkiej mądrości...

:bry:

ABG

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor

Dante będziesz dzis na spocie swoim nowym wozidłem ?

Opublikowano

ja tez sie dzis pojawie :banan:

Opublikowano

:hi:....widzę ,że mała debata była :naughty::)

Opublikowano

Dante będziesz dzis na spocie swoim nowym wozidłem ?

Nie będzie mnie dzisiaj

Opublikowano
  • Autor

Od zakupu coś się ukrywasz :P

Opublikowano

Od zakupu coś się ukrywasz :P

Dziwisz mu sie?

Na spocie są tacy znawcy którzy znajdąją szpachle nawet tam gdzie jej nie ma.

Opublikowano

Jak Dante juz wpadnie na spota to przywali od razu z dwururki ze swapem na 3.0TFSI i taboretami z RSa ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak Dante juz wpadnie na spota to przywali od razu z dwururki ze swapem na 3.0TFSI i taboretami z RSa ;)

Mysle ze była by to najlepsza opcja co do silnika ;)

Opublikowano

Panowie, moze ktos zabrac Vaga na spota. Kilka osob prosilo, a ja niestety nie bede jechal z domu.
bede wdzieczny ;)

Opublikowano

Jak Dante juz wpadnie na spota to przywali od razu z dwururki ze swapem na 3.0TFSI i taboretami z RSa ;)

Mysle ze była by to najlepsza opcja co do silnika ;)

TY!!! A Tobie co sie stało???? ;))))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.