Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I będzie miał 6 gb panienek :polew: :polew:

oj chłopcy jak Wy mnie jeszcze mało znacie :tongue4:,

nie 6gb tylko 12 :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I będzie miał 6 gb panienek :polew: :polew:

oj chłopcy jak Wy mnie jeszcze mało znacie :tongue4:,

nie 6gb tylko 12 :polew:

cos mi tu iPhonami zajezdza :), moze 16??

Opublikowano

ozzi regenerujesz tą stara turbine? bo ja juz się zastanawiam czy nie kupic nowej, dobra cena

http://www.allegro.pl/item498084311_vw_audi_a3_a4_a6_1_8_benzyna_turbina_fabr_nowa.html

a swoja sprzedac

regeneracja kosztuje 1200zł z vat jesli nie ma uszkodzen mechanicznych bo juz sie dowiadywałem w jaworznie, jesli jakies sa to więcej.

Wiec nie wiem czy nie lepiej sprzedac stara a kupic nowa, byc moze na jedno wyjdzie.

Tyle że na regenerowaną dają 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów, a na nową jest rok gwarancji bez limitu kilometrów.

CO o tym myślicie?

Opublikowano

Ja kiedyś regenerowałem we Wrocławiu www.turbojulita.pl i byłem bardzo zadowolony. Koszt 800 PLN + koszty przesyłki, ale było to w sierpniu 2007

Opublikowano

Ja kiedyś regenerowałem we Wrocławiu www.turbojulita.pl i byłem bardzo zadowolony. Koszt 800 PLN + koszty przesyłki, ale było to w sierpniu 2007

a jak z gwarancją?

Opublikowano

Ja kiedyś regenerowałem we Wrocławiu www.turbojulita.pl i byłem bardzo zadowolony. Koszt 800 PLN + koszty przesyłki, ale było to w sierpniu 2007

a jak z gwarancją?

Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba rok to spokojnie dawali. I jeszcze jak troszkę pogadałem o rabacie to mi odesłali za free...

Opublikowano
  • Autor

Witajta :hi:

Ozi jedziesz ? Jak coś Ja wyjeżdzam z Kraka ok 13 stej :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Pany gdzie jest zbiorka??
Opublikowano
  • Autor

:hi: Pany gdzie jest zbiorka??

mozemy się umówić o 13-10 na stacji BP przed Wieliczką :decayed:

Opublikowano

Witka :hi:

To z samego Kr ilu Nas jedzie :?: 3 paździochy :?:

Opublikowano

:hi: Pany gdzie jest zbiorka??

mozemy się umówić o 13-10 na stacji BP przed Wieliczką :decayed:

Na kaminskiego? kolo castoramy?

Opublikowano

:hi: Pany gdzie jest zbiorka??

mozemy się umówić o 13-10 na stacji BP przed Wieliczką :decayed:

Na kaminskiego? kolo castoramy?

Przed Wieliczką... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na kaminskiego? kolo castoramy?

nieeeee , hmmm przed samą wieliczką :decayed: jest stacja po prawej stronie :gwizdanie: wyjeźdzasz z Krakowa mijasz zjazdy z autosrady , mijasz swiatla , potem masz droge z łukiem w lewo i dalej masz po prawej stronie bedziesz miał stacje BP

Opublikowano

czyli 13.10 tam tak?

Opublikowano
  • Autor

czyli 13.10 tam tak?

TAK :naughty:

Opublikowano

ja tez bede :wink4:

Opublikowano

UWAGA: Bardzo proszę, aby osoby które zamawiały polar lub bluzę, wzięły na dzisiejszy spocik pieniążki.

Z góry serdecznie dziękuję :hi:

Opublikowano

O ktorej mnie wiecej bedziecie w Bochni?? Ja tam bede czekac

Opublikowano
UWAGA: Bardzo proszę, aby osoby które zamawiały polar lub bluzę, wzięły na dzisiejszy spocik pieniążki.

Z góry serdecznie dziękuję

jarko jak masz jeszcze jakis wolny xxl to wez ze sobą oblukam i jak bedzie ok to wezne :)

Opublikowano
UWAGA: Bardzo proszę, aby osoby które zamawiały polar lub bluzę, wzięły na dzisiejszy spocik pieniążki.

Z góry serdecznie dziękuję

jarko jak masz jeszcze jakis wolny xxl to wez ze sobą oblukam i jak bedzie ok to wezne :)

Czytaj forum :rant:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.