Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nex dla większości z Nas auto warte jest wiecej ale za sentymenty nikt Ci nie dopłaci , wierze Ci ze to super egzemplarz , pamiętaj .... pierwszy klient najlepszy klient . [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Otóż to...pierwszy klient z gotówka jest najlepszy...

Ale jest różnica czy się chce sprzedać auto czy sprzedawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex Ty chyba od dłuższego czasu próbujesz sprzedać to może warto było pogonić za 16.. i w sumie 1 klient najlepszy klient :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 to mało (tanio) a 16,5 to dużo (drogo) [emoji33] Logika matematyczna warta nobla. Nie do końca tylko kumam o co chodzi z tym Mirkiem handlarzem... Że prawde powie, że z 16 by się cieszył... No ale to też pewnie jakaś głębsza logika... Poza tym niczego nie narzucam, bo uwierz, że pobok określenia, które sam zaproponowałeś przychodziło mi do głowy określenia typu: "twardy negocjator", "nieustępliwy"... Dlatego chciałem żeby każdy sobie to uzupełnił... Jak chcesz, to wystaw go sobie nawet i za 20, bo koło jajec mi to lotto. Kwestia czy chcesz auto sprzedać czy sprzedawać - co Kerczi słusznie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko tyle , NEX sorry ale nie wierzę ze poszło o 500 zł ( zrozumiał bym gdyby chodziło o 6 tys lub 5,5 tys ceny wyjsciowej i nie sprzedasz 500 taniej )  bo albo uważasz Swojego Passata za najładniejszego w Europie ( wedle mnie nie jest  ) albo jesteś trochę nie poważny ! Jak juz napisali pierwszy kupić to dobry kupiec , Twoje Auto już drożeć nie bedzie.....

I Tym "optymistycznym" zdaniem kończmy ta dyskusję bo nie potrzebna jest tutaj :)

 

 

ps. Kto dzis sie wybiera na spota ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez spróbuję :D

Jakby ktoś chciał Paserati B6, to wystawiłem swojego:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-polski-salon-ID6yKnhz.html

Oczywiście cena spokojnie -2000PLN :)

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, żałuję że cokolwiek pisałem. Cuber na PW masz numer chłopaka z NS. Później napisz chlopaką, że nex jednak nie jest kłamcą bo po tym co napisałeś tak to wygląda. Ja chciałem nieugiecie 17, on dał 16, dostał propozycję nie niższa niż 16,5. 

Szkoda gadki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cuber napisał:

ps. Kto dzis sie wybiera na spota ? :hi:

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nex napisał:

Dokładnie, żałuję że cokolwiek pisałem. Cuber na PW masz numer chłopaka z NS. Później napisz chlopaką, że nex jednak nie jest kłamcą bo po tym co napisałeś tak to wygląda. Ja chciałem nieugiecie 17, on dał 16, dostał propozycję nie niższa niż 16,5. 

Szkoda gadki. Pozdrawiam

prosiłem aby dyskusja była zakończona .......... po kiego Ty mi pw wysyłasz? :facepalm:

 

Nie skomentuje Twojego wpisu , nad mienie jedynie ilekroć się pojawisz na spotach krakowskich tylekroć masz problem do wszystkich a wszyscy do Ciebie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cuber napisał:

ps. Kto dzis sie wybiera na spota ? :hi:

Ja może w końcu za tydzień Was odwiedzę, od groma roboty mam ostatnio :/ Nawet nie mam czasu Yeti z błota umyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez spróbuję [emoji3]
Jakby ktoś chciał Paserati B6, to wystawiłem swojego:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-polski-salon-ID6yKnhz.html
Oczywiście cena spokojnie -2000PLN [emoji4]

Załatw od Nexa numer do kolesia z NS, dorzuci 4K PLN i będzie miał fajny wóz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cuber napisał:

Nie skomentuje Twojego wpisu , nad mienie jedynie ilekroć się pojawisz na spotach krakowskich tylekroć masz problem do wszystkich a wszyscy do Ciebie.....

Nie wszyscy tylko Tranzit :banan:

Mimo że kolega Mario jest dość duży, to nie można powiedzieć nawet że jest większością. :decayed:

Zawartość dodana 0 minutes later
54 minuty temu, Krumak napisał:


Załatw od Nexa numer do kolesia z NS, dorzuci 4K PLN i będzie miał fajny wóz.
 

+100

Zawartość dodana 1 minute later
1 godzinę temu, Cuber napisał:

ps. Kto dzis sie wybiera na spota ? :hi:

Ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja C6 sprzedałem pierwszemu klientowi i jestem z tego faktu zadowolony i on tez [emoji6]

Fantowski z ciekawostek to moja C6 nabył Twój kolega . Przypadkowo sie zgadalismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja C6 sprzedałem pierwszemu klientowi i jestem z tego faktu zadowolony i on tez [emoji6]

Fantowski z ciekawostek to moja C6 nabył Twój kolega . Przypadkowo sie zgadalismy [emoji4]



O kurrrr to Fanta miałeś kolegę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, boseron napisał:

Ja C6 sprzedałem pierwszemu klientowi i jestem z tego faktu zadowolony i on tez emoji6.png

Fantowski z ciekawostek to moja C6 nabył Twój kolega . Przypadkowo sie zgadalismy :)

dowiedziałem sie o tym, że kupił od Ciebie już po fakcie :wink:

a różnica z nexem polega na tym, że Ty auto chciałeś sprzedać

to co teraz kupujesz? może takiego dzika jak ja?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Ktoś ma jakiegoś sprawdzonego serwisanta AGD, konkretnie od zmywarek. Zmywarka poł roku po gwarancji i ..uj ją strzelił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, edraven napisał:

Siema

 

Ktoś ma jakiegoś sprawdzonego serwisanta AGD, konkretnie od zmywarek. Zmywarka poł roku po gwarancji i ..uj ją strzelił.

Ostatnio swoją rozbierałem bo miałem problem ze swoją i teraz śmiga aż miło. Co Ci się dzieje z Twoja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemens błąd E18 który oznacza że problem z niskim stanem wody. Pojawia się dopiero pod koniec cyklu jak ma płukać. Nie kończy cyklu i wywala błąd.

 

Przy e18 każą sprawdzić dopływ wody, ale woda leci do mycia zasadniczego więc problemu jakotakiego nie ma moim zdaniem. Może jakiś przepływomierz wody uwalony i czyta wartości z kosmosu? 

Zawartość dodana 3 minutes later

Internety coś słabo piszą o takim problemie, same ogólniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko wskazywało na przewód doprowadzający a skończyło się na pompie myjącej ale ja miałem błąd E24.

 

1) Zacząłbym od odłączenia węża doprowadzającego wodę i sprawdzenia czy nie jest przytkany albo zakamieniony. To najtańsze co możesz zrobić.

2) Kolejną rzeczą którą możesz zrobić to sprawdzić czy pod tym sitkiem na poniższym zdjęciu nie ma jakichś odpadków która blokują pompę. Jest tam też taka blokada zaraz przy pompie, wyciągnij ją i też sprawdź bezpośrednio przy łopatkach.

36058-samsung_zmywarka_water_wall.jpg

 

Zawartość dodana 0 minutes later

PS: A w wężu jest elektrozawór a nie przepływka ;-)

Zawartość dodana 3 minutes later

 

 

EDIT: http://www.e18error.com/bosche18.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...