Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i ja zglosilbym to na policje...niech sie tym zajma...

to nie dla policji, mozna z oskarżenia prywatnego na drodze cywilno-prawnej , sprzedający nie musiał znac faktycznego stanu pojazdu jezeli nie jest jego pierwszym włascicelem, a w ostateczności kupujący moze odstąpić od umowy jezeli znajdzie dowody na wypadkowośc pojazdu i zwrócić pojazd,

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i ja zglosilbym to na policje...niech sie tym zajma...

to nie dla policji, mozna z oskarżenia prywatnego na drodze cywilno-prawnej , sprzedający nie musiał znac faktycznego stanu pojazdu jezeli nie jest jego pierwszym włascicelem, a w ostateczności kupujący moze odstąpić od umowy jezeli znajdzie dowody na wypadkowośc pojazdu i zwrócić pojazd,

wiedziałem że Inspektor Gadzet wpadnie :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 00:05_________________________________________________Sokół masz info http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=88253

może ktoś będzie chciał skorzystać?

Opublikowano

dlatego nie będe nigdy kupował używanych aut w Polsce... chyba że będe znał importera osobiście

Opublikowano

jak tam na piłeczce Panowie jaki wynik? przód czy tył?

Opublikowano
  • Autor

jak tam na piłeczce Panowie jaki wynik? przód czy tył?

remisowo :decayed:

Opublikowano

dyplomatyczna odpowiedz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dyplomatyczna odpowiedz :mysli:

hmmm no powaznie był remis :gwizdanie:

Opublikowano

Remisowo remisowo ale kosci skrzypiały :good:Ja jutro bede mial dramat z zakwasami,ale powiem szczerze że warto było :)

p.s.Cuber wchodze a żona sie mnie pyta czy na trawie gralismy i patrzy na dres caly z błota :polew: Dawaj 5 zeta na Ariel :naughty:

Opublikowano
  • Autor

p.s.Cuber wchodze a żona sie mnie pyta czy na trawie gralismy i patrzy na dres caly z błota :polew: Dawaj 5 zeta na Ariel

hahahah przyniose Ci na następne granie OMO :naughty:

Opublikowano

padłem , nara Pany :hi:

Opublikowano
  • Autor

padłem , nara Pany :hi:

3m sie :hi:

Opublikowano

padłem , nara Pany :hi:

cienias :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

cienias :gwizdanie:

hhahhaha a Ty nie mozesz spać ??

Opublikowano

cienias :gwizdanie:

hhahhaha a Ty nie mozesz spać ??

i kto to mowi IV :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmmm no Ja zaraz spadam w kimono :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm no Ja zaraz spadam w kimono :gwizdanie:

:hi:

:)

Opublikowano

Co tu się dzieje :hi: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 08:31_________________________________________________

kurcze następnym razem też bym się wybrał na piłeczke...

Trzeba troche zbijać wage :naughty: :naughty: :naughty:

A z innej beczki... kolega mi podesłał te linki

apropos polskich ogłoszeń i aut bezwypadkowych

Najpierw otwórz sobie to: http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg

a potem te trzy<lol>

http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/2210/c75650181il5.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/8577/c75650183co7.jpg

pozdrawiam

nie takie rzeczy widziałem :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 08:32_________________________________________________http://wp.tv/i,O-krok-od-smierci,mid,235082,klip.html?ticaid=575e1

Opublikowano

jak tam na piłeczce Panowie jaki wynik? przód czy tył?

remisowo :decayed:

jak byś pernamentnie nie stał z przodu czekając na podanie to wynik byłby korzystny :decayed:

Opublikowano

:hi:

Siema wszystkim, jeszcze dzis i jutro i weekend :drunk:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza zapanowała ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.