Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Jedziemy , wstpenie wyjazd z Krakowa ok 13-stej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Jedziemy , wstpenie wyjazd z Krakowa ok 13-stej :gwizdanie:

Zdzwonie sie z wami jutro bo ja po drodze sie dołacze :good:
Opublikowano

Je będę czekał tak jak kiedyś w Targowisku.

Opublikowano
:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:
Opublikowano

JA bede w Bochni czekac

Opublikowano

JA bede w Bochni czekac

:good:

:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:

lepiej nic nie pisz :decayed::wink4:

Opublikowano

:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:

cze Grzesiu :hi:

...sorry :embarrassed: ;( :confused4:

Opublikowano

Pany to jak z tym Brzeskiem???

Ja się wybieram, miło będzie Was poznać osobiście. A potem jak, wracacie na spocika w Krakowie?

Opublikowano

Ozi, ja mam tówj telefon, płaszcz jest w przychodni, a dwiózł Cie mój kuzyn, adresu nie podałeś, ja podałem ulicę a mój kuzyn dzwonił po wszystkich i pytał czy ktoś nie ma syna który poszedł na kawalerski :polew: i w końcu trafił :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 16:59_________________________________________________

:hi: Siema wszystkim, dzięki za ekstra zabawę, :polew: zaraz poczytam co popisaliście i opiszę coś z mojej strony :polew:

cze Grzesiu :hi:

...sorry :embarrassed: ;( :confused4:

Siema Piotr, nie ma za co przepraszać, zabawa była mega za***ista :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

hahhahaha dzwonił po wszystkich :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: no słyszałem :naughty:

Opublikowano
:hi: gratuluje udanej zabawy, pojechaliście grubo po bandzie
Opublikowano

W sumie to nie będę pisał co było bo za duży hardcore :polew: :polew: foty to też pooglądamy we własnym gronie, z mojej strony chciałem podziękować wszystkim za super zabawę, za wszystkie prezenty a dwóm Panom za zorganizowanie i ogarnięcie wszystkiego, jestem ogromnie wdzięczny,

Piotr,Grzesiek :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:08_________________________________________________acha, najlepszy był mój świadek, jak o 3-4 w nocy w mcdrivie (byliśmy z buta) wywalił babie na lade pisiora bo nie miała zestawu kawalerskiego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 13:41

no własnie nie wiem dzwonie do nich i nic

ozi jak samopoczucie? ja jestem dętka

a jak myslisz nawet nie wiem jak do domu trafiłem :wink4: a pod blokiem :sick3:.

zgubiłem gdzies telefon i kurtke zostawiłem w szatni :embarrassed:

Ozi znalazłem Twój telefon

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/gielda_malopolska-t27981.75.html

Opublikowano

W sumie to nie będę pisał co było bo za duży hardcore :polew: :polew: foty to też pooglądamy we własnym gronie, z mojej strony chciałem podziękować wszystkim za super zabawę, za wszystkie prezenty a dwóm Panom za zorganizowanie i ogarnięcie wszystkiego, jestem ogromnie wdzięczny,

Piotr,Grzesiek :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:08_________________________________________________acha, najlepszy był mój świadek, jak o 3-4 w nocy w mcdrivie (byliśmy z buta) wywalił babie na lade pisiora bo nie miała zestawu kawalerskiego :polew: :polew: :polew:

no ten Twoj swiadek to mnie za***iście urządził :decayed:

Opublikowano

Ja niestety nie jadę z wami :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:36_________________________________________________Grześ świadek dalej zły na mnie że nie chciałem z nim gadać :gwizdanie:

Opublikowano

rozliczymy się w niedzielę :wink4: Kamil

Opublikowano
  • Autor

Panowie kurde dalej nie moge dojsc do siebie po wczorajszym :gwizdanie:

Opublikowano

Ja niestety nie jadę z wami :(

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:36_________________________________________________Grześ świadek dalej zły na mnie że nie chciałem z nim gadać :gwizdanie:

świadek nic nie kaman :kox: ja też nie jadę, będę w GK od 18.00 :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 17:38_________________________________________________

rozliczymy się w niedzielę :wink4: Kamil

hehe ja też nie :naughty: choć głowa mnie już przestała boleć i nawet nie jest mi już niedobrze :naughty:
Opublikowano

No to spoko :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.