Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Radekst napisał:

Lece sobie po programach, a tu Fantomas.. na koniu.

20170416_105407.jpg

tak sobie czasem lubię wolny czas spędzić

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi i co w zwiazku z tym mailem ? Mial bys cos? Bo musze zmieniac bo coraz bardziej sie tlucze

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powitać po świętach :hi:

 

@Radekst wspominał coś o kinie ostatnio,

a jako, że wyszli Szybcy i Wściekli 8 może jakiś klubowy wypad o ile komukolwiek chce się ruszać po świętach ? :P

Opublikowano

Proponuje isc dzisiaj lepic balwana na spocie.

Opublikowano

Zna ktoś ślusarza albo tokarza który wykonałby takową zębatkę ?

9351552600_1492115214.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, OGr napisał:

Zna ktoś ślusarza albo tokarza który wykonałby takową zębatkę ?

9351552600_1492115214.jpg

a masz jakiś rysunek? Prędzej nastawiałbym sie żeby coś dobrać bo z dorobieniem będzie problem.

Opublikowano
  • Autor

Siemandero po Świętach Panowie ;) 

Opublikowano
10 minut temu, edraven napisał:

a masz jakiś rysunek? Prędzej nastawiałbym sie żeby coś dobrać bo z dorobieniem będzie problem.

To jest zębatka podwójna ale jak będą dwie to chyba zawsze można skleić nie ?

 

Mniejsza zębatka:

- średnica 10mm

- wysokość: 8m

- ilość zębów: 15

 

Większa zębatka:

- średnica 22mm

- ilość zębów: 36

 

Otwór na trzpień: 4mm

Wysokość całości: 17mm

IMAG1552.jpg

IMAG1553.jpg

IMAG1554.jpg

Opublikowano

te zęby powinny być proste czy skośne? czy skosiły się od ślimaka? 

Opublikowano
3 minuty temu, edraven napisał:

te zęby powinny być proste czy skośne? czy skosiły się od ślimaka? 

raczej proste ;-) masz jakiś pomysł ? Kilka firm mi odpisało że niestety nie mają takich, nawet pojedynczych do sklejenia :/ Wieczorem mam to znajomemu, ponoć jakiś jego ziom drukuje takie części sobie na drukarce 3D.

Opublikowano

A one się nie wytarły miejscowo na jednej połówce? :> może obrócić żeby teraz druga połówka działała :D Popytam kolegę tokarza może coś wymysli.

Opublikowano
1 minutę temu, edraven napisał:

A one się nie wytarły miejscowo na jednej połówce? :> może obrócić żeby teraz druga połówka działała :D Popytam kolegę tokarza może coś wymysli.

Wytarły się, prawdopodobnie przez zblikowanie zaparzacza albo ze starości :/ To lata dookoła więc przełożenie nic nie daje ;-)

Opublikowano

a jaki masz moduł zeba? Czyli jaki jest dystans od czubka jednego zęba do drugiego. Miałbym chyba taką zębatkę tą na 36 zębów, małą by sie przeszczepiło ;) 

Opublikowano
a jaki masz moduł zeba? Czyli jaki jest dystans od czubka jednego zęba do drugiego. Miałbym chyba taką zębatkę tą na 36 zębów, małą by sie przeszczepiło [emoji6] 


Zobaczę wieczorem w domu ale jakby siadlo to jakoś by to pokleil :-) Tylko ta Twoja nie ma czasem średnicy 19mm? Bo takie widziałem.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

http://pl.maedler.de/product/1643/1618/1034/1042/stirnzahnraeder-aus-azetalharz-modul-07

 

wydaje mi sie że mieszkasz niedaleko firmy która to będzie miała ;) tylko nie pamiętam czy w detalu sprzedają.

Opublikowano
35 minut temu, edraven napisał:

http://pl.maedler.de/product/1643/1618/1034/1042/stirnzahnraeder-aus-azetalharz-modul-07

 

wydaje mi sie że mieszkasz niedaleko firmy która to będzie miała ;) tylko nie pamiętam czy w detalu sprzedają.

otwór fi6 i średnia 4mm za duża przy 36 zabkach :/

Z tej wszystko pasuje poza srednica :/ http://pl.maedler.de/product/1643/2811/stirnzahnraeder-aus-polyketon-modul-05

Opublikowano

Firmy zajmujące się złomowaniem xero kopiarek, tam zębatek jest na pęczki, zobacze dziś u siebie w pracy czy wszystko wywiezione czy coś zostało.

Opublikowano
41 minut temu, Berys83 napisał:

Firmy zajmujące się złomowaniem xero kopiarek, tam zębatek jest na pęczki, zobacze dziś u siebie w pracy czy wszystko wywiezione czy coś zostało.

Mam takie 33na 16 i 26 na 10 mogę je podrzucić na spota dzisiaj

 

IMG_20170418_151251.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Berys83 napisał:

Mam takie 33na 16 i 26 na 10 mogę je podrzucić na spota dzisiaj

 

IMG_20170418_151251.jpg

Najważniejsze to ile tam jest żeberek ;-) ?

Opublikowano

Jak znam życie to oczywiście nie dobrali żadnej znormalizowanej zębatki tylko wszystko pod siebie żeby nie dało się naprawić za 50 groszy :D 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.