Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, lukasqkrk napisał:

Witam

czy w Krakowie dalej odbywaja sie co tygodniowe spoty ? Jezeli tak to gdzie i o ktorej godz ?

Czytaj opis tego tematu  to bedziesz wiedział .......... 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, gdzie w Krakowie odnowią mi felgi? Macie jakieś sprawdzone miejsce? :wink:

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano

Ktoś zna jakiś sposób aby połączyć radio Audi Concert 3 z telefonem przez kabel mini jack ?

Jakiś adapter / przejściówka ? Radio niema złącza AUX na froncie. Komuś udało się wykonać taki mod ?

Z góry dzięki!

Edytowane przez lukasqkrk

Opublikowano
38 minut temu, lukasqkrk napisał:

Ktoś zna jakiś sposób aby połączyć radio Audi Concert 3 z telefonem przez kabel mini jack ?

Jakiś adapter / przejściówka ? Radio niema złącza AUX na froncie. Komuś udało się wykonać taki mod ?

Z góry dzięki!

chyba zmieniarka cyfrowa mp3 Yatour da sobie z tym radę, mam taką i jest tam wejście mini jack (nigdy z niego nie korzystałem - używam tylko karty SD)

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Cuber napisał:

 

Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM ;) 

Opublikowano
18 godzin temu, skotyman napisał:

Chłopaki, gdzie w Krakowie odnowią mi felgi? Macie jakieś sprawdzone miejsce? :wink:

http://www.authenticcars.pl/  polecam odnawiałem moje felgi i jestem mega zadowolony na prawdę znają się na rzeczy i śmiało mogę polecić 

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM ;) 

ja mogę być grającym trenerem :lol1:

Opublikowano
7 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

chyba zmieniarka cyfrowa mp3 Yatour da sobie z tym radę, mam taką i jest tam wejście mini jack (nigdy z niego nie korzystałem - używam tylko karty SD)

miałem w b6 i dawało rade :wink:

Opublikowano

Powitać Panowie :hi:

Nie ma ktoś astry 3jeczki w dizlu czasem ?
Podobny obraz

 

Potrzebuję zdjagnozować jeden problem, przez chwilową podmianę czujnika przepływki - ofc %-towe rozliczenie jest oczywiste.

Przepiecie tego to 5min roboty, a mechanicy nie mogą ogarnąć, bo do czegoś takiego albo wymiana części po kolei albo mierzenie częstotliwości oscyloskopem.. 

Gdyby ktoś miał takie auto i 10min wolnego czasu to flaszka może mu wpaść.

 

Dzięki za spota oczywiście :D

Opublikowano
Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM [emoji6] 



A trzeba dmuchać w alkomat przed meczem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
  • Autor

No mozna nazwać ze to bedzie alkomat  :)

 

będziesz kucał do miecza prezesa ;) 

Opublikowano

cena.....z d.....
tylny zderzak z h.....9aac9794020b5a7c5deb63160fc37eaa.jpg32d1698be125bd4695759d5b11085301.jpg87411c18253ce605f78922461ab84252.jpgb297f3a411f20ef867acc564b5a69fdb.jpg46a4af77f83808311d5b89dba4686ce3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ale środek jest petarda  :)  ( szkoda ze juz widać wypalcowane ekrany wiec do bedzie po dłuższym użytkowaniu ?  )

Przód tez jest petarda jak dla mnie :)  ,   fakt faktem tylni zderzak i schowane rury to chyba jakis tani chwyt marketingowy .....

Opublikowano

Środek jest mega ale to już widziałem w A8 i tylko potwierdzę że jest czym się bawić. Wyświetlacze się strasznie palcują i widać to bardzo zwłaszcza jak świeci słońce przez szyby co było jak ją oglądałem. W A6 będzie to samo czyli trzeba mieć flanelkę w schowku żeby nie widać było że sie kichnęło. Przód jest OK z wyjątkiem radarów. Bardzo się rzucają w oczy.Patrząc ma się wrażenie że są bardziej uwydatnione niż znaczek audi.

Opublikowano

A mnie osobiscie bardziej podoba sie Tomkowa A7-ka..

Te laczone swiatla z tylu lipa, kanciasta deska rozdzielcza jak w polonezie, do tego te schody zeby mozna postawic setke i sledzika na zagryche, te 2 wyswietlacze nie praktyczne. Jedyne co mi sie podoba to przod, pomijajac radary.

Opublikowano
A mnie osobiscie bardziej podoba sie Tomkowa A7-ka..
Te laczone swiatla z tylu lipa, kanciasta deska rozdzielcza jak w polonezie, do tego te schody zeby mozna postawic setke i sledzika na zagryche, te 2 wyswietlacze nie praktyczne. Jedyne co mi sie podoba to przod, pomijajac radary.
ale jak się zapali ten cały środek to robi robotę bez dwóch zdań bajer jest gigant
Opublikowano

Widzialem na zdjeciach i filmikach, wiem, ze nie oddaje to az takiego efektu jak na zywo, aczkolwiek wieksze wrazenie robi na mnie srodek Twojego auta :wink:

Opublikowano
ale jak się zapali ten cały środek to robi robotę bez dwóch zdań bajer jest gigant
Może i robi robotę ale cena... Powala

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cena tez robi robote .... auto dla bezdomnego od Rydzyka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.