Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh widze ze po interwencj zmienili autor tematu zdjecie z Audi 80-tki na A4 :gwizdanie: jak mozna brac pod uwagę serio co pisze skoro nie odróżniał wcześniej Audi 80 od Audi A4 B6 :wallbash:

Witam Wszystkich :hi:

Waski dystanse hmmmmm przydały by sie moze chyba ze mi załatwisz 18-stki zimowe kapcie :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Pięknie was poniosło z tym spamem, prawie jak Pabla wczoraj na zakręcie :polew:

Jarko zdjęcia lux :>, Trzeniek zwłaszcza te z wiaduktu :decayed:

REX siema byku gdzie byłes jak cie nie było :>

Opublikowano
  • Autor

siemasz REX :good:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 11:08_________________________________________________

\edit

Widzę że mi klubowicza wżarło ;)

byly nowe zasady wyboru a Ciebie niestety nie bylo na forum wiec wysyłaj zgloszenie :naughty:

Opublikowano

Aloha Spamowicze :decayed::hi:

Opublikowano
:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:
Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

na bieżąco :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

eee tam opowiadasz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:
Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:

chyba na d*pie :decayed:

Opublikowano

rex, czemu sprzedajesz fure? :mysli:

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:

chyba na pupie :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:

chyba na pupie :decayed:

:polew:

a tobie co tak wesoło, bo Cię znowu odwiedzimy i będzie trauma na miesiąc :kox:
Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:

chyba na pupie :decayed:

:polew:

a tobie co tak wesoło, bo Cię znowu odwiedzimy i będzie trauma na miesiąc :kox:

No... od naszej ostatniej wizyty u Wąskiego zrobił się jakiś taki zamulony :decayed: :decayed: :decayed:

to kiedy możemy wpaść? będzie 0,5kg cukru , najmniejsze mleko i delicje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

rex, czemu sprzedajesz fure? :mysli:

pewnie ośke chce kupić :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rex, czemu sprzedajesz fure? :mysli:

pewnie ośke chce kupić :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

kupuje avanta , ponoć mu panna spuchła :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A moze Skodę? :mysli::embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

:hi: Witam, ale spamu .... kiedy ja mam to czytać :chytry:

wyłącz to forum i do roboty :gwizdanie:

przerwe mam :evil:

chyba na pupie :decayed:

:polew:

a tobie co tak wesoło, bo Cię znowu odwiedzimy i będzie trauma na miesiąc :kox:

No... od naszej ostatniej wizyty u Wąskiego zrobił się jakiś taki zamulony :decayed: :decayed: :decayed:

to kiedy możemy wpaść? będzie 0,5kg cukru , najmniejsze mleko i delicje :polew: :polew: :polew:

tam też byłeś taki mądry :naughty:

Opublikowano

Cuber jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w sobote :) :) :) Wisze ci duuuuuuuużą krowe :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w sobote :) :) :) Wisze ci duuuuuuuużą krowe :)

looooozik :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.