Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, LukiKRK napisał:

Nie no nie mój ale szkoda Audi...

Tapniete z SGS7
 

bo chetnie przymierzyłbym te moteci :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To zwykle oemsy :) Ale fajnie leżą...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

a myslalem ze moteci 

mysle o tego typu kole do siebie

Opublikowano

To zwykle oemsy :) Ale fajnie leżą...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Idźże idźże :P

Dzis sie przejade na 29 listopada, moze znajde cos senswnego.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
:hi: Całe miasto dziś zakorkowane

Nie wiem co się odjaniepawla dzisiaj..[emoji35]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pierwszy deszcz, pierwszy snieg itp... zawsze sajgon się robi jak sie warunki na drodze zmieniają, ludzie nic nie widzą i nie wiedzą co się dzieje na drodze. 

Opublikowano
4 godziny temu, LukiKRK napisał:

 


E gdzie tam. Złymi ulicami jeździsz emoji14.png

Tapniete z SGS7
 

Dzisiaj jadąc do pracy, gdzie bym nie próbował objechać to wszystko stało... dobrze że bus pasy są :decayed:

Opublikowano

Witam,

dziś z okolic Olszy II (między domkami na Castoramą) zniknęło moje Audi A4 B8, 2012r. Avant, przednia szyba z innym rocznikiem, czarna, bez chromu, na 16" 10 ramiennych od Audi, z przodu nowe pirellki p7, z tyłu stare, ktokolwiek widział proszę o kontakt!  

Opublikowano
Idźże idźże [emoji14]
Dzis sie przejade na 29 listopada, moze znajde cos senswnego.


Chodziło mi o to, że gość wystawia błotnik od Audi 80 B4 a opisuje jako A4 B5... Jak mu napisałem, że się pomylił, to odpisał "panie 100% A4 98 rok"... Widocznie wie lepiej, choć różnicę w błotnikach widać na pierwszy rzut oka...
Opublikowano
Witam,
dziś z okolic Olszy II (między domkami na Castoramą) zniknęło moje Audi A4 B8, 2012r. Avant, przednia szyba z innym rocznikiem, czarna, bez chromu, na 16" 10 ramiennych od Audi, z przodu nowe pirellki p7, z tyłu stare, ktokolwiek widział proszę o kontakt!  


Współczuję. Wrzuć na fejsa a4 klubu że zdjęciem. Fb ma większy zasięg.

Tapniete z SGS7

Opublikowano
4 godziny temu, xey napisał:

Witam,

dziś z okolic Olszy II (między domkami na Castoramą) zniknęło moje Audi A4 B8, 2012r. Avant, przednia szyba z innym rocznikiem, czarna, bez chromu, na 16" 10 ramiennych od Audi, z przodu nowe pirellki p7, z tyłu stare, ktokolwiek widział proszę o kontakt!  

wspolczuje, ale wydaje mi sie, ze lepiej by bylo jakbys wrzucil zdjecia, numery rej, niz opisywal opony...

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Kolor podałem, czarny, nr rej już na pewno nie aktualne - KR 6M051, więc podałem jedyne cechy charakterystyczne auto niczym nie wyróżniające się, jak a4 w avancie po lifcie wygląda każdy tu chyba wie..

Opublikowano

Moze sie znajdzie. Moj po miesiacu w Gliwicach odzyskali... Wprawdzie niekompletny, ale zawsze.

Opublikowano
Teraz, Wurger napisał:

Moze sie znajdzie. Moj po miesiacu w Gliwicach odzyskali... Wprawdzie niekompletny, ale zawsze.

i w sumie na dobre wyszlo, ze ja zwineli :decayed:

Opublikowano

W sumie tak. Ale co sie naw*%@*@alem to moje...

Opublikowano
Kolor podałem, czarny, nr rej już na pewno nie aktualne - KR 6M051, więc podałem jedyne cechy charakterystyczne auto niczym nie wyróżniające się, jak a4 w avancie po lifcie wygląda każdy tu chyba wie..

Dzis byłem w pracy wiec znam temat , szczerze współczuje :/
Zawartość dodana 2 minutes later
Moze sie znajdzie. Moj po miesiacu w Gliwicach odzyskali... Wprawdzie niekompletny, ale zawsze.

Wiesz wurger ze miales dużo szczęścia
Opublikowano
  • Autor

ale ze zaddnej odcinki nie było ze zajumali ?

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.