Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie TANIO kompletne nowe oryginalne rozrządy do załatwienia np.do 2,5 tdi koszt ok 900 zł z pompą wody ,1,9 tdi ok 400 -450 zł

1.8 T?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bylem dzis w radio-manie na al.29 listopada z zamiarem zakupu jakiegos radyja ,bo mnie moj chorus doprowadza do szalu i pytam sie babki ile bedzie kosztowalo zalozenie radia ,a ta mi mowi ze z ramka 60 zl :chytry:

pomyslalem sobie ,ze chyba ocipiala i poszedlem stamtad :fool:

Opublikowano

bylem dzis w radio-manie na al.29 listopada z zamiarem zakupu jakiegos radyja ,bo mnie moj chorus doprowadza do szalu i pytam sie babki ile bedzie kosztowalo zalozenie radia ,a ta mi mowi ze z ramka 60 zl :chytry:

pomyslalem sobie ,ze chyba ocipiala i poszedlem stamtad :fool:

nie czaje co w tym dziwnego :decayed:

Opublikowano

bylem dzis w radio-manie na al.29 listopada z zamiarem zakupu jakiegos radyja ,bo mnie moj chorus doprowadza do szalu i pytam sie babki ile bedzie kosztowalo zalozenie radia ,a ta mi mowi ze z ramka 60 zl :chytry:

pomyslalem sobie ,ze chyba ocipiala i poszedlem stamtad :fool:

Ja Ci to zrobię za flaszkę, tylko załatw ramkę :naughty:

Opublikowano
np.do 2,5 tdi koszt ok 900 zł z pompą wody

Watpie zeby to byl kompletny :naughty:

Opublikowano
np.do 2,5 tdi koszt ok 900 zł z pompą wody

Watpie zeby to byl kompletny :naughty:

bez rolek i napinaczy :mysli:

Opublikowano

....

pomyslalem sobie ,ze chyba ocipiala i poszedlem stamtad :fool:

To powinna mieć w standardzie :sarcastic::dziura:

Witam panowie :hi: :hi: Penisowo się nowy rok zaczął, ktoś mi w sylwestra wycieraczkę zadnią zap...pozyczył sobie :shocked::disgust:

Opublikowano

Penisowo się nowy rok zaczął, ktoś mi w sylwestra wycieraczkę zadnią zap...pozyczył sobie :shocked::disgust:

To jakiś slogan zawodowy :?: :wink4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

siemasz Diego coś Cie ostatnio nie było widać :gwizdanie:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

REX koope lat :naughty:

Opublikowano

Cze Kamikadze :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 22:51_________________________________________________Jarko , ta pomyłka w polarach to u Ogrusia , pisze mi teraz że ma L w folii M

Opublikowano

Jarko , ta pomyłka w polarach to u Ogrusia , pisze mi teraz że ma L w folii M

Skoro On ma L zamiast M to pewnie ktoś ma M zamiast L :wink4:

Dlatego szukam :)

Opublikowano

Jarko , ta pomyłka w polarach to u Ogrusia , pisze mi teraz że ma L w folii M

Skoro On ma L zamiast M to pewnie ktoś ma M zamiast L :wink4:

Dlatego szukam :)

szukaj szukaj mam nadzieję że jak podawałeś cene za polary to Ci się cyferki nie poprzestawiały :gwizdanie:
Opublikowano

Jarko , ta pomyłka w polarach to u Ogrusia , pisze mi teraz że ma L w folii M

Skoro On ma L zamiast M to pewnie ktoś ma M zamiast L :wink4:

Dlatego szukam :)

szukaj szukaj mam nadzieję że jak podawałeś cene za polary to Ci się cyferki nie poprzestawiały :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapomnieliscie ze w tych polarach jest moja prowizja a wiec cena jest dobra podana przez Jarko :naughty:

Opublikowano

zapomnieliscie ze w tych polarach jest moja prowizja a wiec cena jest dobra podana przez Jarko :naughty:

co za żyd z krwi i popiołu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zapomnieliscie ze w tych polarach jest moja prowizja a wiec cena jest dobra podana przez Jarko :naughty:

no tak... na polarach 50 na zlocie zimowym 50 i teraz się nie dziwie że wali Cię wymiana sprzęgła za 4k co miesiąc :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jarko , ta pomyłka w polarach to u Ogrusia , pisze mi teraz że ma L w folii M

Skoro On ma L zamiast M to pewnie ktoś ma M zamiast L :wink4:

Dlatego szukam :)

szukaj szukaj mam nadzieję że jak podawałeś cene za polary to Ci się cyferki nie poprzestawiały :gwizdanie:

A co, wolisz 501 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co za żyd z krwi i popiołu :polew: :polew: :polew:

:naughty:

no tak... na polarach 50 na zlocie zimowym 50 i teraz się nie dziwie że wali Cię wymiana sprzęgła za 4k co miesiąc :decayed: :decayed: :decayed:

a co se będe żałował :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.