Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

bo kiedyś mieszkałem na osiedlu tym co Ty teraz :naughty:

na szczęście jak miałem 3 lata to przejżałem na oczy i się stamtąd wyrwałem :naughty:

a Tobie to nie było dane :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaczyna sie... :polew:

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

bo kiedyś mieszkałem na osiedlu tym co Ty teraz :naughty:

na szczęście jak miałem 3 lata to przejżałem na oczy i się stamtąd wyrwałem :naughty:

a Tobie to nie było dane :decayed:

już w wieku 3 lat dziecko bezdomne.. szkoda gadac.. :decayed::polew:

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

bo kiedyś mieszkałem na osiedlu tym co Ty teraz :naughty:

na szczęście jak miałem 3 lata to przejżałem na oczy i się stamtąd wyrwałem :naughty:

a Tobie to nie było dane :decayed:

już w wieku 3 lat dziecko bezdomne.. szkoda gadac.. :decayed::polew:

dziecko niezależne :decayed: ale co Ty możesz o tym wiedzieć jak całe życie walczysz ze zwarciami :decayed: ( nie mylić ze zwieraczami) :naughty:

a tak poza tym to przyczepiłeś się do mnie jak Kurski do radiowozu :decayed:

Opublikowano

spokojnej nocy zyczę Panowie ja smigam spać , miłych snów :hi:

Opublikowano
Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

bo kiedyś mieszkałem na osiedlu tym co Ty teraz :naughty:

na szczęście jak miałem 3 lata to przejżałem na oczy i się stamtąd wyrwałem :naughty:

a Tobie to nie było dane :decayed:

już w wieku 3 lat dziecko bezdomne.. szkoda gadac.. :decayed::polew:

dziecko niezależne :decayed: ale co Ty możesz o tym wiedzieć jak całe życie walczysz ze zwarciami :decayed: ( nie mylić ze zwieraczami) :naughty:

a tak poza tym to przyczepiłeś się do mnie jak Kurski do radiowozu :decayed:

powiedział co wiedział :naughty: :naughty: piotruś pan

Opublikowano

i doszliśmy do sedna :naughty:

Opublikowano

Nex a dlaczego w profilu masz Kraków? przecież jesteś z NH :naughty:

Trzeniu a dlaczego urodziłeś się człowiekiem będąc zwierzem? :decayed::naughty:

bo kiedyś mieszkałem na osiedlu tym co Ty teraz :naughty:

na szczęście jak miałem 3 lata to przejżałem na oczy i się stamtąd wyrwałem :naughty:

a Tobie to nie było dane :decayed:

już w wieku 3 lat dziecko bezdomne.. szkoda gadac.. :decayed::polew:

dziecko niezależne :decayed: ale co Ty możesz o tym wiedzieć jak całe życie walczysz ze zwarciami :decayed: ( nie mylić ze zwieraczami) :naughty:

a tak poza tym to przyczepiłeś się do mnie jak Kurski do radiowozu :decayed:

powiedział co wiedział :naughty: :naughty: piotruś pan

To ja sobie też zacytuję :decayed:

Opublikowano

Przychodzi Trzeniu do sklepu mięsnego, ekspedjentka pyta

co podac?

kiełbasę

w całości czy pokrojoną?

a co ja mam dupe na żetony?

Opublikowano
  • Autor

Jarko ty fotki wklejaj a nie gadaj :gwizdanie:

Opublikowano

jak ktos nie wierzy to os. piastów 60 "Ziko market" pytać pani zosi na mięsnym :decayed:

Opublikowano

Do Nexa przyszedł Mikołaj.

Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Nexem:

- O! ...widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem.

- Bo ja chciałem pieska albo kotka!

- Niestety zabrakło! ...inne dzieci też nie dostały.

- Ale ja się boję tego bobra!

:decayed:

Opublikowano

no i karkówka poszla z sila wodospadu... :)

Opublikowano
  • Autor

no i karkówka poszla z sila wodospadu... :)

:polew::polew:

Opublikowano

Przychodzi Trzeniu do lekarza:

panie doktorze wszyscy mnie ignorują

następny prosze

:decayed:

Opublikowano

Na wycieczke rowerowa wyruszyli Nex i Pablo. Nagle Nex zatrzymuje sie i spuszcza powietrze z kol.

- Co ty robisz?

- Siodelko mialem za wysoko - odpowiada Nex.

Na to Pablo zamienia miejscami kierownice z siodelkiem.

- A co ty wyprawiasz?

- Zawracam. Z takim idiota jak Ty, nie jade dalej.

:naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu co byś wybrał? kilo złota czy kilo rozumu?

Opublikowano

Trzeniu co byś wybrał? kilo złota czy kilo rozumu?

zabrakło błyskotliwości? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.