Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten 335KM ? Gaz przyjmuje jeżeli o to Ci chodziło ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany silnik 4.2 w c6 jest taki sam co w c5 mowa o tych z pierwszych lat produkcji bez fsi 335 km , jakieś bolączki grubsze ?

a to jest ten sam który lądował do S4 B6? bo jeśli tak, to ponoć one strasznie moc gubiły

Opublikowano

To jest ten sam co 3,0 tylko 2,5 :grin:

Opublikowano

Danke :-) Tak też coś mi się kojarzyło i tak też właśnie zacząłem sprawdzać ;-) Masz jakąś Etke na HDD czy to online?

online

http://ifinterface.com/-> free services -> CarProg2

Opublikowano

BOSERON powiem Ci z doświadczenia - ładne C6 do Maja 2006 czyli MPI a nie fsi jest nie do dostania praktycznie, lepiej poszukać S4 albo S6. Szukałem chwile takiego auta i kupiłem CC :)) albo bite na potegę z USA, w Eu rzadko kto takim autem jezdzi. Jak ktoś chce duzy silnik to raczej kupował S6...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

A skąd wiesz ze szukam takiego ;)

Pany informatycy proszę o podpowiedz coś mi komp szwankuje, jakieg gowna sie poinstslowaly i adwcleaner nie pomógł jak wyczyściłem rejestry ciagle pojawia mi sie komunikat jak włączam lapka taki

036c606fd499fe2c53a31ecafc6a6c4b.jpg

Wiem ze coś z biblioteka brakuje plików tylko gdzie ich szukać i jak to zrobić

I przeglądarka mozilla tez świruje

Opublikowano

To już Cię maja

A skąd wiesz ze szukam takiego ;)

Bo trochę Cię już znam :))

Opublikowano

To już Cię maja

Dobra dobra

S6 odpada bo to fsi i gazu nie założysz

Opublikowano
To już Cię maja

Dobra dobra

S6 odpada bo to fsi i gazu nie założysz[/quote

Przecież Ty robisz 10kkm rocznie to po co Ci gaz???

Opublikowano

Ja mam chudszy portfel niż Twój ;) nie zapominaj o tym Robaczku,

Kerczi jaki program sciągnąć do naprawy dll darmowy

20l benzyny a 20 gazu robi różnice

Opublikowano

Ja mam chudszy portfel niż Twój ;) nie zapominaj o tym Robaczku,

Kerczi jaki program sciągnąć do naprawy dll darmowy

Ta, w policji i chudszy...tym bardziej jak PiS wygrał :)))

Poza tym to pozorna oszczędność.

Gazu nie ma sensu zakładać, w pół roku Ci się nie zwróci a dłużej autem i tak nie pojeździsz...;)

Opublikowano

To już będzie docelowe ;) pytanie kiedy osiągnę cel :)

Nawet patrzylem za ładna c5 w tym motorze

Opublikowano

Kup RSa jak DAVID

Opublikowano

Zagadaj do Wojtka, moze Ci sprzeda swojego smoka :P

Opublikowano

To już będzie docelowe ;) pytanie kiedy osiągnę cel :)

Nawet patrzylem za ładna c5 w tym motorze

Weź nie pitol, bo docelowo będziesz miał Q5, a cel osiągniesz jak zostanie spłacony leasing tego auta...

Jaki opis takie auto... Możesz brać w ciemno, będziesz miał co robić (zaczniesz od zderzaka) :wink:

Panowie... Ktoś chętny na oglądanie meczyku Polska - Norwegia przy buteleczce czegoś mocniejszego??

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Jest ktoś kto idzie jutro na arenę??

Opublikowano

Boseron, podrzucić tego lapka jak coś albo przewal sobie system

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Ogr właśnie o tym samym pomyślałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.