Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No i pojechała [emoji25]...... e71373baeca82288a1cd4743b3aea169.jpg

Graty [emoji2] to faktycznie było nudne [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie polecacie wymienić tylne klocki hamulcowe w Krakowie? Poczytałem że VCDSem trzeba je odblokować i chciałbym jechać do kogoś ogarniętego a nie Janusza który mi będzie tłukł młotkiem w klocki aż puszczą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie polecacie wymienić tylne klocki hamulcowe w Krakowie? Poczytałem że VCDSem trzeba je odblokować i chciałbym jechać do kogoś ogarniętego a nie Janusza który mi będzie tłukł młotkiem w klocki aż puszczą [emoji14] 



Vetulaniego, Adam: 508 380 360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KERCZI napisał:

 

 


Vetulaniego, Adam: 508 380 360

 

 

Dzięki, jutro przedzwonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leewang napisał:

Koledzy gdzie polecacie wymienić tylne klocki hamulcowe w Krakowie? Poczytałem że VCDSem trzeba je odblokować i chciałbym jechać do kogoś ogarniętego a nie Janusza który mi będzie tłukł młotkiem w klocki aż puszczą :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cuber napisał:

 

Dzięki Cuber za informację, potrzebuję jak najszybciej zrobić te klocki także pewnie będę dzwonił kto będzie miał wolny termin jak najszybciej :)

Dodzwoniłem się do Adama przy Vetulaniego. Okazało się że przenoszą serwis i na razie mają przerwę z naprawą aut, także będę próbował umówić się na Mogilanach :)

Umówiłem się do Michała, dzięki !! :)

Edytowane przez leewang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał naprawdę jest bardzo dobrym mechanikiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli ktoś z Was lub znajomych jest na kupnie auta to sprzedaję Paska, proszę poczytać aukcję, wszystko co tam jest napisane jest prawdą. Takich rodzynków już jest mało.  W sobote był chłopaczek z Nowego Sącza. Dawał 16k, nie doszliśmy do porozumienia. Minimalna cena to 16.500zł.

http://allegro.pl/passat-b5-fl-1-9tdi-doinwestowany-idealny-iwl-i6773451185.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałeś już ogłoszenie prawie 2 tygodnie temu. Jakby ktoś z forum chciał kupić 15-letnie auto za 16,5 tysiąca to zapewne by się do tej pory odezwał.
A tym "chłopaczkiem z Nowego Sącza" się żalisz czy chwalisz? Bo moim skromnym zdaniem drugiego takiego co kupe kasy na stół wykładał dłuuugo nie znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nex napisał:

Panowie, jeżeli ktoś z Was lub znajomych jest na kupnie auta to sprzedaję Paska, proszę poczytać aukcję, wszystko co tam jest napisane jest prawdą. Takich rodzynków już jest mało.  W sobote był chłopaczek z Nowego Sącza. Dawał 16k, nie doszliśmy do porozumienia. Minimalna cena to 16.500zł.

http://allegro.pl/passat-b5-fl-1-9tdi-doinwestowany-idealny-iwl-i6773451185.html

trzeba bylo brać 16k jak dawali.

Fajnie utrzymane wierzę ze perełka ale rocznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jeszcze że o 100pln się nie dogadaliscie. Myslisz że teraz kolo przyjedzie bo dozbiera? Pójdzie do Mirka handlarza i weźmie za 12k podobna i za resztę zrobi w niej co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to powiedzenie że "chytry dwa razy traci"... Moim zdaniem 16k za 15-letnie auto to cena tak dobra, że aż pozazdrościć. A to że się jej nie przyjęło, bo "minimalnie 16,5" jest szczytem - sami sobie dopiszcie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transitpower - na takie auto musi być konkretny klient, jak się trafi to się sprzeda i za 17, jak się nie trafi to się będzie jeździć dalej. Nie oddam auta tanio (dla mnie 16 to mało) bo wiem co mam. A Mirek handlarz prawdę Ci powie.

Niepotrzebna dyskusja, rzuciłem tylko temat bo auto warte uwagi, a nie potrzebuje rzeczoznawcy do określania jego wartości. Według ubezpieczyciela jest wart 12, więc mam go za tyle sprzedać rozumiem. Po to się o auto dba, żeby później za niego wziąć pieniądze.

Proszę nie narzucaj mi, że jestem nienormalny bo nie wziąłem 16. Mirek może by się z tych pieniędzy cieszył, dla mnie jest wart więcej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...