Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
35 minut temu, KERCZI napisał:

 

 


Zawsze to lepsze niż moonlight shadow atramentowy wpadający w fioletowy z poświatą nardo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

nie no bez dwóch zdań lepszy jest brązowy bo od razu wiadomo że to ani fiolet ani atrament ani nardo ale...

jednak szkoda , że nie czarny  :wstydliwy:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę Fantomas ze pamięć masz dobrą [emoji4] Cubra już zostawmy w spokoju bo i tak ma chłopak za swoje. Zawsze miał auto jakiego nikt nie miał, a tu nagle tyle nowych sztosów na forum. Grubo się teraz zastanawiam z czym wypali [emoji6]

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, -RamzeS- napisał:

Widzę Fantomas ze pamięć masz dobrą emoji4.png Cubra już zostawmy w spokoju bo i tak ma chłopak za swoje. Zawsze miał auto jakiego nikt nie miał, a tu nagle tyle nowych sztosów na forum. Grubo się teraz zastanawiam z czym wypali emoji6.png

Ja hmmmm szukam cały czas SKODA RAPID w wersji RS :) 

Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 12:48, FANTOMAS napisał:

nie no bez dwóch zdań lepszy jest brązowy bo od razu wiadomo że to ani fiolet ani atrament ani nardo ale...

jednak szkoda , że nie czarny  :wstydliwy:

:grin:

Powitać :hi:

Opublikowano
W dniu 23.02.2018 o 07:59, Radekst napisał:

Dzieki chlopaki! :friends:

Ladnie lezalo to kolo na B8. Musze sobie zrobic jakis VT zeby miec poglad jak to bedzie u mnie wygladac.

Radziu 20 cali w b7 szacun.

Gwinta pakujesz aby nie tarło?

Opublikowano

Ja mam 19 cali w B7 S line i czasem ociera na wybojach, komfortu nie ma, ale jest lans ha,ha.

 

Opublikowano
58 minut temu, D4NTE napisał:

Radziu 20 cali w b7 szacun.

Gwinta pakujesz aby nie tarło?

och*jales? :decayed:

Zadnych gwintow i 20 cali, 18-stka styknie. :P

Ostatecznie 19", ale niechetnie, najpierw musialbym zobaczyc czy nie bedzie pokracznie na takim kole wygladac.

Opublikowano
50 minut temu, Radekst napisał:

och*jales? :decayed:

Zadnych gwintow i 20 cali, 18-stka styknie. :P

Ostatecznie 19", ale niechetnie, najpierw musialbym zobaczyc czy nie bedzie pokracznie na takim kole wygladac.

ten wzór ori w 18 nie wychodził:wink:

Opublikowano

Jo mam fajne 18”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

c747b51ac89678fa3b97a00958c34829.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano
3 godziny temu, D4NTE napisał:

ten wzór ori w 18 nie wychodził:wink:

Tak myslalem bo wlasnie nie znalazlem 18-stek. W takim razie na tej B8 tez mial podjebki.

Podobaja mi sie jeszcze Pompei.

Opublikowano
3 godziny temu, KERCZI napisał:

Jo mam fajne 18”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

d*py nie urywaja :P

Opublikowano
d*py nie urywaja [emoji14]



NO to raczej klasyka...ale tamte które pokazałeś na b8 imho do B8 pasują jak pies do jeża a co dopiero do b7


Nie jestem zwolennikiem zakładania felg z nowszych modeli do starszych ale to w końcu Tobie ma się podobać...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
18 minut temu, Radekst napisał:

Tak myslalem bo wlasnie nie znalazlem 18-stek. W takim razie na tej B8 tez mial podjebki.

Podobaja mi sie jeszcze Pompei.

miałem Ci od razu pisać że te na foto to nie ori :wink:

Gdybyś chciał mam 18 z A5 na sell :jerk:

644308203_4_1000x700_felgi-audi-a4-a5-85

Ja się zastanawiam nad takimi 19 :slina:

s-l1600.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Noo i od razu lepiej, takie to mnie sie podobaja :thumbup:

Te 18 to dokladnie te ze zdjecia? Czy to jakies foto pogladowe? Napisz mi cene i czy z gumami.

A 19" pikne :slina: ale cena pewnie kosmos..

Opublikowano
24 minuty temu, Radekst napisał:

Noo i od razu lepiej, takie to mnie sie podobaja :thumbup:

Te 18 to dokladnie te ze zdjecia? Czy to jakies foto pogladowe? Napisz mi cene i czy z gumami.

A 19" pikne :slina: ale cena pewnie kosmos..

Tak to są te ze zdjęcia 8,5j et 29. Opony są na nich 245/40 (nie wiem czy aby nie za szerokie do Ciebie)

cena za 19 jest wysoka dlatego się mocno zastanawiam :wink:

Napisz na pw propozycje ile byś za nie dał:jerk:

Opublikowano

Odpada, bedzie trzec.

Opublikowano

D4NTE ile sobie cenisz te 18tki?

Opublikowano
1 minutę temu, ucho.77 napisał:

D4NTE ile sobie cenisz te 18tki?

Czekam na propozycje na PW:wink:

Opublikowano
5 minut temu, Radekst napisał:

Odpada, bedzie trzec.

Jak Ci się spodobają to najwyżej weźmiesz sobie bez opon

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.