Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj dziękuje za podpowiedzi ,mam taki za 500 zł nowy i zastanawiam się czy warto ,wymienić,ja mam 6300 i jestem bardzo zadowolony.Używam tylko do odbierania i zdjęć :)

z 6300 warto zamienić jak chcesz używać do czegoś więcej bo nie powiem bajerów to E51 ma od ch.

Jak do zdjęc i odbierania to zostan przy tym co masz.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj dziękuje za podpowiedzi ,mam taki za 500 zł nowy i zastanawiam się czy warto ,wymienić,ja mam 6300 i jestem bardzo zadowolony.Używam tylko do odbierania i zdjęć :)

z 6300 warto zamienić jak chcesz używać do czegoś więcej bo nie powiem bajerów to E51 ma od ch.

Jak do zdjęc i odbierania to zostan przy tym co masz.

i chyba tak zrobię :notworthy:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 12:13_________________________________________________Kto z Was koledzy zrobi logi Kepasie :gwizdanie:

Opublikowano

Siemacie krakowiaki . Czy miał ktoś z was doczynienia z firmą ECI Serwis . :>

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 12:33_________________________________________________

Siemacie krakowiaki . Czy miał ktoś z was doczynienia z firmą ECI Serwis . :>

Ja nie

Opublikowano
  • Autor

Siemacie krakowiaki . Czy miał ktoś z was doczynienia z firmą ECI Serwis . :>

a co to takiego bo nie chce mi się grzebac w necie :gwizdanie:

Opublikowano

Bierzesz samochód w lesing a oni ci zlecają robote

Opublikowano
  • Autor

Bierzesz samochód w lesing a oni ci zlecają robote

hmmm nie znam ich :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Tak Ty :naughty:

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Tak Ty :naughty:

dziwne , przecież się nie widzieliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Tak Ty :naughty:

dziwne , przecież się nie widzieliśmy :gwizdanie:

zboki :decayed:

Opublikowano

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Tak Ty :naughty:

dziwne , przecież się nie widzieliśmy :gwizdanie:

:mysli:

Trzeniu jak zdrówko :mysli: zaraziłes mnie :evil:

ja? :mysli:

Tak Ty :naughty:

dziwne , przecież się nie widzieliśmy :gwizdanie:

zboki :decayed:

od razu :naughty:

Opublikowano

znacie to :naughty:

Stefan, ruchałeś kiedyś pedała ?

- No bezpośrednio to nie

- Jak to ?

- Ruchałem kolesia który ruchał pedała...

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

znacie to :naughty:

Stefan, ruchałeś kiedyś pedała ?

- No bezpośrednio to nie

- Jak to ?

- Ruchałem kolesia który ruchał pedała...

:polew: :polew:

Opublikowano

znacie to :naughty:

Stefan, ruchałeś kiedyś pedała ?

- No bezpośrednio to nie

- Jak to ?

- Ruchałem kolesia który ruchał pedała...

Żebyś Ty klucze dorabiał tak jak opowiadasz kawały :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znacie to :naughty:

Stefan, ruchałeś kiedyś pedała ?

- No bezpośrednio to nie

- Jak to ?

- Ruchałem kolesia który ruchał pedała...

Żebyś Ty klucze dorabiał tak jak opowiadasz kawały :polew: :polew: :polew:

:naughty:

Opublikowano

znacie to :naughty:

Stefan, ruchałeś kiedyś pedała ?

- No bezpośrednio to nie

- Jak to ?

- Ruchałem kolesia który ruchał pedała...

Żebyś Ty klucze dorabiał tak jak opowiadasz kawały :polew: :polew: :polew:

:spam::offtopic::ot:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

oberwoało Ci sie Wichajsterku :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.