Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: Themon , nie łam się.... flaszka będzie czekała...tylko sam po nią sięgasz bo wpuszczam piranie :tongue4:

w takim razie bede siegal zlamana reka :>

taaaa , i se kurfa rybki zęby na śrubach połamią :polew: :polew: :polew: :polew: noł łej :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: Themon , nie łam się.... flaszka będzie czekała...tylko sam po nią sięgasz bo wpuszczam piranie :tongue4:

w takim razie bede siegal zlamana reka :>

taaaa , i se kurfa rybki zęby na śrubach połamią :polew: :polew: :polew: :polew: noł łej :tongue4:

:polew:

no to wypijemy ich zdrowie :)

Opublikowano

:polew: Themon , nie łam się.... flaszka będzie czekała...tylko sam po nią sięgasz bo wpuszczam piranie :tongue4:

w takim razie bede siegal zlamana reka :>

taaaa , i se kurfa rybki zęby na śrubach połamią :polew: :polew: :polew: :polew: noł łej :tongue4:

:polew:

no to wypijemy ich zdrowie :)

a to jak nabardziej , chcąc nie chcąc znowu jest okazja do picia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hey Panowie, zakladal ktos u siebie albo u kogos spryski na reflektory ??

Moze jest jakis zaklad w Kraq co sie tym zajmuje ??

Myslalem o czyms takim... czy to dobry wybor ??

Czy cos jeszcze potrzebuje do tego kompleciku ??

Chcialbym zrobic spryski lamp niezalezne od spryskow szyby jesli to mozliwe :decayed:

Opublikowano

ale Polacy zpier.... ostatni rzut wolny , grałem 8 lat w piłke ręczną zawodowo więc wiem o czym mówie

a gdzie grałeś ?

grałem w Hutniku Kraków[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________Trzeniu a nie myślałeś o rybach paletkach według mnie wyglądają najbardziej egzotycznie tylko nie wiem czy mozna je łączyć z innymi rybami :mysli:

Opublikowano

ale Polacy zpier.... ostatni rzut wolny , grałem 8 lat w piłke ręczną zawodowo więc wiem o czym mówie

a gdzie grałeś ?

grałem w Hutniku Kraków

Za czasów Szmala, Kierczaka :?:

Opublikowano

Łukasz , one są ponoć bardzo trudne w hodowli i padają jak muchy jeśli nie masz non stop odpowiedniej twardości wody , temperatury , ph i wielu innych czynników.

Opublikowano

Hey Panowie, zakladal ktos u siebie albo u kogos spryski na reflektory ??

Moze jest jakis zaklad w Kraq co sie tym zajmuje ??

Myslalem o czyms takim... czy to dobry wybor ??

Czy cos jeszcze potrzebuje do tego kompleciku ??

Chcialbym zrobic spryski lamp niezalezne od spryskow szyby jesli to mozliwe :decayed:

po cholere Ci, jak chcesz to załóż zaslepki i tyle

na Twoim miejscu zaczał bym od doprowadzenia samochodu do porządku mechanicznego, potem chip bo troche muli :decayed:

Opublikowano

moim trenerem był Waldemar Gramej i Gąsiarczyk

Opublikowano

moim trenerem był Waldemar Gramej i Gąsiarczyk

A masz może brata Tomka :mysli:

Opublikowano

wreszcie strona nie zamula...

Panowie , czy coś takiego może być razem? coś jeszcze można dodać czy będzie za dużo?

Akwarium 200 litrów

Ryby:

20x neon innesa

8x brzanki różowe

4x pielęgnica ramireza

1x kiryśnik czarnoplamy

1x zbrojnik niebieski

2x bocja wspaniała

Trzeniu jedno centymetrowa ryba powinna miec 1 lit wody, wez pod uwage ze ryby rosna.

co do kirysnika, zbroinik to musisz miec min 2szt, wszystkie ryby zaleca sie hodowac w parach, oprocz bojownika

Opublikowano

arson , ale w większości te ryby mają po 1-2cm więc jeszcze wp***u luzu :cool1:

Opublikowano

arson , ale w większości te ryby mają po 1-2cm więc jeszcze wp***u luzu :cool1:

kup jak najmniejsze bo najszybciej sie zaklimatyzują,

1-2cm mają teraz a weź pod uwagę że urosną do romiarów 5-10cm a nawet więcej

Opublikowano

neonki 5 cm? :mysli: dobra, to ide dalej czytać o rybkach :decayed:

Opublikowano

Do tych rybek na pewno nie polecam neonków. Szybko znikną.

Opublikowano

neonki 5 cm? :mysli: dobra, to ide dalej czytać o rybkach :decayed:

Neon Innesa, bystrzyk neonowy (Paracheirodon innesi syn. Hyphessobrycon innesi) – słodkowodna ryba z rodziny kąsaczowatych.

Opis:

Pochodzenie: dorzecze Amazonki, wschodnie Peru.

Rozmiary: długość 3-5 cm

Wygląd: niewielka rybka z charakterystycznym 'neonowym' pasem wzdłuż górnej części ciała, kończącym się przed płetwą ogonową. Od połowy długości ciała do nasady płetwy - jaskrawoczerwone.

Dymorfizm płciowy: Samice są większe i posiadają bardziej zaokrąglony brzuch.

Opublikowano

dobra ja spadam oglądać film na dvd "ślady zbrodni" podobno dobry, po filmie napisze recenzje

Opublikowano

Do jutra, spadam do wyra :hi:

Opublikowano

kurcze człowiek nie śledzi tematu przez 2 dni i czuje się jakby wszedł na forum akwariowe

Opublikowano
  • Autor

ufff i sie odmuliło forum wreszcie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.