Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek pytałeś co mam w halogenach
to są te żarówki h8
25afe33e4fd382707387895726008bba.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Widzieli ? 

 

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano

Pany odstąpię LEASING na A8 :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

Piękna... grill super duży szkoda tylko że te 2 czujniki psują jego wygląd. No i chwała że nie połączyli świateł z tylu jak w A7. A jak myślicie wydech w S i RS będzie normalny ? :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wygląda za***iście :kox: grill trochę zeszpecili, ale za to będą mieli co zmienić w lifcie :decayed:

Opublikowano

image.png

ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
Pany odstąpię LEASING na A8 :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Ej Karol ale sam mówiłeś , że to wina naklejki była a nie że się już ałosiem zaczyna pindolić. Może jeszcze przemyśl sprawę po co od razu takie emocje. Usiądź dziesięć razy głęboki wdech i wydech miałeś 2.0TDI i tak nie panikowałeś ;)
Opublikowano
image.thumb.png.273609f12d074fb307aa7c7beed2ef5a.png
ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:
No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu.
Opublikowano

TOMEK to nie kwestia pazerności tylko wymogów po*banej ekologii —-fujarki maja być w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano
21 minut temu, FANTOMAS napisał:
Godzinę temu, D4NTE napisał:
image.thumb.png.273609f12d074fb307aa7c7beed2ef5a.png
ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:

No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu.

W tylu kampaniach co są i wszędzie obdarowywują elity grubymi furami to trzeba gdzieś kogoś rąbać na kasę... to uderza w klienta indywidualnego - niestety. Z roku na rok tracąc tym klientów.

Opublikowano
1 godzinę temu, KERCZI napisał:

TOMEK to nie kwestia pazerności tylko wymogów po*banej ekologii —-fujarki maja być w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

tzn. co przykładowo kupisz takie 3,0 TDI na full wypasie i dadzą ci takie imitacje bo musi kopcić w ziemię bo mniej to wpływa na środowisko ?
(jakby to coś naprawdę dawało) :doh:

Opublikowano
22 godziny temu, KERCZI napisał:

Pany odstąpię LEASING na A8 :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Jakie masz warunki może skuszę się. 

Opublikowano

Powitac

Cuber dzieki za mini spontana [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kerczi a ta twoja łaosiem nie spełnia norm euro6?? Wydaje mi się że spełnia więc nie masz się co martwić. W razie "w" mój brat ma audi 80 benzyna i pewnie chętnie się zamieni z jakąś małą dopłatą z twojej strony ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No powiem wam , że z tymi grzechotnikami to się może zrobić kiepska sprawa jak się okaże , że za chwilę jak nie masz normy E5 to nie wjedziesz do żadnego miasta na zachodzie jak uchwalą te eko pomysły o których dzisiaj czytałem na oniecie.

Wracając do tematu nowej A6

Nie miałem czasu wcześniej oglądnąć tego filmiku co Cuber wkleił z prezentacji.

Po obejrzeniu wygląda na to , że ten tylni zderzak będzie tak wyglądał nawet w 55TFSI czyli na bogato :facepalm: 

Te imitacje wlotów dla mnie wiocha i nikt mi sensu tego pomysłu nie przetłumaczy bo o ile jeszcze w TDI bym zrozumiał , że sadza smród itd. o tyle w benzynie czy kopci w ziemię czy do tyłu to ten sam hu.. i żadnej ekologii tu nie widzę.

To samo tyczy się przedniego zderzaka i tych "plastrów miodu" w miejscu gdzie dawnej były radary ACC też to wygląda jakby to był zderzak od 1,4TFSI.  Mogli tam coś innego wymyślić.

Widziałem , że chyba wpadli na jeszcze lepszy pomysł niż keyless.

Wyglądało mi na to , że gość otwierał auto z NFC swojego telefonu. Nie wiem w jaki sposób będzie autoryzowany dostęp ale wydaje mi się , że to będzie jeszcze łatwiejsze do obejścia dla złodziei niż keyless.

Fajny patent ze spryskami szyby przedniej na piórach wycieraczek. W końcu będzie zawsze tam siurać gdzie trzeba.

Wnętrze miażdży prącie

Bawiłem się tym systemem w A8 i jest kozak.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Za chwile diesli nie będzie. Porsche już ogłosiło oficjalnie ze pozbywają się silników diesla, co za tym idzie pewnie niedługo audi również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

Za chwile diesli nie będzie. Porsche już ogłosiło oficjalnie ze pozbywają się silników diesla, co za tym idzie pewnie niedługo audi również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

No u niemcurów czytałem że trwają prace projektu legislacyjnego zabraniającego wjazdu do miasta diesleom bez eur5. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.