Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany kto to się kiedys chwalił że może jakieś rabaty w mix elektronix załatić?

Ja kupowałem dużo sprzętu (kuchnia, pralka, LCD) w 123market.pl, mieli b.dobre ceny i też jest odbiór osobisty w KR i Wa-wie, mix był 10-20% droższy!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo pewnie fajne by było tylko żeby działało. :cool1:

Faktycznie nie sprawdziłem, zawsze śmigają a ten coś lipton :decayed:

Opublikowano

idzcie do Tawy :naughty:

szpiedzy :naughty:

_________________________________________________

:hi: macie dzisiaj taką gadanę że nawet między wierszami nie wiadomo o co wam chodzi :polew:

Opublikowano

sieema

Opublikowano
  • Autor

sieema

strzałka :decayed:

Opublikowano

jooooooooooooł nekst :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przywitał sie nexcior i co poszedł :mysli:

Opublikowano

Wleciała mucha do cipki. Latała we wszystkich kierunkach nie mogąc znaleść wyjścia. Po piętnastu minutach zupełnie wycieńczona siadła i rzecze: Teraz to albo mnie chuuj strzeli, albo krew zaleje

:decayed: :decayed: :decayed:

dobra już koniec :wink4:

Opublikowano

Wleciała mucha do cipki. Latała we wszystkich kierunkach nie mogąc znaleść wyjścia. Po piętnastu minutach zupełnie wycieńczona siadła i rzecze: Teraz to albo mnie chuuj strzeli, albo krew zaleje

:decayed: :decayed: :decayed:

dobra już koniec :wink4:

:polew: :polew: :polew:

nex ty wariacie :evil::polew:

Opublikowano

kto wymieni mi zaworek N75? bo mi sie nie chce rąk brudzić :naughty: a jutro z rana jade hamować paścia i musze wymienić bo oczywiście teraz musiał paść. Może Trzeniu? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

Opublikowano

a co to N75? Nokia jakaś? :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

poliglota? :mysli::decayed:

Opublikowano

a co to N75? Nokia jakaś? :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

poliglota? :mysli::decayed:

najważniejsze że wogóle się odzywa :kox:
Opublikowano

a co to N75? Nokia jakaś? :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

poliglota? :mysli::decayed:

najważniejsze że wogóle się odzywa :kox:

:tongue4:

Opublikowano
http://moto.onet.pl/1522320,2217,artykul.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 18:57_________________________________________________Panowie dobrego dziś imprezowania :naughty:
Opublikowano

a Ty Pablo nie imprezujesz dzisiaj?

Opublikowano

Oczywiście ze tak pomimo ze na rano do pracy :decayed:

Opublikowano

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

niestety nie ma mnie, ale z innej beczki to Ty masz chyba jakiegos niefarta do tego telefonu bo dzisiaj jak kasowalem dane i pakowalem go for you to mi spadl i sie nie chce wlaczyc, musze jutro jechac do kumpla czy mu padl soft czy cos znacznie powazniejszego :(

Opublikowano

Kerczi, jestes może in da hauzen :?:

niestety nie ma mnie, ale z innej beczki to Ty masz chyba jakiegos niefarta do tego telefonu bo dzisiaj jak kasowalem dane i pakowalem go for you to mi spadl i sie nie chce wlaczyc, musze jutro jechac do kumpla czy mu padl soft czy cos znacznie powazniejszego :(

Czyli potaniał :decayed:

Narka Chłopy :hi:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4:

chyba rozumiecie mój przekaz :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.