Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber obrzałowałeś mi te dystanse :evil:

Opublikowano
  • Autor

Cuber obrzałowałeś mi te dystanse :evil:

:naughty:
Opublikowano

Cuber obrzałowałeś mi te dystanse :evil:

:naughty:

za***iście kosztowne :evil:

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm tzn ? :mysli:

Opublikowano

TrueOgre i Trzeniu dziękuje za nie zapowiedzianą wizyte :naughty::wink4::hi:

spox :decayed: ale klucz nie działa :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 15:15_________________________________________________

TrueOgre i Trzeniu dziękuje za nie zapowiedzianą wizyte :naughty::wink4::hi:

a podobno pracują ostro :polew:

chwila odpoczynku też się należy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jest ktoś chętny pokopac dzisiaj w piłkę o 21-szej na Wielickiej ?

Opublikowano

Panowie jest ktoś chętny pokopac dzisiaj w piłkę o 21-szej na Wielickiej ?

szkoda ze pracuje bo napewno bym pokopał, sprzęt juz zakupiłem :) dokopcie im

Opublikowano

Panowie jest ktoś chętny pokopac dzisiaj w piłkę o 21-szej na Wielickiej ?

szkoda ze pracuje bo napewno bym pokopał, sprzęt juz zakupiłem :) dokopcie im

widać jak pracujesz :naughty:

Opublikowano

Panowie jest ktoś chętny pokopac dzisiaj w piłkę o 21-szej na Wielickiej ?

szkoda ze pracuje bo napewno bym pokopał, sprzęt juz zakupiłem :) dokopcie im

widać jak pracujesz :naughty:

jaka płaca taka praca :decayed:

Opublikowano

Szukam takiego jednego zielonego szydercy ... nie widzieliście go ? :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

Szukam takiego jednego zielonego szydercy ... nie widzieliście go ? :kox::naughty::tongue4:

podejrzewam ze gra właśnie w piłke...... to znaczy stoi z przodu i czeka na podanie :decayed:

Opublikowano

Szukam takiego jednego zielonego szydercy ... nie widzieliście go ? :kox::naughty::tongue4:

podejrzewam ze gra właśnie w piłke...... to znaczy stoi z przodu i czeka na podanie :decayed:

Na spalonym ?? :polew: A sedzia gdzie ??

Opublikowano

TrueOgre i Trzeniu dziękuje za nie zapowiedzianą wizyte :naughty::wink4::hi:

Spoko, miło było poznać live :decayed:
Opublikowano

Szukam takiego jednego zielonego szydercy ... nie widzieliście go ? :kox::naughty::tongue4:

podejrzewam ze gra właśnie w piłke...... to znaczy stoi z przodu i czeka na podanie :decayed:

buaahhah

Opublikowano

kurcze następnym razem też bym się wybrał na piłeczke...

Trzeba troche zbijać wage :naughty: :naughty: :naughty:

A z innej beczki... kolega mi podesłał te linki

apropos polskich ogłoszeń i aut bezwypadkowych

Najpierw otwórz sobie to: http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg

a potem te trzy<lol>

http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/2210/c75650181il5.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/8577/c75650183co7.jpg

pozdrawiam

Opublikowano

no i ja zglosilbym to na policje...niech sie tym zajma...

Opublikowano
  • Autor

Sieman kox to co wkleiłes ale niestety Polska rzeczywistość :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.