Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, Shadow napisał:

:hi:

 

Panowie,

z tego co pamiętam ktoś kupował fure w MumiaCAR i tutaj moje pytania:

- czy faktycznie fury są tak dobre jak słyszałem ?

- czy idzie się jakoś dogadać i negocjować sensownie ceny ?

 

Chyba, że kupował to jakiś szejk

giphy.gif

spoko gość,

brat kolegi z pracy serwisuje mu niektóre wozy. 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi pisalwm Ci Pw

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na te odcinki na Woznicow można jakiś dokładniejszy namiar? Pozdro

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Jeżeli potrzebujesz FV na auto to warto , jeżeli nie potrzebujesz to nie warto. Auta rzeczywiście dobre, bez zarzutu ale za konkretne pieniądze. 

Opublikowano
Jeżeli potrzebujesz FV na auto to warto , jeżeli nie potrzebujesz to nie warto. Auta rzeczywiście dobre, bez zarzutu ale za konkretne pieniądze. 

 

Właśnie w porównaniu do innych cen aut tam mają dużo dużo wyższe.. dlatego właśnie ciekawi mnie czy ktoś negocjował z nimi.

 

Potrzebuję FV

 

 

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm wyższe ? Ja bym raczej powiedział że mają pewne auta  ! 

Opublikowano

Przy dwóch identycznych samochodach jeden z FV drugi bez zawsze ten pierwszy będzie droższy. Negocjować możesz ale raczej symbolicznie. Jeżeli potrzebujesz FV to śmiało możesz jechać do niego. 

Opublikowano

Powitać

i dzięki Panowie :hi:

 

 

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zalezy jaki samochód chcesz kupic , daj znaka to Ja pogadam z Davidem ;)  Mi na A3 dla żony zjechał dobrze z ceny ;) 

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

Wszystko zalezy jaki samochód chcesz kupic , daj znaka to Ja pogadam z Davidem ;)  Mi na A3 dla żony zjechał dobrze z ceny ;) 

 

Na razie robię research jakie są możliwości, bo finalnie bd planował kupować gdzieś za 3tyg.

Opublikowano
 
Na razie robię research jakie są możliwości, bo finalnie bd planował kupować gdzieś za 3tyg.



Grube plany...

Tez bym chciał tak sobie powiedzieć za 3 tyg. Pójdę i kupię auto :-)


Opublikowano
  • Autor

B9 w kolorze NARDO nawet daje radę ;) 

 

17880305_1135005389943252_3542898840496357571_o.jpg

Zawartość dodana 11 minutes later

Audi Polska widze wreszcie zmienili konfigurator i ogolnie swoją strone całą :) 

Opublikowano



Grube plany...

Tez bym chciał tak sobie powiedzieć za 3 tyg. Pójdę i kupię auto :-)




Z tego co wiem Ty masz krótsze terminy. Dzisiaj oglądasz jutro kupujesz
Opublikowano
3 godziny temu, Cuber napisał:

B9 w kolorze NARDO nawet daje radę ;) 

 

17880305_1135005389943252_3542898840496357571_o.jpg

Zawartość dodana 11 minutes later

Audi Polska widze wreszcie zmienili konfigurator i ogolnie swoją strone całą :) 

Ale że go tak w podkładzie sprzedają?

Opublikowano
Na te odcinki na Woznicow można jakiś dokładniejszy namiar? Pozdro

Tapniete z SGS7



Wjeżdżasz w ulice Woźniców przy stacji benzynowej i masz zakręt w prawo , za zakrętem około 100 m po lewej stronie brama wjazdowa i na końcu działki gość działa w garażu , ulica samych starych domków jednorodzinnych , jest bilbord reklamowy na siatce [emoji6]
Opublikowano
Spoiler

 

:hi:

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Wjeżdżasz w ulice Woźniców przy stacji benzynowej i masz zakręt w prawo , za zakrętem około 100 m po lewej stronie brama wjazdowa i na końcu działki gość działa w garażu , ulica samych starych domków jednorodzinnych , jest bilbord reklamowy na siatce [emoji6]


Dzieki wielkie !

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota :hi:

Opublikowano

ty ale czemu tak nagle uciekłeś ?

z tym zdziskiem to był taki żart

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.