Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przychodzi Trzeniu do lekarza z ręką i nogą w gipsie. Lekarz pyta :

- Co się stało?

- Kopnął mnie prąd.

- A Pan co zrobił?

- Oddałem mu.

Opublikowano

dobra , koniec bo widzę że obniżasz loty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przestaniecie juz z tymi dowcipami ? :wink4:

Opublikowano

Trzeniu przychodzi do domu cały podrapany.

Mama pyta:

- Co ci się stało?

Trzeniu:

- Jechałem na rowerze i się wywróciłem na żużlu.

Mama:

- Ale przecież rowerek leży w garażu bez siodełka, a dzisiaj rano widziałam jak przed domem wylewali asfalt.

Trzeniu:

- Ale rowerek był pożyczony, a tak naprawdę wpadłem w krzaki.

Mama:

- Ale wczoraj wieczorem wycinali krzaki.

Trzeniu zrobił wkurzoną minę i mówi:

- Kot jest mój!

I będę go pier**lił czy wam się to podoba czy nie!

Opublikowano

Trzeniu przychodzi do domu cały podrapany.

Mama pyta:

- Co ci się stało?

Trzeniu:

- Jechałem na rowerze i się wywróciłem na żużlu.

Mama:

- Ale przecież rowerek leży w garażu bez siodełka, a dzisiaj rano widziałam jak przed domem wylewali asfalt.

Trzeniu:

- Ale rowerek był pożyczony, a tak naprawdę wpadłem w krzaki.

Mama:

- Ale wczoraj wieczorem wycinali krzaki.

Trzeniu zrobił wkurzoną minę i mówi:

- Kot jest mój!

I będę go pier***ł czy wam się to podoba czy nie!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ZWARIOWAŁEM

Opublikowano

już dzowniłem go przeprosić, chłop się lekko podłamał, ale wyjdzie z tego

Opublikowano
  • Autor

Panowie bez takich rzeczy na Krakowskich OK ?

:bicz:

Dziękuje :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie bez takich rzeczy na Krakowskich OK ?

:bicz:

Dziękuje :gwizdanie:

jes ser, ale ostatnie ok? musze i koniec :decayed: :decayed:

Trzeniu na zaręczynach:

Kiedy jechoł jo ciungnikiem,

kiedy jo zoboczył cie,

Ty na polu gnoj zwolałaś

wtedy jo zakochoł sie.

Jestes najpikniejszo w cały wsi,

winc rozrzutnik kupie Ci,

Ty bydziesz mojo, jo byde Twój.

Bydzimy razym wywolać gnoj

Pozdro :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zmądrzej , zyskasz :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć Wszystkim.

Słuchajcie potrzebuje Waszej pomocy. Napewno macie większe doświadczenie w temacie niż ja :)

Mianowicie - PILNIE na wczoraj nawet potrzebuję DOBREGO speca od turbin. Mój silnik w opisie. Dziś z pod maski zaczął wydobywać się niepokojący świst przy przyśpieszaniu. Turbina dziwnie pracuje (głośniej niż zwykle) a w dolocie pojawił się olej *dodam, że miesiąc temu wymieniałem łącznik gumowy przy dolocie i wtedy oleju prawie tam nie było - był tylko zasączony troche, dziś jest go już sporo) Autko oczywiście zdecydowanie straciło na mocy.

Czy Ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś dobry warsztat w krakowie, który regeneruje turbiny?

Opublikowano

w Jaworznie jest , o namiar zapytaj Oziego lub Sokola

Opublikowano

ale czy do jaworzna mogę spokojnie dojechać OOOO? :)

W krakowie nie ma takiego speca?:P

Opublikowano

w krakowie ciężko

Jaworzno: http://www.turbo-tec.pl/

Dzwoniłem tam: regeneracja 903zł bez vat, wysyłasz w pon kurierem, na środe, czwartek masz

Opublikowano

możesz wysłać i na 2 dzień masz . Z tego co słyszałem to jeden z najlepszych zakładów który zajmuje się regeneracją turbin

Opublikowano

sporawo :( a nowa turbina pewnie w h****? przy regeneracji turbiny pasowałoby pewnie tez cały dolot przeczyscic z tego oleju. a ze nie mam na to czasu i nie znam się na tym to chciałbym zeby ktos to zrobił od a do z:P ale moze spokojnie jadac nic sie zlego nie stane jak poturlam sie do jaworzna - to zaledwie 70 km ode mnie :P

Opublikowano

nie wiem czy zrobią na miejscu, bo oni nie biorą twojej i nie dają zregenerowanej, nawet nie wiem czy zajmuja sie montazem, masz nr dzwon . Pozdro :)

Opublikowano

Co Ci da doturlanie sie do nich :?: Jak wrócisz, pociągiem :?: Jedź do zwykłego mechanika, demontuj i wysyłaj - a czyszczenia układu to żadna filozofia, każdy magik powinien to zrobić :)

Opublikowano

jarko foty :gwizdanie:

Opublikowano

GTW :decayed:

fce0e73a3819e5ebmed.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.