Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozostaje Wam tylko lewatywa :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozostaje Wam tylko lewatywa :kwasny:

żeby się tylko nie spodobało :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozostaje Wam tylko lewatywa :kwasny:

żeby się tylko nie spodobało :polew: :polew: :polew:

:kox:

Opublikowano

Schabik+frytki+surówka bylo ok :gwizdanie: (chyba,okaze sie w nocy) :polew:

Opublikowano

flaczki też dały radę :naughty: albo dopiero dadzą :gwizdanie:

Opublikowano

flaczki też dały radę :naughty: albo dopiero dadzą :gwizdanie:

jarko kiedy Ci podrzucić kase?

Opublikowano

flaczki też dały radę :naughty: albo dopiero dadzą :gwizdanie:

jarko kiedy Ci podrzucić kase?

dzisiaj na spota :decayed:

Opublikowano

lewatywa albo pampersy

masz jakieś doświadczenia? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja juz mam za sobą schabowego :gwizdanie: w rurach juz jest :decayed:

Opublikowano

Ja juz mam za sobą schabowego :gwizdanie: w rurach juz jest :decayed:

Czeka mnie to samo :polew: Bo ozii juz jest pewnie po :decayed:
Opublikowano

Ja juz mam za sobą schabowego :gwizdanie: w rurach juz jest :decayed:

j**any :decayed: :decayed: :decayed: napisz jeszcze że masz filmik :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to apropo dzisiejszych posilkow...

> d*pa

>

> Dupe wynalazl uczony radziecki Wolow. Dlatego mówimy:

> 'd*pa Wolowa'.

> Inni twierdza, ze d*pę wynalazla Marynia. Ci z kolei

> rozmawiaja o ''d*pie

> Maryni''.

> d*pa pelni wazna rolę w ruchu obrotowym. Wszystko kręci

> się wokól d*py.

>

> d*pa sluzy równiez do przekazywania zdecydowanych

> sygnalów niewerbalnych.

> Dobrze wymierzony, solidny kopniak w d*pę jest wyrazeniem

> uczuc negatywnych

> wobec

> adresata takiego gestu.

> d*pie mozna równiez przekazac emocje pozytywne,

> np.''calujac kogos w d*pę''.

> d*pa moze spelniac tez rolę lizaka. Szczęsliwie nie

> wszyscy sa

> ''dupolizami''.

>

> Uniwersalnosc d*py nie kończy się na tym, jest ona bowiem

> zadziwiajaco

> skutecznym pojemnikiem:''w d*pie'' mozna

> miec cale osoby, a nawet

> spolecznosci.

> d*pa sluzy nieraz jako etalon: wiele rzeczy jest

> ''do d*py'', tym samym d*pa

> spelnia rolę uniwersalnego wzorca porównawczego.

> ''W d*pę'' (lub ''po

> d*pie'') mozna równiez dostac. Czynnosc ta umacnia

> więzi emocjonalne między rodzicami i dziecmi.

> Prócz tego, d*pa spelnia rolę siedziska, powiadamy

> bowiem: 'siadaj na

> d*pie', często z dodatkiem poleceń uzupelniajacych,

> jak np. '[...] i siedz

> cicho'.

>

> Okreslenie 'dawać (dać) d*py' funkcjonuje w

> dwóch znaczeniach: erotycznym i

> wartosciujacym, jednak 'sciagnac kogos z d*py'

> tylko w tym pierwszym.

> Mozna równiez ''chronic swoja (lub czyjas)

> d*pę'', co kolejny raz potwierdza

> waznosc d*py w otaczajacym nas swiecie.

>

> Zabrac się do czegos od ''d*py strony' oznacza

> podejscie niewlasciwe, od

> końca; d*pa funkcjonuje tu jako synonim odwrotnosci.

> d*pa pelni równiez rolę uchwytu, mozna bowiem

> ''trzymac się czyjejs d*py''.

> Okreslenie to nie oznacza braku równowagi, ale

> samodzielnosci.

>

> Prof.Miodek

Opublikowano

Kerczi , jak tam karkówka? strawiona? :naughty:

Opublikowano

jak myslicie jak sie skomponuja takie fele z b7???

http://picasaweb.google.pl/malinowy/StareA4#5216490102124247474[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:03_________________________________________________

Kerczi , jak tam karkówka? strawiona? :naughty:

sie zbiera....

Opublikowano

Na przyjęciu chłopak pyta blondynke

Czy mogę Cię prosić do walca?

Zgupiałeś? To już nie miałeś czym przyjechać?

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi mój znajomy takowe zakupił do B7 ale założy je dopiero na wisone powinny wyglądac OK :good:

Opublikowano

Kerczi mój znajomy takowe zakupił do B7 ale założy je dopiero na wisone powinny wyglądac OK :good:

bo Malik ma do sprzedania za 2K i sie zastanawiam, luster juz nie ma :(

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.