Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehehe, nie nie to nie ja zasluzylem na to miano.. :gwizdanie: :tongue4:

Ale zaraz się dorobisz :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko ale nie tu.. :wink4:

Opublikowano

Tak, tylko w newbie się nic teraz nie dzieje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, tylko w newbie się nic teraz nie dzieje :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Niegrzeczne to Newbie.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Niegrzeczne to Newbie.. :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Niegrzeczne to Newbie.. :cool1:

Taa, Wszyscy lubią newbie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra chopy , ide w spac bo padam juz :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

Wszyscy sa uprzejmi i sie ladnie witaja.. :naughty:

Opublikowano

Dobra chopy , ide w spac bo padam juz :gwizdanie: :hi:

Czekaj to Ci coś zaraz do moderacji podeślę :naughty:

Opublikowano

widze że wieczorek był owocny pod względem ilości wypowiedzi. Ja własnie wróciłem z obiadku w Szafranowym Dworze w Czeladzi, polecam bardzo dobre jedzonko i czynne 24h. Polecam też Karczme BIDA w Olkuszu. Tam żureczek pierwsza klasa.

A teraz spadam kimać...

Opublikowano

dobra łosiu :wink4: przecież mówiłem że nie wrzucę na forum :tongue4:

:hi: Witam, :radocha: juz piatek, jeszcze 7,5h i weekend :drinks:

Trzeniek, obiecales PABLO-wi, ze nie wrzucisz na forum, ale na GG albo emila mozesz przeslac :polew:

Cuber gratki tytulu megaspamera :polew: I kolejny powod do picia jest...

A teraz dzial techniczny:

Wczoraj wymienilem ta przetwornice felerna, a blad o przepalonej zarowce dalej sie wyswietla :mysli:

Przynajmniej narazie mi nie zgasla w trasie tak jak ostatnio to robila, wredna...

Kable lepiej jest polutowac i w koszulki termokurczliwe, czy wystarczy w kostke wsadzic ??

Opublikowano

Dzień dobry sparmerom :naughty:

co powiecie o noki E51 :mysli:

Opublikowano

Czesc Robert :hi:

To zalezy do czego Ci jest tel potrzebny ?? Ja swojego uzywam chyba do wszystkiego... nie ma tylko koncowki do lodow :polew:

Co do e51 to jak dla mnie ma malo pamieci wbudowanej, ale karta jakies :mysli: 8GB wszystko zalatwia :decayed:

Nie uzywalem jej osobiscie bo mam swoja N95 i jestem z niej bardzo zadowolony...

Fotki w dzien wychodza podobno GIT, ale w nocy daje sie we znaki brak lampy :thumbdown:

Plusem jest bateria, z tego co mi wiadomo 9 dni trzyma...

Ale jesli sie za nia rozgladasz to to wszystko pewnie wiesz :gwizdanie:

Opublikowano
Witam

co powiecie o noki E51 :mysli:

Wąski. dobry fon ja mam poprzedniczkę to trochę softa ma wolnego ale słyszałem że w E51 poprawili ale do dzwonienia i obsługowo rewelka bateria nie padnie Ci po jednym dniu.

Opublikowano

Dzień dobry sparmerom :naughty:

co powiecie o noki E51 :mysli:

posiadam taka, jest bardzo poręczna

Czesc Robert :hi:

To zalezy do czego Ci jest tel potrzebny ?? Ja swojego uzywam chyba do wszystkiego... nie ma tylko koncowki do lodow :polew:

Co do e51 to jak dla mnie ma malo pamieci wbudowanej, ale karta jakies :mysli: 8GB wszystko zalatwia :decayed:

Nie uzywalem jej osobiscie bo mam swoja N95 i jestem z niej bardzo zadowolony...

Fotki w dzien wychodza podobno GIT, ale w nocy daje sie we znaki brak lampy :thumbdown:

Plusem jest bateria, z tego co mi wiadomo 9 dni trzyma...

Ale jesli sie za nia rozgladasz to to wszystko pewnie wiesz :gwizdanie:

mało pamięci? 130Mb to twoim zdaniem mało? nie wiele tel ma taka pamięc wewnetrzna.

Co do baterii to ktoś Ci bzdur naopowiadał :). 3-4 dni przy urzytkowaniu standardowym. 9 dni to moze na czuwaniu potrzyma wyłączana na noc :decayed:

Opublikowano

130 MB to malo, ja mam 8GB i mi zaczyna brakowac a boli mnie to, ze nie moge sobie karty wrzucic :wallbash:

Wrzucasz 1 film jakis przyrodniczy :decayed: i masz 100MB w plecy :(

3-4 dni to itak duzo, moja N95 tyle nie da rady jak jej ostro uzywam :(

A wypowiedz sie NEX jak tam z aparatem? Jestes z niego zadowolony ??

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 09:40_________________________________________________Co z tym turniejem FIFY 09 ??

Wczoraj sobie zainstalowalem i ostro trenuje a Wy ??

Opublikowano

A wypowiedz sie NEX jak tam z aparatem? Jestes z niego zadowolony ??

jest beznadziejny. Nie ma funkcji balansu ręcznego itp. To nie jest telefon robiony pod tym kątem

Opublikowano
  • Autor

Nokia N95 8 GB :good:

Siemasz Wszystkim spamerom :hi:

Opublikowano

Oj dziękuje za podpowiedzi ,mam taki za 500 zł nowy i zastanawiam się czy warto ,wymienić,ja mam 6300 i jestem bardzo zadowolony.Używam tylko do odbierania i zdjęć :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.