Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tu nie ma nic do smiechu nie wiem o co chodzi moze ktos znalazł moj telefon :mysli: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:51_________________________________________________kto mnie wogóle odwoził????????

sam sie odwoziłes

ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no tu nie ma nic do smiechu nie wiem o co chodzi moze ktos znalazł moj telefon

Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:51

--------------------------------------------------------------------------------

kto mnie wogóle odwoził????????

sam sie odwoziłes

ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu

a ty sokól cwaniaku przyszedłes pod koniec i wszystko pamietasz :polew:

nie masz mojego telefonu????

Opublikowano
no tu nie ma nic do smiechu nie wiem o co chodzi moze ktos znalazł moj telefon

Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:51

--------------------------------------------------------------------------------

kto mnie wogóle odwoził????????

sam sie odwoziłes

ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu

a ty sokól cwaniaku przyszedłes pod koniec i wszystko pamietasz :polew:

nie masz mojego telefonu????

niestety nie mam

i nie przyszedłem napewno pod koniec bo impreza trwała do 5 :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

dobra , Panowie zastanówcie się gdzie dajemy resztę zdjęć bo mam jeszcze takie które nie za bardzo można tu wkleić :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 14:01_________________________________________________impreza do 5 :shocked: ładnie :decayed:

a ja o 2 już byłem w domu :wallbash: jak? nie wiem :naughty:

Opublikowano
no tu nie ma nic do smiechu nie wiem o co chodzi moze ktos znalazł moj telefon

Dopisany: 13 Grudzień 2008, 13:51

--------------------------------------------------------------------------------

kto mnie wogóle odwoził????????

sam sie odwoziłes

ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu

a ty sokól cwaniaku przyszedłes pod koniec i wszystko pamietasz

nie masz mojego telefonu????

niestety nie mam

i nie przyszedłem napewno pod koniec bo impreza trwała do 5

to cos mnie ominęło bo po 2 byłem podobno w domu.

qr** pewnie telefon zgubiłem w taxi. :wallbash:

Opublikowano

dobra , Panowie zastanówcie się gdzie dajemy resztę zdjęć bo mam jeszcze takie które nie za bardzo można tu wkleić :decayed:

jkjz :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________takie jak chce, z oponami nawet nawet cena, tylko czy 19 do b5 to nie przesada ? :)

http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html

Opublikowano

dobra , Panowie zastanówcie się gdzie dajemy resztę zdjęć bo mam jeszcze takie które nie za bardzo można tu wkleić :decayed:

jkjz :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________takie jak chce, z oponami nawet nawet cena, tylko czy 19 do b5 to nie przesada ? :)

http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html

Wygladal by super ale patrzac na komfort B5 to moze byc tragedia :kwasny: A juz nie mówiac o ostrej jezdzie :thumbdown: Ale fajne fele jak bym modzil moj dalej to bym kupil takie ale w 18 :)
Opublikowano

Panowie z innej beczki. Chciałem włożyć do swojej B5 głośniki 165 mm (standardowo są 130 mm). Możecie mi polecić jakiś zakładzik Car Audio w Krakowie lub okolicach zeby mi to zainstalowali?

Opublikowano

:decayed:

12122008351md5.jpg

O q...fa , moja była teściowa, Piotrek jakby co to ma na imię Halina (może nie zdążyła się przedstawić)

Opublikowano

a Robert , dzięki za mikołajkowe smsy :decayed: zapomniałem Ci odpisać :embarrassed:

a ta lala była mmmmmm ... elastyczna?! :decayed:

Opublikowano

a Robert , dzięki za mikołajkowe smsy :decayed: zapomniałem Ci odpisać :embarrassed:

a ta lala była mmmmmm ... elastyczna?! :decayed:

taaa.. ale mam nadzieję , że utrzymaliście właściwy wysoki poziom i jej smarowanie było przynajmniej Motulem full synt.

Opublikowano
  • Autor

Wstałem :gwizdanie: o f*ck ale mnie łeb napierdziela ..............

Impreza gruba !!!!! Dotarłem o 5 tej :cool1:

Opublikowano

:decayed:

najlepsze było jak mi się usneło , podchodzi ochroniarz i mówi :

Kolego , jak Ci się chce spać to idz się wyśpij do domu

a tu kurfa nagle słyszę głos Cubera :decayed: :decayed: :decayed: który mówi :

zostaw go..on może tu spać , to mój ziom :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak to usłyszałem to jaki byłem pijany to mi się tak śmiać chciało :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dzięki Cuber :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

buhahahaha, q.rwa ja nawet nie wiem kiedy i jak dotarłem do domu, jeszcze się w pokoju wy***ałem :decayed:

Opublikowano

widzę że byłem pierwszy :decayed:

Trzeniu, fotki daj na picasse - linka na PW prześlij :)

Opublikowano

To dobrze że mnie nie było, bo jeszcze byście się wyje...li, jakbyście mnie nieśli w stylu rożnowskim...

Opublikowano

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Opublikowano

widzę że byłem pierwszy :decayed:

Trzeniu, fotki daj na picasse - linka na PW prześlij :)

Jarko żebyś Ty widział jaką mam Twoją fotę :decayed: :decayed: miałem ją wstawić ale Cuber mówi że to za duży hardcore :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dawaj te foty :yeah:

Opublikowano

widzę że byłem pierwszy :decayed:

Trzeniu, fotki daj na picasse - linka na PW prześlij :)

Jarko żebyś Ty widział jaką mam Twoją fotę :decayed: :decayed: miałem ją wstawić ale Cuber mówi że to za duży hardcore :decayed: :decayed: :decayed:

No słyszałem że Sobie posmiewisko ze mnie zrobiliście jak juz zaniemogłem :rant:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 16:45_________________________________________________

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Jadymy :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.