Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi:

mam wiadomości dla Ciebie :gwizdanie: podobno pasuja same środki od passata :mysli:

Opublikowano

t

Siemano :hi:

mam wiadomości dla Ciebie :gwizdanie: podobno pasuja same środki od passata :mysli:

jak to od pasata :mysli: masz na mysli te pokrętła od zamykania kratki co sie swiecą ????

Opublikowano

:hi: dzieńdoberek ,

Opublikowano

:hi: dzieńdoberek ,

czesc :)

Opublikowano

Dzień dobry sparmerom :naughty:

co powiecie o noki E51 :mysli:

Ja mam ten telefon. Jest GUT, bateria trzyma 2 dni, przy wilelkich wiatrach 3dni wiec nie wiem skad wymysliliscie 9 dni. Ma wszystko to co potrzeba, aparat w dzien robi zdjecia nawet nawet, noc tragedia, moim zdaniem na chwile obecna jeden z sensowniejszych telefonow na rynku.

Opublikowano

e51 to dobry telefon, ma to co powinien miec telefon nie jest jakis super wypasiony i nie jest golasem

Opublikowano

A może ktoś chce 6300, nowiutki :naughty:

Opublikowano

Dzień dobry sparmerom :naughty:

co powiecie o noki E51 :mysli:

Ja mam ten telefon. Jest GUT, bateria trzyma 2 dni, przy wilelkich wiatrach 3dni wiec nie wiem skad wymysliliscie 9 dni. Ma wszystko to co potrzeba, aparat w dzien robi zdjecia nawet nawet, noc tragedia, moim zdaniem na chwile obecna jeden z sensowniejszych telefonow na rynku.

Czas czuwania producent podaje 13 dni :polew:

Zalezy jak kto uzywa telefonu i do czego ?? Tutaj cytat:

"W zależności on technologii dostępu radiowego, ustawień sieci i sposobu użytkowania występują różnice w czasie działania."

Za duzo gadacie to Wam bateryjki padaja, ja uzywam firmowki, wiec moze dlatego zadziej laduje :polew:

http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-e51/cechy-i-funkcje

Cuber a jak Tobie w N95 bateria trzyma ?? Ja czasem przez 2-3 dni mam full a potem w pol dnia leca mi wszystkie kreski :( Tez tak masz ?? Fakt faktem, ze najwiecej zzera Garmin :gwizdanie:

Dobra panowie robota sie skonczyla, lece do domku cos chlapnac i w fifke pociupac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś chce 6300, nowiutki :naughty:

po ile ? slidy ?

Bruno moja N95 wytrzymuje max cały dzien ale Ja dosć dużo rozmawiam :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/13409/kobiety[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________

A może ktoś chce 6300, nowiutki :naughty:

po ile ? slidy ?

300 zeta i jest Twój :gwizdanie: Jakie slidy :mysli:

Opublikowano

za tą cene to i ja sie zastanawiam a masz tylko jeden?

Opublikowano
  • Autor

Jarko jaki kolor ? kurde pomyliło mi sie z 6500 Sliderem :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 16:17_________________________________________________Boseron , Siemian , Kerczi i kto jeszcze chce..... to jak idziemy dzisiaj gdzies na drinka ?

Opublikowano

no idziemy, tak sie składa ze moja kobietkę odstawiam do mamusi więc :drunk: tylko o której i gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

no idziemy, tak sie składa ze moja kobietkę odstawiam do mamusi więc :drunk: tylko o której i gdzie ?

tyrkne do ciebie to sie zgadamy :gwizdanie:

Kazik ok 20-30 :naughty:

Opublikowano

za tą cene to i ja sie zastanawiam a masz tylko jeden?

Jeden tylko. Myślcie, bo jak coś to na allegro idzie - później dam foty.

Aha, ma sima w orange.

Mam jeszcze coś takiego :naughty:

http://images.google.com/images?hl=pl&client=opera&rls=pl&hs=xji&q=LG+ku+990&lr=lang_pl&um=1&ie=UTF-8&sa=X&oi=image_result_group&resnum=4&ct=title[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 16:22_________________________________________________czarny

Opublikowano

no idziemy, tak sie składa ze moja kobietkę odstawiam do mamusi więc :drunk: tylko o której i gdzie ?

Kazik ok 20-30 :naughty:

tyrkne do ciebie to sie zgadamy :gwizdanie:

ok :good:

Opublikowano

Boseron , Siemian , Kerczi i kto jeszcze chce..... to jak idziemy dzisiaj gdzies na drinka ?

Ja proponuje jutro gdzieś wyjść :naughty:

Opublikowano

jutro mozna poprawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro to będzie futro :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.